Skocz do zawartości
!STONKA!

Moj Nowy 3700@3.2 Ghz With Ihs Cooled By Water !

Rekomendowane odpowiedzi

Beret scagnelem teraz ida 3.32 Ghz na 1.5 Vcore pzedtem 1.53V !!

 

prime95 Stable spoko 4-5 godzin !!

 

Ale mam nastepny Problem powyzej 3.32 Ghz albo 10x 333 albo 11x303 Niewchodze do windy Superpi1M wypierdziela mi po chwili

prime95 wywala obojetnie jaki jest Vcore procka !!

 

bledy w superpi1M = mowi mi , ze nastapil blad czy wyslac do microsodt czy nie to niejest superpi blad tylko od systemu !!

 

 

Moze plyta juz wysiada mi itd ...

 

 

Plyta DFI SLI-DR NF4 !!

 

 

Pls... Help !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beret scagnelem teraz ida 3.32 Ghz na 1.5 Vcore pzedtem 1.53V !!

 

prime95 Stable spoko 4-5 godzin !!

 

Ale mam nastepny Problem powyzej 3.32 Ghz albo 10x 333 albo 11x303 Niewchodze do windy Superpi1M wypierdziela mi po chwili

prime95 wywala obojetnie jaki jest Vcore procka !!

 

bledy w superpi1M = mowi mi , ze nastapil blad czy wyslac do microsodt czy nie to niejest superpi blad tylko od systemu !!

Moze plyta juz wysiada mi itd ...

Plyta DFI SLI-DR NF4 !!

Pls... Help !

płyta raczej by siadała od htt a przy 11x303 to nie powinna, rozumiem ze pamieci na pewno nie, ciekawe, a jaki masz najlepszy wynik w spi1m?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beret scagnelem teraz ida 3.32 Ghz na 1.5 Vcore przedtem 1.53V !!prime95 Stable spoko 4-5 godzin !!Ale mam nastepny Problem powyzej 3.32 Ghz albo 10x 333 albo 11x303 Niewchodze do windy Superpi1M wypierdziela mi po chwili prime95 wywala obojetnie jaki jest Vcore procka !!bledy w superpi1M = mowi mi , ze nastapil blad czy wyslac do microsodt czy nie to niejest superpi blad tylko od systemu !!Moze plyta juz wysiada mi itd ...Plyta DFI SLI-DR NF4 !!Pls... Help !

.Sprawdż:

1.Mnożnik HT; powinien być x3 lub auto.

2.Memki może już nie wyrabiają;należy zmienić dzielnik lub poluzować timingi.

3.Zasilacz; jak masz mocny i pewny to no problem.

Raczej niemożliwe by procek tak skokowo się kończył. :wink:

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Znakomity

Procki masakra po prostu wymiataja. Tylko pozazdroscic. Ciekaw jestem czy uda sie bariere 3,4GHz pokonac na ktoryms z proców.

Dobra robota oby tak dalej.

 

Jakby puscic to cudenko na DI lub azocie mozna by jeden z lepszych wynikow (jak nie najlepszy) w Polsce osiagnac.

Edytowane przez Znakomity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...