Skocz do zawartości
ZIBI_PL

Medieval: Total War 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Wkoncu moze doczekam sie jakiejs fajnej strategii z masa jednostek... w medieval'a gralem na starym kompie (gf2, duron 800, 256 mb) i beznadziejnie chodzila, moze wroce do niej. Mam nadzieje ze ta bedzie najs.

 

BTW: Ostatnio gralem w Bitwe O srodziemie i w ogole nie ma polotu do Medieval 1 (total war)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspaniale, super fantastycznie. w roma i dodatek przeszedłem z 3 razy tak mnie wciągnal , nie moge sie doczekac aco do roma ta gra sie niesamowicie skaluje z cpu na 9800pro mi gorzej lazilo na starym konfigu niz z 9500pro na nowym (duzo szybszy proek)

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu moze doczekam sie jakiejs fajnej strategii z masa jednostek... w medieval'a gralem na starym kompie (gf2, duron 800, 256 mb) i beznadziejnie chodzila, moze wroce do niej. Mam nadzieje ze ta bedzie najs.

Akurat w Medievaluateu wszystkie jednostki to byly 2D sprite'y i plynnosc bardziej zalezala od RAMu i CPU niz od grafy...

 

Hmmm, moze by tak odkurzyc... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo wyciekło do sieci , jakie wrażenia ?? jak dla mnie mistrzostwo,graficznie odpowiada mi wystarczająco, z optymalizacją też nieźle zwłaszcza ,że to wersja demo, czekam na pełną wersje i będe sie zagrywał na śmierć :)

A z kad mozna zassac demo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , u mnie wszystko zainstalowało się poprwnie, jakiś błąd przy ściąganiu pliku ci wskoczył, co do screnów to mam trudności ponieważ wychodzą jakieś dziwne kwadratowe błędy na nich,napewno ktoś zdolniejszy ode mnie podoła . pozdr

Edytowane przez sanczez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnołem, zainstalowałem, chce włączyć i wyskakuje mi że wystąpił błąd z aplikacją medieval2.exe :( miał ktoś takie coś ?? jak można temu zaradzić ? :P

 

EDIT:

Już chyba wiem .."The processor must support SSE2" .. czy mój procesor ma SSE 2 ? :P jak nie to czy da sie to jakoś odpalić na procku bez SSE2 ?? :)

Edytowane przez Charnaś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sciagam zaraaz obadam i zdam relacje.

 

 

 

Jestem pod wrazeniem graficznym tek gry naprawde jest na co popatrzec, gra na moim sprzecie bez wykorzystania sli(mosze sie tym pobawic) chodzi w miare dobrze.

Edytowane przez Perun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie gra wymaga sse2 do dzialania.

Pogralem w demko i napisze cos na temat grafy. Cienie strasznie zjadaja fps, jednostek jest mnogo, wiec nawet ustawione na lowest zjadaja duzy procent framerate. Opcja unit detail ustawiona na highest uniemozliwia rozgrywke (wtedy wszystkie jednostki na mapie sa jednoczesnie renderowane [sic!]), za to na very high wszystko smiga bardzo dobrze. Reszta opcji na max. , wiec w sumie da sie pograc na przyzwoitych detalach, chociaz bez cieni nie wyglada to juz tak fajnie. Testowalem na 2ghz i gf def.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jak dla mnie to tytuł na który najbardziej w tym roku czekam , pograłem w demko i wymagania są strasznie przy 512 mb ramu nie da się praktycznie gra (to akurat zrozumiałe) a gto ostro kręcony na shader model 2.0 też nie wyrabia , cóż to raczej gra dla [posiadaczy wypaśnych kompów , ale gra będzie konkretna napewno .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem na polskim forum Medieval: Total War 2 ze gra nie ma takich kosmicznych wymagan (mowie oczywiscie o detalach Medium i Low :) Gostkowi z kompem takim jak moj tylko proc 2000XP gra dziala calkiem spoko. Ale jak to w necie bywa nie wszystko trzeba brac na serio :) Jak tylko Zassam demko to powiem jak to dziala u mnie wiec ludzie....TESTOWAC i opowiadac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo w drodze, wieczorem ocenie.

 

EDIT: zdazylem zagrac wczesniej. 1024x768, Shader model 2, wszystko High oprocz tekstur i cieni (oba low), Anizo x4 - to wykryla mi automatycznie gra i w takich ustawieniach gierka po prostu plywa, nie ma najdrobniejszych sladow braku plynnosci. A dzwiek z EAX4 miazdzy.

 

Tyle oprawy, szersze wrazenia potem, bo zdazylem tylko zagrac tutorial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

Demo w drodze, wieczorem ocenie.

 

EDIT: zdazylem zagrac wczesniej. 1024x768, Shader model 2, wszystko High oprocz tekstur i cieni (oba low), Anizo x4 - to wykryla mi automatycznie gra i w takich ustawieniach gierka po prostu plywa, nie ma najdrobniejszych sladow braku plynnosci. A dzwiek z EAX4 miazdzy.

 

Tyle oprawy, szersze wrazenia potem, bo zdazylem tylko zagrac tutorial.

no prosze panika byla (jak zawsze nieuzasadniona) a tu takie swojskie wymagania. Brawo. Szczegolnie jesli chodzi o audio nie moge sie doczekac tej gry, zobaczymy jak to bedzie wygladac na moim audigy i pro gamerach G500 :-)

Marzy mi sie cudwnie zlokalizowana wersja PL z lektorem.... ehhh pomazyc... fajna rzecz.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogonilem dzisiaj Francuzow pod Agincourt i dostalem wklep od Aztekow (zabili mi Corteza) :)

 

Moje wrazenia:

- bitwy sa szybsze niz w jedynce (za szybkie troche IMO, trudno sie polapac momentami, a chwila nieuwagi moze kosztowac zwyciestwo), smiertelnosc jest duzo wieksza i duzo latwiej zlamac wrogiemu oddzialowi morale. Co ciekawe, zlamany oddzial nie ucieka w strone swoich linii, tylko od przeciwnika, ktory go zlamal.

- nie podoba mi sie, ze smierc generala to natychmiastowy, automatyczny rout calej armii. W jedynce drastycznie spadalo nam morale, ale dalo sie powalczyc i, jesli mielismy przewage, wygrac. Teraz, nawet jesli gonimy wroga po calym polu i jestesmy o krok od zwyciestwa, jedna przypadkowa smierc moze to wszystko zniweczyc.

- wzrosla znacznie skutecznosc i zasieg lucznikow, ale za to rowniez predkosci ruchu sa wieksze (albo te mapy w demie sa takie male), wiec nie mamy czasu oddac zbyt wielu salw zanim dojdzie do zwarcia.

 

Ogolnie moge powiedziec, ze gra mi sie podoba. Po trailerze zawartym w demie widac, ze watek polityczny zostal znacznie rozbudowany - mamy np. wplyw na wybor papieza (ciekawe, czy po zajeciu Panstwa Koscielnego bedzie mozna obsadzic swojego papieza i np. rozdawac ekskomuniki).

 

@ZIBI_PL - az dziwne, ze roznice w fps sa tak duze. Roznimy sie tylko iloscia RAM i taktowaniem procka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...