Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika



Informacje:
Crysis™ to osadzona w realiach science-fiction gra akcji z perspektywy pierwszej osoby. Powstała w wielokrotnie nagradzanym studiu Crytek, w którym stworzono uznany na całym świecie hit Far Cry™.

Rok 2019. Potężnych rozmiarów asteroid uderza w Ziemię.

Rząd Korei Północnej natychmiast zamyka dostęp do wyspy objętej katastrofą, planując zachować tajemnice asteroidu wyłącznie dla siebie. Stany Zjednoczone odpowiadają wysyłając elitarną jednostkę Delta Force Operators, której zadaniem jest zbadanie sytuacji i złożenie raportu w Pentagonie.

Napięcie między Stanami Zjednoczonymi, a Koreą Północną rośnie. W kulminacyjnym momencie asteroid otwiera się, odkrywając olbrzymi, wysoki na 2 km statek obcych. Pojazd generuje potężne pole siłowe, zamraża sporą część wyspy i zasadniczo zmienia klimat całej kuli ziemskiej. Rozpoczęła się inwazja na Ziemię!

Dwa rywalizujące wcześniej państwa jednoczą się w walce z obcymi, próbując ratować ludzkość przed nieuchronną zagładą. Nowo powstały sojusz toczy zacięte walki z nacierającymi siłami wroga. Jednak nadzieja szybko gaśnie...

W tym samym czasie gracz prowadzi elitarną jednostkę wojskową przez porośniętą bujną roślinnością tropikalną dżunglę oraz surowe, pokryte skorupą lodu obszary. Ostatecznie, konieczne będzie zbadanie samego serca statku obcych i bliskie spotkanie trzeciego stopnia...

Crysis oferuje wciągającą rozrywkę z perspektywy pierwszej osoby, w trakcie której należy na bieżąco dostosowywać taktykę, arsenał, typy pancerza i styl gry, by przetrwać i odeprzeć inwazję obcych. Gra wykorzystuje najnowocześniejszą technologię w postaci silnika CryENGINE™ 2, będącego wyłączną własnością firmy Crytek.

* Wciągająca fabuła
Zadaniem gracza jest wykonanie niesamowicie odpowiedzialnej misji odparcia inwazji obcych i ocalenia ludzkości.
* Niespotykany podział akcji na trzy akty
Dynamicznie zmieniający się świat gry zmusza do dostosowywania na bieżąco ustawień pancerza i broni.
* Podejmij walkę z przerażającymi i niesamowicie realistycznymi obcymi
Przeciwnicy w przebiegły sposób używają swoich zmysłów i działają zespołowo, będąc najbardziej wymagającymi przeciwnikami, jakich kiedykolwiek stworzono na potrzeby tego typu gry.
* Sztuczna inteligencja na najwyższym poziomie
Przeciwnicy i sojusznicy korzystają z zaawansowanego systemu sztucznej inteligencji, opartego na taktyce militarnej mającej zastosowanie w rzeczywistości.
* Steruj różnorodnymi pojazdami terenowymi, wodnymi oraz powietrznymi
Do dyspozycji ciężarówki, czołgi, łódki i helikoptery i wiele innych.
* Poznaj tętniący życiem, dynamicznie zmieniający się świat
Trzęsienia ziemi, pękający lód, obrywy skał i tornada stanowią realne i nieustanne zagrożenie.
* Rozgrywka wieloosobowa dla 32 graczy
Oferuje opcje dostosowywania pancerza i broni w czasie rzeczywistym oraz całkowicie nowy tryb, łączący aspekt modyfikacji graczy z wykonywaniem zadań taktycznych.
* Konsekwentny rozwój fabuły
Podejmowane działania mają wpływ na przyszłe wydarzenia, sprawiając, że każdy gracz uczestniczy w swojej własnej, niepowtarzalnej przygodzie.
* Rozbudowany, a jednocześnie prosty w użyciu zestaw narzędzi do modyfikacji gry
Umożliwia m.in. tworzenie nowych map przeznaczonych do gry wieloosobowej oraz solowej.
* CryENGINE™ 2
Najbardziej realistyczne środowisko, spektakularne efekty specjalne, wyrafinowany model fizyki, zaawansowane systemy oświetlenia i sztucznej inteligencji. Wszystko to za sprawą silnika gry CryENGINE™ 2!


Data Premiery:
Świat: 16.11.2007
Polska: 16.11.2007


Screeny:
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Kolejne screeny

Trailery:

http://www.gametrailers.com/player.php?id=...me&type=wmv

Trailer z targów E3

Filmik z gry (gameplay)


Oficjalne wymagania sprzętowe:


================================================== ================
System Requirements
================================================== ================


Minimum System Requirements

* OS: Windows XP or Windows Vista
* Processor: 2.8 GHz or faster (XP) or 3.2 GHz or faster (Vista)
* Memory: 1.0 GB RAM (XP) or 1.5 GB RAM (Vista)
* Video Card: 256 MB
* Hard Drive: 12GB
* Sound Card: DirectX 9.0c compatible

Real Recommended System Requirements

* OS: Windows XP / Vista
* Processor: Intel Core 2 DUO @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+
* Memory: 2.0 GB RAM
* GPU: NVIDIA GeForce 8800 GTS/640 or similar

Supported Processors: Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz for Vista) or faster, Intel Core 2.0 GHz (2.2 GHz for Vista) or faster, AMD Athlon 2800+ (3200+ for Vista) or faster.

Supported chipsets: NVIDIA GeForce 6800 GT or greater; ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or greater. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Integrated chipsets are not supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.

Crysis German Video Interview (84.7MB)
http://www.gamershell.com/download_12287.shtml

Crysis Official Tech Demo (37,31 MB)
http://www.gamershell.com/download_12286.shtml

Crysis - nowa gra twórców mega przeboju FarCry. W ekskluzywnym wywiadzie dla magazynu Gamestar zdradzono, że tytuł bedzie pierwszym, który w pełni wykorzysta technologiczne nowinki DirectX 10 jak i Pixel Shadera 4.0. Poza tym profesjonalny scenariusz, super realizm i w ogóle wszystko naj..


linki do dema:

http://na.llnet.cdn.ea.com/u/demos/Crysis_SP_Demo.exe
http://download.nvidia.com/downloads/nZone...ysis_spdemo.exe Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pozamiata wszystko, włącznie z ue 3.0 :> Znów dziecko CryTek'a zmiecie konkurencję... jestem tego prawie pewien i życzę im tego z całego serca.

 

P.S. Nierealny zmień w temacie "twurców" na "twórców" bo razi jak cholera.

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL czlowieku skoncz podstawowke, a potem udzielaj sie na forum :lol:

 

Co do Engine'u - jest super.

Do kogo to było ? i o co Ci chodziło.... oświeć mnie. :blink:

 

pozdro.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FrIkO?? do kogo piskasz

sory za byka to ze zdenerwowania ;)

grafa rzeczywiście robi wrażenie, ale jestem wręcz pewny tego że gra wyjdzie najwcześniej gdzieś w pierwszej lub drugiej połowie 2007r. :(

po screenach już widać że grać będziemy w grupie :) co akurat mi nie przeszkadza oby tylko ai nadążało za graczem (może w końcu wykorzystają procki dwurdzeniowe :) )

 

misiek175

co do kart obsługujących następcę dx9 na pewno się ukażą do czasu wydania nowej gry z pod marki Crytek :)

a karty typu x1800xt lub 7800GTX będą w tedy standardem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O no to pieknie...

 

Komp nr. 1: 550Mhz, 256MB SDRAM i GF 256 - pewnie pojdzie (lol...)

Komp nr 2: A64 2800+, 1GB, FX5200 - tez pewnie pojdzie...tym razem na serio pisze, 640x480 LOW 10fps ;) Na szczescie kupuje pewnie Radeona X800GTO i licze na 1024x768 MEDIUM :P inaczej wywalam kompa przez okno =/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Far Cry, Crysis, Cry-tek, Cry engine... hmm ;]]

 

Oby jakos to chodzilo na moim kompie ;s;

Choc wierze ze uda im sie niezle zoptymalizowac silnik, jak w przypadku far cry. Grafika piekna, a chodzilo niezle u mnie na gf2. Jest na co czekac!!!

 

nie nie, 10dx i to ma dobrze chodzic na moim zlomie? ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulalala :) no nieźle to wygląda. Ten engine jest rewelacyjny. Liczę, że panom z Cryteka się uda. Oby nic nie spaprali, bo będą wieszać na nich psy. A tego oni jak i my byśmy nie chcieli.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali to w odpowiedzi na nadchodzącego Stalker'a. Każdy dobrze wie, że złomiarz zgniecie FarCry, Half-Life2 i inne z powierzchni ziemi chociaż nawet biorąc pod uwagę dynamiczne cienie. Widziałem video i myślę, że gierka będzie rewelacyjna ale przyjdzie jej się zetrzeć z Half-Life 3 i z pewnością przegra w klimacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali to w odpowiedzi na nadchodzącego Stalker'a. Każdy dobrze wie, że złomiarz zgniecie FarCry, Half-Life2 i inne z powierzchni ziemi chociaż nawet biorąc pod uwagę dynamiczne cienie. Widziałem video i myślę, że gierka będzie rewelacyjna ale przyjdzie jej się zetrzeć z Half-Life 3 i z pewnością przegra w klimacie.

to juz czas pokaze, a narazie pozostaje w oczekiwaniu na crysisa :b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie zastanawia czy Crysis-a będzie można odpalić w ogóle na kartach z ps2.0 :)

bo może tak być że chłopaki oleją sprawę i tylko zrobią gre na dx10 i dx9c, ale raczej tak nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FrIkO?? do kogo piskasz

sory za byka to ze zdenerwowania ;)

grafa rzeczywiście robi wrażenie, ale jestem wręcz pewny tego że gra wyjdzie najwcześniej gdzieś w pierwszej lub drugiej połowie 2007r. :(

po screenach już widać że grać będziemy w grupie :) co akurat mi nie przeszkadza oby tylko ai nadążało za graczem (może w końcu wykorzystają procki dwurdzeniowe :) )

 

misiek175

co do kart obsługujących następcę dx9 na pewno się ukażą do czasu wydania nowej gry z pod marki Crytek :)

a karty typu x1800xt lub 7800GTX będą w tedy standardem.

ja też tak sądze , że gierka wyjdzie 2007roku , a ten filmik to już krąży w sieci od co najmniej pół roku , tylko teraz jest w wysokiej rozdziałce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś inny link do tych filmików, bo się strasznie napaliłem, a tam się strona 5 minut wczytuje, nie mówiąc już o ściąganiu?

Edit: już nie trzeba, nagle przyspieszyło :)

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mam oba filmiki :) Pierwszy to faktycznie ten sam co krąży w internecie od dawna, tylko w o wiele wyższej rozdzielczości. Nie mniej jednak wygląda super. Naprawdę powala wygląd otoczenia - roślin, wody, skał, podłoża... I do tego mapy mają być 2 - 3 razy większe!

Drugi to wywiad po niemiecku, nic z niego nie zrozumiałem, ale odniosłem wrażenie, że chłopaki faktycznie się starają i tworzą grę z pasją, a to bardzo dobra wiadomość :)

Ja na pewno będę czekał z niecierpliwością na dalsze info, Far Cry jest w końcu moim ulubionym FPS-em :)

Mam nadzieję tylko, żę autorzy zrobią coś na wzór Steama i gra będzie często updatowana, jak HL2. Dzięki temu na pewno uda się uniknąć mnóstwa bugów. Jeśli jeszcze do tego będzie dobry multiplayer, to ta gra będzie po prostu rewolacyjna, heh :) Właśnie dla takich gier kupuje się sprzęt za 5 tysięcy, nie dla jakiegoś Dooma 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Direct 10 :/ Kiedyś czytałem, że zanim będzie 10 ma powstać 9.0L ...

dx9L(dx9 z obsługą sm4.0), dx10 zupełnie nowy api robiony pod Viste Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla takich gier kupuje się sprzęt za 5 tysięcy, nie dla jakiegoś Dooma 3 :smile:

W 100% się z tobą zgadzam. Tym bardziej jeżeli bedzie Multi Player. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe ciekawe. Szkoda że teraz jak zmieniłem kompa to i tak starcza on na jakieś "medium" na dzień dzisiejszy...ten Crysis to już pewnie będzie ciąć że ojjjjjjj. Ale co tam, mam na co mnie stać. Ramu musze dołożyć i może coś się zadziała. Pamiętam jak odpaliłem demko FC jeszcze na GF2 MX 400...nawet nawet to chodziło, tyle że bez całej masy efektów ;). Teraz będzie podobnie, utniemy nieco z detali i pogramy, tak jak z U3 (tak przynajmniej przwiduję). Uważam też że raczej gra nie ujrzy światła dziennego w tym roku...a szkoda. Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Właśnie dla takich gier kupuje się sprzęt za 5 tysięcy, nie dla jakiegoś Dooma 3

 

 

W 100% się z tobą zgadzam. Tym bardziej jeżeli bedzie Multi Player. :smile:

tak kupisz sprzęt za 5 tysięcy a sie okaże że gra i tak wyjdzie na next geny (czytać 2 tysiace złotych) :angry: :mad: :mur:

 

Ale na padzie nienawidze grać w FPP chciałbym żęby Crisis był PC Exclusive ale w to watpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...