Skocz do zawartości
Gość lechu1777

Gadugadu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

ELo Wam. Mam gadu-gadu 7.0 buitl 22 + Power Project, i posiedze troche na gg i za jakis czas mam w procesach gadgadu wykorzystuje 100% procka...co to jest?Chyab nawet wtedy nei dochodza wiadomosci rzadne. Wykorzystuje tylko autostatus, ale jak go nie wlaczam to tesh sie to robi ;/ I GGcorners czy cos takiego. CO mam zrobic??? HELP jush mnie to wkurza;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

idiotyczne rady :)

 

w ten sposób to by kolega musiał wszystko to robic mniej więcej raz w tygodniu albo i częściej :)

 

GG ma to do siebie, że jest poprostu idiotycznie napisanym programem i nie ma sie co dziwić, że muli, zacina się i krztusi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy czy zalezy ( hehe :D ) Ci na opsach w okienku : jezeli nie to Miranda

Przecież miranda wyświetla opisy. Mogą być wyświetlane na liście kontaktów, mogą być w 'dymku', przy osobach z opisem może pojawiać się wybrany przez Ciebie symbol. Jak widać jest kilka możliwości. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ELo Wam. Mam gadu-gadu 7.0 buitl 22 + Power Project, i posiedze troche na gg i za jakis czas mam w procesach gadgadu wykorzystuje 100% procka...co to jest?Chyab nawet wtedy nei dochodza wiadomosci rzadne. Wykorzystuje tylko autostatus, ale jak go nie wlaczam to tesh sie to robi ;/ I GGcorners czy cos takiego. CO mam zrobic??? HELP jush mnie to wkurza;/

Rozwiązanie jest dosyć proste: Ustawienia--->komunikator--->usuwaj treść rozmowy po zamknięciu okna rozmowy. pomaga w 95% przypadkow opisanych przez ciebie!

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojejciu.. nonstop te problemy z gg... zainstaluj konnekta... duzo stabilniejszy, szybszy i czeste update, wtyczki itp itp itp... ja z orginalnego gg przestalem korzystac ze 2-3 lata temu.. juz nawet nie pamietam.. mozna kombinowac z innymi komunikatorami typu tlen.. ktory mi do gustu naprzyklad nie podszedl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jakiś rok temu korzystałem nadal z GG, który wydał mi się jednak niezbyt dobry dla mnie, przesiadłem się na AQQ, jednak od czasu gdy odkryłem Konnekta nie zmienię na nic innego :) Tak j.w Neo_x napisał : częste update'y, komunikator szybki [ w porównaniu do gg ] no i nie pożera tyle zasobów co gg, maaasaaaa wtyczek, świetna pomoc [ jeśli masz jakiś problem - konnekt.info - tam na forum jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, to pomogą ci indywidualnie ], łatwo konfigurowalny.. Jednym słowem najlepszy [ moim zdaniem oczywiście ] komunikator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jakiś rok temu korzystałem nadal z GG, który wydał mi się jednak niezbyt dobry dla mnie, przesiadłem się na AQQ, jednak od czasu gdy odkryłem Konnekta nie zmienię na nic innego :) Tak j.w Neo_x napisał : częste update'y, komunikator szybki [ w porównaniu do gg ] no i nie pożera tyle zasobów co gg, maaasaaaa wtyczek, świetna pomoc [ jeśli masz jakiś problem - konnekt.info - tam na forum jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, to pomogą ci indywidualnie ], łatwo konfigurowalny.. Jednym słowem najlepszy [ moim zdaniem oczywiście ] komunikator.

Heh faktycznie Konekt ma sporo wtyczek, ale pod tym względem lepsze wydaje mi się Aqq

GG ogólnie odstaje od większości komunikatorów właśnie tego typu kwiatkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że Miranda wymiata :-P Jest co najmniej tak dobra jak Konnekt. Wg mnie nawet ciut ciut lepsza. Uważam jej już długo.. długo i zawsze no problem!!!

Edytowane przez mrjeremiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No wiem ze MirandaIM wymiata bo ja mam, ale nie korzystam bo jakos mi nie pasi :| Moze wkoncu wydadza dobra wersje gg... :) Nie mam reklam juz dawno :D Siedze czesto na gg :):) wiec mam przyzwyczajenia "jush" ;p;p;p Jak nic z tym nie zrobia to przechodze na konnekt chyba...

 

P.S - troche gg możńa wybaczyc, przeciez to wersje beta są cały czas :)

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i te wszytskie tleny i mirandy sa lepsze od GG ale jak sie ktos juz przyzwyczaił do niego to cięzko sie jest przesiąśc na cos innego :D

Edytowane przez fredus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i te wszytskie tleny i mirandy sa lepsze od GG ale jak sie ktos juz przyzwyczaił do niego to cięzko sie jest przesiąśc na cos innego

Do czego można się przyzwyczaić w gg ? :blink: Chyba jedyną "wyjątkową" cechą tego komunikatora są reklamy ...

Może się mylę (ale jakoś w to wątpię), bo gg użyłem tylko do popełnienia rejestracji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

LOL to się mylisz :D KAzdy mądry usuwa je od razu bannerkillerem :) Ja mam 7.0+PP i tylko ten jeden bug z tymi lagami jak się otwiera rozmowe 2 raz :/ jest jush nowy built gg chyba :D:D:D 23 czy jak tak sie zwie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz to brzmi jak "tak bo tak" lub jak "jestem fanatykiem konekta"

to była parafraza skądinąd znanego textu dotyczącego Chucka Norrisa...

 

Może i te wszytskie tleny i mirandy sa lepsze od GG ale jak sie ktos juz przyzwyczaił do niego to cięzko sie jest przesiąśc na cos innego

masz racje.. po co zmieniać malucha na porsze skoro się ktoś do niego przyzwyczaił :wink:

 

 

ja wlasnie postanowilem wrzucic sobie konnekta i nie wiedze zbytnio zeby bylo lepiej niz gg 6

co takiego fajnego on ma?

cała moc konekta leży we wtyczkach.. jeśli ich nie masz.. to konnekt jest ubogim programem... nie zapominaj że sama obsługa GG jest też wtyczką do konnekta...

 

LOL to się mylisz icon_biggrin3.gif KAzdy mądry usuwa je od razu bannerkillerem icon_smile3.gif Ja mam 7.0+PP i tylko ten jeden bug z tymi lagami jak się otwiera rozmowe 2 raz :/ jest jush nowy built gg chyba icon_biggrin3.gif:D:D 23 czy jak tak sie zwie:)

każdy mądry nie instaluje gg na komputerze w ogóle....

 

Jescze mam pytanie dotyczace konnekta:

jak zrobic zeby miec wszytskie ikonki jak w gg,

np dostaje od ludzi <lol> i mi sie nie wyswietla itp...

po pierwsze musisz miec wtyczkę kIEView... potem w opcjach sobie ustawiasz ikony z gg i masz...

 

i na koniec powiem jeszcze tyle.. że znam przynajmniej 10 zatwardziałych indywidualistów... którzy zapierali się nieraz i pół roku przed konnektem.. uważajac że gg jest już szczytem marzeń, lub też twierdząc że nic lepszego nie jest im potrzebne.. i spójrzcie an nich dzisiaj... używają konnekta... :)

 

ja nikogo nie próbuję nakłonić.. po prostu mam taki charakter że zawsze optymalizuję sobie pracę, cokolwiek robię... i jesli wybrałem z kilkunastu komunikatorów konnekta.. to to coś znaczy :). Bynajmniej nie to że każdy musi go uzywać... ja po prostu lubie rzeczy optymalne.. dla innego gg może być optymalne... Róbcie co chcecie :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

"każdy mądry nie instaluje gg" Weź mnie człowieku nei rozśmieszaj do łez...GG nie jest takim tragicznym programem jak Ci się wydaje.

1)Nie potshebne rozmowy video

2)Lepsza jakosc audio by sie przydala

3)BEz lagów

I tyle gg nie ma dużo błędów(7.0 ma tylko bete więc czego sie czepiac?).JEszcze jak masz PowerProject to w ogóle jest lepiej :) Jest bardziej populkarny i chyab 90% ludzi w Polsce się nie myli...omg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...