Skocz do zawartości
ZIBI_PL

Medieval: Total War 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moge narazie dorwać recenzj, ogólnie gra jest warta kupna? Na scrrenach wygląda nawet fajnie ale z Waszych postów ciężko coś ogólnie o grze wywnioskować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ją od razu jak się ukazała i nie zawiodłem się. Jeśli lubisz klimaty średniowiecza i wojen toczonych w tym okresie to jak najbardziej powinienieś kupić. Tyle że polską wersję odradzam ze wględu na tłumaczenia niektórych wojsk i ogólne błędy w tłumaczeniu (dali to do zrobienia komuś kto nie ma zielonego pojęcia o średniowieczu.

Oprócz wojny w grze występują fajne smaczki które ją urozmaicają np: Miałem wyszkolonego mordercę na maxa i widać wieść o jego umiejętnościach rozeszła się po sąsiadach bo następca tronu Węgier wynajął mnie do usunięcia z tronu jego rodzica :D A za wykonanie zadania nowy już król obiecał pokój i 5000 kasiorki :D. Takich smaczków jest więcej. No i oczywiście krucjaty, nie tylko na Muzeumanów ale i na wyklęte państwa europy. Poprostu polecam.

 

EDIT:

Byczyska poprawione (te największe). ;)

Wersję ENG w Anglii zakupiłem.

Edytowane przez Ulv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby z polskiej wersji zrobić ang wystarczy zassać pliczek z tego forum

 

odnośnie kawalerii i szarży to żeby odniosła pożądany skutek nalezy pożądnie ją przeprowadzić i pamiętajcie żeby kawaleria szarżowała należy uzyć 1 klik na oddział nie dwa jak kiedyś

Edytowane przez cyganos king

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak zainwestuje w tą gre, wsumie zawsze lubiłem strategie, a np: stronghold przypadła mi bardzo do gustu ze wzgledu na to ze był wlasnie w średniowieczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup nie pozalujesz. To jest gra na długie zimowe wieczory ja juz gram z 2 tygodnie w kampanie skonczylem ja i podbijam sobie całą mapę , można grac i grac a nie 7 godzin i po sprawie. Ta gra jak dla mnie to gra roku bez wątpienia a muzyka w tej grze to istne cudo (szkoda tylko ze tak mało jest , ze tak powiem utworów podczas walk) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 2 dni jak cs nie działał grałem troszke dłużej w Medievaluatea i powiem, że pomimo tego iż Steam juz smiga nadal gram w M2, dawno nie zdarzyła sie podobna sytuacja az sam jestem zaskoczony :D

Edytowane przez 3qu!l!br!um

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto by sie nim tam przejmowal , papiez odejdzie do swojego stworcy - a nowy szybko ulituje sie nad Toba.

Wkurzylem sie na ta gre wysypuje mi sie do windy gdy walcze ze sloniami (ver ze strzelcami), wqurfia to kompletnie gdy dam automatyczna bitwe komp ja zawsze wygrywa - gdy sam gram i cudem nie wysypie sie z trudem i duzymi stratami wlasnymi wygrywam ja. Czekam na patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...