Skocz do zawartości
Slow

Minimalizuj Wszystko, Pokaz Pulpit - Skroty Klawiszowe

Rekomendowane odpowiedzi

Niby podstawy podstaw ale ostatnio zauwazylem ze malo kto je zna:

 

ZW - znaczek windowsa

 

ZW + M - minimalizuj wszystko

ZW + SHIFT + M - UNDO do powyzszego

 

ZW + D - pokaz pulpit

ZW + D - UNDO do powyzszego

 

mam nadzieje ze komus sie przyda i ulatwi prace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SGJ

Dzięki, za pomoc, potrzebowałem tego do ustawienia kombinacji klawiszy w sterownikach razera a Winkey nie chciał się wczytać. Jeszcze raz dzięki za pomoc :D

Edytowane przez bziumak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby podstawy podstaw ale ostatnio zauwazylem ze malo kto je zna:

No znam taką co pracuje ponad 10 lat używając dzień w dzień Worda i nie wie co się stanie po wciśnięciu CTRL + C/V/X :))) Ale ALT + I (podgląd wydruku) ma opanowane - o tym to wcześniej nie słyszałem!

 

Mam natomiast pytanie - w pasku szybkiego uruchamiania mam takie gówienko co się zowie Pokaż Pulpit.scf

[shell]

Command=2

IconFile=C:\WINDOWS\system32\shell32.dll,34

[Taskbar]

Command=ToggleDesktop

Czy jest komenda, którą mógłbym tu wstawić zamiast ToggleDesktop, która by działała jak kombinacja CTRL + M i undo do tego czyli CTRL + SHIFT + M ?

 

Przewaga minimalizacji i przywrócenia nad pokazaniem pulpitu jest taka, że gdy kliknę Pokaż Pulpit i zminimalizuję np 3 okna, a później otworzę jeszcze jedno okienko, to aby przywrócić wszystkie 4 muszę albo klikać na każde albo sięgać do klawiatury...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...