Skocz do zawartości
dex-xter

Temperatura Pentium D 830 - Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Pentium D 830

Zasilacz Aerocool AeroPower 450W

Plyta Gigabyte 8N-SLI-Pro

Pamiec DDRII 2x512MB PC533 Geil

HDD Samsung 200GB 7200rpm SATAII

Grafika: Gigabyte GF FX 6600 128MB PCI-E (pasywne chlodzenie)

FDD 1,44MB jezeli ma to znaczenie

 

Czasem komp sie wiesza, czasem wyskakuje bluescreen z napisami miedzy innymi:

 

PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

 

STOP: 0x0000005 (0xB97ECD40, 0x00000000, 0xBFAC1E53, 0x00000000)

 

Wydaje sie ze przyczyna bledu jest nastepujacy plik: nv4_disp.dll

 

i sie wiesza:(

 

Plik ten to sterownik karty grafiki, wiec zainstalowalem najnowsze ze stronki nVidii, dodatkowo zaktualizowalem BIOSa - nic z tego. Bedac prawie pewnym ze to karta grafiki poszedlem do sklepu ja wymienic na inna sztuke - dalej to samo. Wyczytalem ze jest mozliwosc podlaczenia dodatkowego zasilania na plycie do karty grafiki wiec podlaczylem, co tam - znowu to samo. 15 minut chodzil pieknie po czym zawiecha. Juz nie wiem co zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentium D 830

Zasilacz Aerocool AeroPower 450W

Plyta Gigabyte 8N-SLI-Pro

Pamiec DDRII 2x512MB PC533 Geil

HDD Samsung 200GB 7200rpm SATAII

Grafika: Gigabyte GF FX 6600 128MB PCI-E (pasywne chlodzenie)

FDD 1,44MB jezeli ma to znaczenie

 

Plik ten to sterownik karty grafiki, wiec zainstalowalem najnowsze ze stronki nVidii, dodatkowo zaktualizowalem BIOSa - nic z tego. Bedac prawie pewnym ze to karta grafiki poszedlem do sklepu ja wymienic na inna sztuke - dalej to samo. Wyczytalem ze jest mozliwosc podlaczenia dodatkowego zasilania na plycie do karty grafiki wiec podlaczylem, co tam - znowu to samo. 15 minut chodzil pieknie po czym zawiecha. Juz nie wiem co zrobic.

Zapusc memtest. Jesli sie posypie. Sprawdz pamieci na innym kompie. Potem, jesli to nie pamiec, pozostaje plyta i procesor.

Plyta to moj glowny faworyt.

PS. oczywiscie wentylacja w obdowie jest ok i nic sie nie przegrzewa.

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok komp juz sprawny chodzi tydzien i nic sienie dzieje. w seriwsie powiedzieli ze zrobili aktualizacje BIOSA. Powiedzialem im ze robilem i nic to nie dalo to dostalem na to odpowiedz: ale nie na najnowszego. OK niech im bedzie. Wazne ze komp dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...