Skocz do zawartości
btn

Aoc Spectrum 17" Crt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość zakupić za około 150zł (oczywiście moge wytargować trochę mniej) monitor AOC Spectrum 17 calowy z kineskopem (CRT). Monitor ma dwa lata. Nie znalazłem w internecie zbyt wielu informacji poza tym iż kineskop jest płaski (jak na CRT oczywiście), no i tym iż pracuje w 1024x768 na 85Hz. To mnie satysfakcjonuje. Obecnie mam OptiView 15LX92 z TCO 1992 i poważnie myślę nad wymianą tego bądź co bądź dobrego monitorka. Czy zakup AOC'a będzie opłacalny. Warto przesiadać się z mojego wyslużonego , 6 letniego, ale sprawnego OptiView'a na ten model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość zakupić za około 150zł (oczywiście moge wytargować trochę mniej) monitor AOC Spectrum 17 calowy z kineskopem (CRT). Monitor ma dwa lata. Nie znalazłem w internecie zbyt wielu informacji poza tym iż kineskop jest płaski (jak na CRT oczywiście), no i tym iż pracuje w 1024x768 na 85Hz. To mnie satysfakcjonuje. Obecnie mam OptiView 15LX92 z TCO 1992 i poważnie myślę nad wymianą tego bądź co bądź dobrego monitorka. Czy zakup AOC'a będzie opłacalny. Warto przesiadać się z mojego wyslużonego , 6 letniego, ale sprawnego OptiView'a na ten model?

były dobre aoce na kineskopie diamondtron ale nie pamiętam modelu - chyba 7A+ - taki na pewno warto..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model to 7Klr. Czym to się różni od tego co podałeś?

Najlepsze były kinole trinitrona i diamondtrona w Klr jest jakis zwykły.

Biorąc pod uwage ze za moj 2,5letni 17" NEC na diamondtronie, ktory miał doskonały obraz w chwili sprzedazy, 120Hz przy 1024x768, dostałem 150zł to ten aoc strasznie drogi...

Edytowane przez gmfriend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 7klr około 5lat i jest OK, tylko ostatnio coś się pierdzieli(słychać kliknięcie i obraz się zwęża - trzeba puknąć żeby się poprawiło). Wyświetla 1600x1200 w 75Hz i to jest świetny wynik. 1024x768 nawet w 115Hz ale ustawiłem na 85Hz żeby był wyraźny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...