Skocz do zawartości
Old Peter

Intel 915gm Gpu I Kompatybilność W Grach - Kotor ?

Rekomendowane odpowiedzi

Colin 2 - Full Detale

WarRock - Full detale (bez shaderów... które z resztą są automatycznie wyłączone. Gra chodzi o niebo lepiej na max detalach niż na minimalnych... dziwna przypadłość :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

colin 2005 chodzi ladnie

ta jasne....colin 2005 chodzi ładnie :| ja odpalilem colin 04 i wogole nie chodzi...zamiast tekstur sa krzaki..i w frapsem udalo mi sie zmierzyc ok 20fps....u mnie na gf fx5200 128 bit na desktopie colin 05 nie chodzil pieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko... sprawdzał ktoś Starcrafta na lcd 1280x768? gra działa w rozdziałce 640x480. Obraz się rozciągnie na cały ekran czy proporcjonalnie z czarnymi pasami po bokach? I jak wygląda na tym wygładzanie takiego rozciągniętego obrazu?

Testowane na 504MB ramu, WinXP

 

Witam.. W Stracrafta gralem u siebie na 1280x800 i wygląda dosyć dobrze...

 

Z niedzialajacych gier:

 

Sillent Hill 2 - nie dziala latarka ( tzn. działa, ale jak ja włączymy znika cale otoczenie oprócz postaci, nie da sie grac)

F1 Challange 99.02 - nie uruchamia sie, komunikat ze za mało pamięci wirtualnej ( jednak problem ten dotyka wszystkich którzy maja na pokładzie wspomniana kartę wiec wysuwam wnioski, ze to właśnie przez nia..

 

Sillent Hill 1 - gra działa bez problemów

Alien vs Predator 1,2 - bez problemu można grac na Full

Freelancer - śmiga znakomicie

Halo 1 - gra sie strasznie tnie przy wiekszej liczbie przeciwników..

Area51 - tak samo, przycina nawet an LOW Details

Age of Mythology - można śmiało grac, gra działa bardzo płynnie

Edytowane przez hal9kx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam problem z Grą ColinMcRally 4 na lapie z grafą Intela 945GM. Niestety grafika sie łamie nic na trasie nie widac oprócz samochodu reszta nachodzi na siebie moze znacie jakies rozwiazanie ?? :-|

znam.....mialem ten sam problem na tej samej grafice z demem colina 04....mam teraz pelna wersje z czasopisma Play i nie ma tego problemu...domyslam sie, ze dali gre spatchowana....

 

p.s. - zginal Colin McRae w wypadku lotniczym. Szkoda.....gościa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś założył dziś podobny temat i został odesłany tutaj więc napiszę coś na czasie.

 

GMA 950, Celeron M 1,5ghz, 768mb RAM

 

System Shock 2 - full

Max Payne 2 - medium @ 800x600 , przez większą część gry płynnie

CS 1.6 - 1024x768, full, 35-100 fps (przeważnie okolice 45)

Portal - niegrywalny

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...