Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

polecam zajrzeć na IGN'a macie tam 5 nowych fotek ;)

Te screen'y to "koniec świata" ;) jestem ciekaw co nowego pokaża na E3....chociaż dopisek Play It @ E3 2006 mówi sam za siebie :) nic... zobaczymy co z tego bedzie...

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.worthplaying.com/article.php?si...=thread&order=0 - kolejne 5 nowych screenshotów

 

a i taki bajerek:

"EA informed us that Crysis has been delayed from its original winter 2006 release to Q1 2007, most likely caused by the Windows Vista delay."

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, te screeny jakieś lepsze i AA na nich jest, a na tych z IGN nie było, w ogóle tak jakby lepsze tekstury i oświetlenie na tych jest, tak jakby były na wyższych detalach, a tamte na niskich :) Tylko ten zimowy screen kiepsko wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Co do visty i crisisa to wiadomo że na Viście trzeba bedzie lepszy procesor mieć i pewnie więcej ramu żeby pograć tak jak na XP chociaż kto wie ale ja nie sądze żeby Vista była optymalizowana pod gry komputerowe ( muszą zarobić na X360 a robienie systemu żeby gry śmigało to dla nich strata hajsu a $ to dla nich pierwszorzędna rzecz)

pozatym gdzieś już czytałem, że wymagania visty są dość duże więc system pewnie troche pamięci je.

 

Co do ostatniego screena hmm popatrzcie na brodke kobiety widzicie tam jakieś "kwadratowości" wynikające z robienie modelu z trójkątów? Np badyl w lesie ma rendering ale widać że składa się z 4 albo 5ciu prostokątów a tam gładko i to bardzo. To samo nos tego pana idealnie gładki hmm "pożyjemy. zapalimy, zobaczymy"

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko 2 lata przed premiera wyglada zabojczo dla naszych nieprzyzwyczajonych oczu.

Pamietacie premiere GF3 i demka z silnika Doom3 ?

Nie wierzylismy, ze to z gry. Jak sie okazalo nawet dzisiaj ten filmik biednie wyglada w porownaniu do samej gry.

Czas panie i panowie, czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dane o Viscie ,ze zjada na poczatek 850MB pamieci to jakas podpucha. Ja bawilem sie beta 5308 i po instalacji systemu zajetej pamieci mialem 498MB. Jak na czysty system to i tak duzo ,ale nie ponad 800MB jak podawal ostatnio The Inquirer :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dane o Viscie ,ze zjada na poczatek 850MB pamieci to jakas podpucha. Ja bawilem sie beta 5308 i po instalacji systemu zajetej pamieci mialem 498MB. Jak na czysty system to i tak duzo ,ale nie ponad 800MB jak podawal ostatnio The Inquirer :?

po pierwsze to dopiero beta :]

po drugie wd Ciebie 500 mb zajętego ramu to mało? bo wd mnie produkt microsofta to tylko i jedynie syf zwalniający prace kompa... po Viscie nie spodziewam sie niczego dobrego :mur:

 

dla porównania mój XP zżera niecałe 150MB z 1024 ;) ... jedynie wł anty vir (personal edition classic) + outpost(firewall) ... i gdy potrzebuję - GG, reszta pierdół typu tapeta, kompozycje, niepotrzebne usługi - out!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

500 to malo? jak dla mnie nie bo mam512 a jakk byymm kupiil 100244 i viste to dalej bym niepogrral. pisze myszka sry za ort

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok po obejzeniu filmoków stwierdzam ze zaden komputer tego nie pociagnie w max + AA + Anizo ;) a po 2 tryb MP moze byc czyms zupelnie nowym (walki w dzungli w nocy przy swietle ksiezyca) i naprawde zajebistym ze tak to ujme ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to dopiero beta :]

po drugie wd Ciebie 500 mb zajętego ramu to mało? bo wd mnie produkt microsofta to tylko i jedynie syf zwalniający prace kompa... po Viscie nie spodziewam sie niczego dobrego :mur:

 

dla porównania mój XP zżera niecałe 150MB z 1024 ;) ... jedynie wł anty vir (personal edition classic) + outpost(firewall) ... i gdy potrzebuję - GG, reszta pierdół typu tapeta, kompozycje, niepotrzebne usługi - out!

Ludki umiecie czytac?? Czy ja napisalem malo?? Wrecz odwrotenie chyba :blink: <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludki umiecie czytac?? Czy ja napisalem malo?? Wrecz odwrotenie chyba :blink: <_<

Ludek, z Twojej wypowiedzi mozna wnioskowac w dwojaki sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludek, z Twojej wypowiedzi mozna wnioskowac w dwojaki sposób

Naprawde?? To ktos chyba ze zrozumieniem nie potrafi czytac :) Napisalem tylko ,ze nie zajmuje tyle ile twierdzi the inquirer, a potem napisalem "Jak na czysty system to i tak duzo..." wiec chyba wszystko jasne i zrozumiale. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile postacie sa zrobione fenomenalnie, to np otxturowanie drzew ( liscie ) jest jakby na niskim poziomie,

albo moment w ktorym zolnierz przebiega ( w zwolnionym tempie ) obok krzaczkoof - pierwszy elegancko sie naddaje

a te nastepne biednie ( + biednie sie prezentuja )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...