Skocz do zawartości
!STONKA!

Moj Nowy 3700@3.2 Ghz With Ihs Cooled By Water !

Rekomendowane odpowiedzi

@stonka

A gdzie jeszcze w Niemczech takiego proca w wersji "not pretested" może dostać szary obywatel RP? :-P

Tzn żeby sklep umożliwiał transakcje z za granicy? Skąd masz swojego proca? Przebierałeś wśród kilku czy kupiłeś po prostu jednego o takim steppingu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stonka

A gdzie jeszcze w Niemczech takiego proca w wersji "not pretested" może dostać szary obywatel RP? :-P

Tzn żeby sklep umożliwiał transakcje z za granicy? Skąd masz swojego proca? Przebierałeś wśród kilku czy kupiłeś po prostu jednego o takim steppingu?

 

Testy tylko na 1.4V robione zeby tak zobaczyc co procki potrafi !

 

 

Testowalem 2x Boxed 0547GPMW 1377789L Batch 85 i 165

I Testowalem 3x Pretestet na 3Ghz 1377677L Batch 29 i 151 i 362 jeszcze w Poniedzialek dostane 4x pretestet od OC na 3ghz .

 

 

Wyniki testowane na Wode z IHS i 22 Room Temp pzy 1.4Vcore na wszystkich !

 

 

0547GPMW 1377789L

 

Batch 85 2.92Ghz 1.4V dobze IHS siedzial 34c Load , Batch165 2.98 Ghz 1.4V IHS masakra Zle 38c !!

 

 

0547GPMW 1377677L

 

Batch29 3.1Ghz na 1.4V IHS 35c , Batch151 3.2 Ghz na 1.4V 38c-39c << Masakra IHS , Batch360 3.14Ghz 1.4V 37c !!

 

 

Dalem Troche ciala bo na 1377677L chodzi 11x Multi o 20-30 Mhz lepiej niz na 10x , a ja Testowalem na 10x .

 

 

Update w Poniedzialek 4x jeszcze bede mial tych pretestet (Tych wypasow) od www.overclockers.de na 3ghz !

Edytowane przez !STONKA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakryczne dane nam tu w Polsce prezentujesz :blink: Powiedz lepiej czy za posrednictwem Ciebie można takie coś kupic i za ile...

Słów mi brak, po prostu rewelacyjne procki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Nocy pyknelem 3320 Mhz prime95 Stable udalo mi sie bo Temperatura procka byla nizsza niz 39c na 1.53V

Ponizej 39c prime95 hula jak ta lala , niedlugo scagne Beret to powinienem miec jeszcze do 1.6Vcore mniej niz 38c

pzy 22c Romm Temp i niebede sie musial bawic pzy otwartym oknie :)

 

Moze uda mi sie powyzej 3360 Mhz prime95 Stable dojsc ale niezle wyglada bo 0.03Vcore wiecej dalo mi prawie 40Mhz !!

 

 

3320Mhz-1.53V

Edytowane przez !STONKA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie no zaskakujesz z dnia na dzien kurcze jak sciagniesz czapke to bedzie sie lepiej krecil jescze kurcze taka sytuacje wlasnie mial bachus i chyba mardok ale nie jestem pewien w temacie superpi to bylo

 

kurcze taka zabawka jest bezcenna bo nalezy do najszybszych procesorow swiata zrob jakies testy 3dmarkow superpi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wynik w aquamarku miażdży!! !STONKA! ty naprawde niezle zarabiasz chlopie! 7800gtx 512mb - nieźle. nawet wujcio za oceanu (bachus_anonym) nie ma takiej kart na własnośc(no chyba ze kupil w promocyjnej cenie od lebka któremu modował) Procki zmieniasz jak rękawiczki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wynik w aquamarku miażdży!! !STONKA! ty naprawde niezle zarabiasz chlopie! 7800gtx 512mb - nieźle. nawet wujcio za oceanu (bachus_anonym) nie ma takiej kart na własnośc(no chyba ze kupil w promocyjnej cenie od lebka któremu modował) Procki zmieniasz jak rękawiczki :D

 

 

Wiesz w Niemczech sie Inaczej troche zarabia to mozna se na wiecej pozwolic !!

 

 

3350 postaram sie dzisiaj pyknac z IHS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w Niemczech sie Inaczej troche zarabia to mozna se na wiecej pozwolic !!

a zarabiasz w branzy komputerowej czy cos innego?

 

a proc przygniata, ciekawe na ile bo pobiegał z zimna woda :] zrob tescik z superpi 16m i chlodniczka za oknem na 3400 ;] lub wiecej, spi to mniejniz 15 minut ;] ale znajdz pamiatki najpierw dobre ;]

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema szans bo mega zle IHS siedzi np wczoraj pzy 5c Room Temp mialem pzy 1.53V 21c Idle a 38c 100% Full Load !!

 

W starym SD jak scagnelem beret to mialem pzy 22c Room Temp i 1.53V 32c 100% Load niemowie lepiej jakie Tempy bym mial pzy 5c Romm Temp :) Napewno 22c 100% Load !

 

Ale Beret niedlugo scagne tylko mi to zrobi koles ja mam lewe rece do tego !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mieszkam nad Odra tylko Frankfurt nad Menem !!

 

 

Jejjeej 330€ kosztuje takie cos !!!

 

 

Teraz Testuje 6t ego 3700+ !!

 

 

Niejest Zly

 

 

3130 Mhz 1.43Vcore 38c Load !!! prime95 Hula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...