Skocz do zawartości
grzesio

Odchodze...

Rekomendowane odpowiedzi

jedni odchodzą a drudzy przychodzą

nikt nie jest niezastąpiony

co racja to racja, tylko matka jest niezastapiona :wink: , procz tego ze Grzesio jest troche nerwowy to porządku troche tu zrobił, a najbardziej smiesza mnie wypowiedzi ludzi z 2-5 dniowym starzem na forum, niedosc ze niewiedza gdzie jest opcja szukaj 8O :P :lol: to jeszcze piszą ze Grzesio neizastąpiony, niezapomna o nim bla bla bla, kilogramy wazeliny

 

3maj sie Grzesio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tytul troszke na wyrost, ale jednak.

Wyjezdzam za granice, i jak znam zycie nie bede juz sie udzielal na forum. Kompa oczywiscie miec bede, gorzej jednak z czasem :?

Czesc userow (jak sadze spora) chyba sie ucieszy z tego faktu.

Ajeśli to podpucha :?: :?: :?:

To głowy się posypią :wink:

 

He he he, żartowałem (muszę to zaznaczyć bo pewni ludzie się na żrtach nie znają) :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tytul troszke na wyrost, ale jednak.

Wyjezdzam za granice, i jak znam zycie nie bede juz sie udzielal na forum. Kompa oczywiscie miec bede, gorzej jednak z czasem :?

Czesc userow (jak sadze spora) chyba sie ucieszy z tego faktu.

I kogo to obchodzi? Cały czas piszesz o zaśmiecaniu forum to po kiego ten topic? Nie długo jak będziesz jechał do pracy to dasz Topic : "Ej odchodze na 8h" tylko nie płaczcie! Kurde co to ma być? Stary jedziesz, ale wrócisz. Co innego jak byś odchodził na stałe, co zresztą też by było na wyrost! A tu takie bzdety. A tak między nami to jak otwierałem ten topic to myślałem w duchu, że odejdziesz na zawsze jako moderator :P. Ja wrócisz i komuś powieszm, że zaśmieca forum to od razu dam link do tego topica!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tytul troszke na wyrost, ale jednak.

Wyjezdzam za granice, i jak znam zycie nie bede juz sie udzielal na forum. Kompa oczywiscie miec bede, gorzej jednak z czasem :?

Czesc userow (jak sadze spora) chyba sie ucieszy z tego faktu.

I kogo to obchodzi? Cały czas piszesz o zaśmiecaniu forum to po kiego ten topic? Nie długo jak będziesz jechał do pracy to dasz Topic : "Ej odchodze na 8h" tylko nie płaczcie! Kurde co to ma być? Stary jedziesz, ale wrócisz. Co innego jak byś odchodził na stałe, co zresztą też by było na wyrost! A tu takie bzdety. A tak między nami to jak otwierałem ten topic to myślałem w duchu, że odejdziesz na zawsze jako moderator :P. Ja wrócisz i komuś powieszm, że zaśmieca forum to od razu dam link do tego topica!
No jaka reakcja :D tylko uwazaj zeby banana nie dostac na dowidzenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa najpierw wszyscy sie skarza a teraz placza...

 

nie bedzie grzesia beda inni... temat jakby bezsensu...

 

Ale na nowej drodze zycia niech CI wyjdzie jak najlepiej.

....... a twoj kot dalej cierpi na zatwardzenie ? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Cido tego moze 2-3 di na forum to malo ale na tłika niektorzy dlugo wchodza, a ty sam wazeliny nie puszczasz bu bana nie dostac? :)

Allen szczerze watpie, ze w zamian za moje nieodpowiadające moderatorom zdanie w tym topicu dostał bym bana. A twoj text

"a ty sam wazeliny nie puszczasz bu bana nie dostac? " swiadczy otym, ze sam jestes wazeliniarzem, i myślisz w wielu przypadkach w tych kategoriach.

Grzesio pełniłł bardzo aktywnie swoją funkcje, (jezeli jestes czestym gosciem tweaka to powinienes znac szczegoly niebede Ci opowiadać), zato wiele osob moglo przestac go darzyc sympatią i to jesty chyba normalne prawda.

Sprawa wygląda tak Allen ze jestes fauszywy conajmniej taksamo jak twoj config z podpisu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Cido tego moze 2-3 di na forum to malo ale na tłika niektorzy dlugo wchodza, a ty sam wazeliny nie puszczasz bu bana nie dostac? :)

Allen szczerze watpie, ze w zamian za moje nieodpowiadające moderatorom zdanie w tym topicu dostał bym bana. A twoj text

"a ty sam wazeliny nie puszczasz bu bana nie dostac? " swiadczy otym, ze sam jestes wazeliniarzem, i myślisz w wielu przypadkach w tych kategoriach.

Grzesio pełniłł bardzo aktywnie swoją funkcje, (jezeli jestes czestym gosciem tweaka to powinienes znac szczegoly niebede Ci opowiadać), zato wiele osob moglo przestac go darzyc sympatią i to jesty chyba normalne prawda.

Sprawa wygląda tak Allen ze jestes fauszywy conajmniej taksamo jak twoj config z podpisu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa najpierw wszyscy sie skarza a teraz placza...

 

nie bedzie grzesia beda inni... temat jakby bezsensu...

 

Ale na nowej drodze zycia niech CI wyjdzie jak najlepiej.

....... a twoj kot dalej cierpi na zatwardzenie ? 8O

Taa biedazek, nic mu juz nie pomoze... Patrzy na mnie z fotela tymi swoimi oczkami... :( :cry:

 

 

 

 

 

:lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie będę ściemniać, z Grzesiem nie miałem wiele do czynienia (na szczęście), ani się cieszyć nie będę ani płakać. oje zdanie jest takie, że na forum tak jak w przyrodzie różne "osobliwości" też są potrzebne. Jak dla mnie Grzesiu gość OK najwyżej czasem za ostry, mało ważne. Trzeba chłopu dobrze życzyć mimo wszystko. Poza tym, zżył się z forum tak bardzo, był moderatorem i nawet nie ma prawa się pożegnać? Co jak co ale czase trochę kultury by się przydało, ale szkoda gadać. Pokojowy jakiś jestem więc się kłócić nie będę. Żegnaj Grzesiu oby ci się dobrze wiodło, wszystkiego najlepszego, bo się Nowy Rok zbliża. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jestescie chamscy poniewaz wedlug zasad kultury jak ktos sie zegna to sie na dowidzenia go nie opier***** ze byl taki owaki tylko sie mowi czesc i juz!

ps. czy jak kolega od was z domu wychodzi to go tak samo zegnacie ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. czy jak kolega od was z domu wychodzi to go tak samo zegnacie ???????

stary to u nas na ulicy jest taki kolo:

zachodzisz do niego... i ? on otwiera dzrzwi i pierwsze słowo to "czego?" na końcu wygania "nara ci" jak przyjdzie jedna osoba a jak powiedzmy 2 lub 3 "nara wam"... to sie nazwya kultura........ :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies sie moze znajdzie ale na pewno nie taki ja Ty :)

Jestes na forum 2 dni, wiec z kad wiesz ze nieznajdziemy takiego jak ON ???

To proste ...forum moze oglada i czyta od dlugiego czasu ...i wie co tu sie dzieje ...Az wreszcze niewytrzymal i zarejestrowal sie ...Ale za to jak sie rozpedzil z postami 8O A co do grzesia to uwazam ze niepotrzebne bylo zakladanie tego tematu ...wyglada na to ze chcesz zobaczyc czy Cie tu ktos lubi i czy beda po tobie plakac...( tylko sobie nie mysl ze Cie nie lubie :) ...mi tu nikt nie zawadza i ogolnie jest git )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...