Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie się narażę ale za bardzo mnie to nie zaboli. Teraz ze dwie strony o wielkości i miejscu zajętym na twardzielu przez gry i o innych [ciach!]łach będą pisane. Raportować nie będę i robię to z pełną premedytacją publicznie.

 

Zamknijcie ten temat do czasu aż jakieś konkrety zostaną ujawnione albo demo wypuszczą, sam nie wiem.

Profanujecie temat, większość tematów w tym dziale.

 

Pozdrawiam.

 

:twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy mnie za idiote macie? Czy moze pisana mowa polska za trudna?

 

Poniewaz o Crysisie nie macie nic do powiedzenia, to zgodnie z ostrzezeniem temat zamykamy. Jak ktos bedzie mial cos wartosciowego do dodania niech sie odezwie do moderacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w to nie wierzycie... byly filmiki z gameplaya i jakos to tak nie wygladalo, jakas transformacja? Zreszta to wyglada lepiej niz real world :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w to nie wierzycie... byly filmiki z gameplaya i jakos to tak nie wygladalo, jakas transformacja? Zreszta to wyglada lepiej niz real world :lol:

Czasem wiara slepa jest. ;]

 

Dostaniemy finalny produkt to sie oceni, a tymi screenam'i nie ma co sie podniecac, bo to tylko screeny. ;] Ile razy bylo, ze gra przed premiera na screenach prezentowala sie duzo lepiej niz w rzeczywistosci (nie twierdze, ze w przypadku Crysis bedzie podobnie, ale nie mozna tego wykluczyc). Troche sceptycyzmu nie zaszkodzi i achy lub ochy nalezy zostawic dla gotowego produktu o ile bedzie wzbudzac takie reakcje. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie kilka nowych obrazków w TRAGICZNEJ rozdzielczości, dlatego różnice są takie male, ale bez przesady - da sie zauważyć, które to real a które nie :lol: chyba, że ma sie -40 dioptrii ;)

Edytowane przez pain.exe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na modele inne niż hi-end poczekamy pewnie kolejne parę miesięcy, w końcu nie każdy ma zasoby i ochotę wywalać na dzieńdobry 2k. zł, pozatym trzeba bedzie jeszcze zobaczyć czy nvidia czegoś nie zchszaniła (podpadła już raz FX'ami) i czy ATI przypadkiem nie oferuje więcej za tą samą cenę. Pozatym narazie ani widu ani słychu o DX10 na windowsa XP, DX9L okazał się tylko modułem odpowiedzialnym za starsze gry w viście :(

 

Z tego co słyszałem crysis ma być na DX9c, a dopiero po premierze ma być wydany patch na DX10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe na jakim kompie to było puszczane :P bo te 7fps nie wygląda za ciekawie :(

Wystarczy przeczytac co jest napisane na frazpc.

 

Na obrazku widać wyraźnie liczbę polygonów w przedstawionej scenie jak i średni fps. Warto dodać, że nie należy się liczbą fps w żaden sposób sugerować, bowiem spadek został odnotowany przy przechwytywaniu obrazka.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...