Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj dokładne info o gow pc ;).

Jeśli dalej uważasz , że na padzie zagrasz tak samo dobrze jak ja na myszce w csa to zapraszam Cię do klanu [THC].

Drogi kolego, GoF na PC juz był 100 razy robiony B-) Teraz jest sto pierwszy... I życze abyście w końcu go dostali:)

 

Wiadomo, że na myszce masz większą kontrole, ale liczy sie frajda. Jeden ma frajde bo gra przez neta myszką i ma same headshot a inny gra na padzie i też ma headshoty, ale wcale nie o to mu chodzi:)

 

Każdy lubi co innego.

 

Mnie akurat CS nie kręcił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc jak nie kręci to nawet nie masz po co ze mną startować 1 on 1 ;). No gof może i 100 razy , ale chyba jednak gow będzie ;). Aczkolwiek nie jest to jakiś kozak(moja opinia), aczkolwiek by się obadało to na pc jednakże to właśnie na CRYSIS czeka cały świat ;), bo STALKER już jest jakiś czas.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, no i wielki STALKER okzał sie szmulem, przynajmniej czytając forum purepc i pare recenzji:)

 

Co do Crysis to fakt, czeka cały świat. Ale cały świat też czekał na GoW, na FORZA2....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie taki zły STALKER dla mnie lepszy i ciekawszy niż GOW. Lecz nie porównujmy crysisa do stalkera , bo to inne nakłady finansowe i inna liga ;). Pozatym crytek juz pokazał co potrafi i ich engine jak dotąd jednak chyba najlepszy.UE3 chyba fizycznie nawet nie dorównuje w 1/2, a w gow to chyba brak fizyki :P.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale jestem gotow się załozyć że nie widziałeś i nie grałeś w GoW na dużym TV z HD <_<

 

Jeśli sie myle to sory:)

 

 

A gdzie Ty chcesz jakaś super fizyke w GoW, możesz przewracać krzesła które stoją? Możesz B-) Tam nie ma z czym robić fizyki.

 

Co innego w dżungli którą daje Crysis. Pozatym podoba mi się, że już wynosić na piedestał produkcję Crytek, a jescze też w nią nie grałeś <_< Jak Ty to robisz przyjacielu? Masz wtyki jakieś?

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale jestem gotow się załozyć że nie widziałeś i nie grałeś w GoW na dużym TV z HD <_<

 

Jeśli sie myle to sory:)

A gdzie Ty chcesz jakaś super fizyke w GoW, możesz przewracać krzesła które stoją? Możesz B-) Tam nie ma z czym robić fizyki.

 

Co innego w dżungli którą daje Crysis. Pozatym podoba mi się, że już wynosić na piedestał produkcję Crytek, a jescze też w nią nie grałeś <_< Jak Ty to robisz przyjacielu? Masz wtyki jakieś?

Jak już pisałem w temacie o GoW na PC gra jest średnia, a grałem na 32 calowym TV w HD (LCD nie kineskop) i w każdej chwili mogę zagrać tylko po co skoro gra naprawdę nie tylko według mnie jest średnia na x-a jest wiele lepszych gier niż GoW. Czy według ciebie fizyka w grze to przewracające się krzesła ?? Dla mnie to jest choćby prosty, acz przyjemny ragdoll zwłok, którego w GoW po prostu nie ma tam właściwie fizyka nie istnieje, zero możliwości rozwałki środowiska.

Mnie wystarczy to co pokazali w FarCry, tutaj będę miał więcej z dużo lepszą grafiką i fizyką lepsze jest postrzelać do wirtualnych ludzików, a od czasu do czasu usmażyć mutanta czy ufoka niż cały czas strzelać w śmieszne potworki na obcej planecie (ależ wytarty schemat).

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to strzelanie do ufiaków ,mutantów i setki najemników to nowość ;) Przyznam że Far Cry był dobry i nie tylko pod względem grafiki ,ale grywalności. W Crysis liczę na to samo czyli grywalność w ładnej oprawie graficznej. Nic się też nie stanie jak dodadzą coś nowego czego nie ma na trailerach i screenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

a mi bardzo szkoda tego ze zrezygnowali z interakcji z roslinoscia. Bajecznie to wygladalo, dawalo niesamowitego klimatu i realnosci.

Teraz jest tylko tak jak w FarCry, Grafika jest olsniewajaca, ale widac ze rozni sie od tego co pokazywano nam pol roku temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej mam ochote sprawdzic jak bedzie chodzil crysis na moim komputerze niz w niego grac :*

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi bardzo szkoda tego ze zrezygnowali z interakcji z roslinoscia. Bajecznie to wygladalo, dawalo niesamowitego klimatu i realnosci.

Teraz jest tylko tak jak w FarCry, Grafika jest olsniewajaca, ale widac ze rozni sie od tego co pokazywano nam pol roku temu.

... i pomyśleć że w Hitman 1 ta interakcja jest :wink:

 

Wielka szkoda że zrezygnowano - coś ciekawego/dobrego składa sie z wielu interesujących drobiazgów ... wyeliminowano jeden z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to strzelanie do ufiaków ,mutantów i setki najemników to nowość ;) Przyznam że Far Cry był dobry i nie tylko pod względem grafiki ,ale grywalności. W Crysis liczę na to samo czyli grywalność w ładnej oprawie graficznej. Nic się też nie stanie jak dodadzą coś nowego czego nie ma na trailerach i screenach.

Chodziło mi o to, że ostatnio aż nadto jest gier opartych na schemacie odległa przyszłość-obca planeta-walka z jakimiś paskudami. Crysis mam nadzieje da mi parę godzin czystej nieskrępowanej rozwałki, w ładnej oprawie A/V i fizyką na wysokim poziomie jak w HL2 swojego czasu. Ta gra nie ma być "Oscarowa" to jak z filmami jedne zdobywają nagrody na prestiżowych konkursach, ale są nudne jak flaki z olejem, a inne filmy są proste nie wymagające od widza zbytniego myślenia okraszone efektami po to by przyjemnie się oglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania to pewnie spisali z crysis-online lub crysissector.

 

Minimum Requirements

 

CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz

Graphics: Nvidia 6600 or ATI X1600 - Shader Model 2.0

RAM: 1GB

HDD: 6GB

Internet: 256k+

Optical Drive: DVD

Software: DX9 with Windows XP / Vista

 

 

Recommended Requirements

 

CPU: Dual-Core CPU (Athlon X2 / Pentium D / Core 2 Duo)

Graphics: Nvidia 7800GT or ATI X1800XL Pro (SM 3.0)

RAM: 1.5GB+

HDD: 6GB

Internet: 512k+ (128k+ upstream)

Optical Drive: DVD

Software: DX9 with Windows XP / Vista

 

 

Ultra High Requirements

 

CPU: E6600 Core 2 Duo

Graphics: Nvidia 8800GTS

RAM: 2GB

HDD: 6GB

Internet: 512k+ (128k+ upstream)

Optical Drive: DVD

Software: DX9 with Windows XP / Vista

 

 

Edit:

 

Nikt nie podał , więc zapodam.

 

- Bullets leave ripples and traces in the water

 

- Vehicles have a gasoline tank, meaning a limited amount of gasoline, and as such they will stop running when they run out of gasoline!

 

- The day/night cycle in multiplayer is only available to DX10 users

 

- There is an option for whether you wish to use DX10 when playing online

 

- The player can climb trees in order to lay ambushes upon enemies. And I'm not positive on this since it wasn't too clear, but apparently when you're in the tree, you are flipped upside down spiderman style.

 

- Birds can be shot down!

 

- Footsteps as well as tire marks are left by people and vehicles when in sand or other appropriate terrains.

 

- The water contains algae, and the sun permeates through the water

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania to pewnie spisali z crysis-online lub crysissector.

 

Minimum Requirements

 

CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz

Graphics: Nvidia 6600 or ATI X1600 - Shader Model 2.0

RAM: 1GB

HDD: 6GB

Internet: 256k+

Optical Drive: DVD

Software: DX9 with Windows XP / Vista

Recommended Requirements

 

CPU: Dual-Core CPU (Athlon X2 / Pentium D / Core 2 Duo)

Graphics: Nvidia 7800GT or ATI X1800XL Pro (SM 3.0)

RAM: 1.5GB+

HDD: 6GB

Internet: 512k+ (128k+ upstream)

Optical Drive: DVD

Software: DX9 with Windows XP / Vista

Ultra High Requirements

 

CPU: E6600 Core 2 Duo

Graphics: Nvidia 8800GTS

RAM: 2GB

HDD: 6GB

Internet: 512k+ (128k+ upstream)

Optical Drive: DVD

Software: DX9 with Windows XP / Vista

Co do maxymalnych wymagan sa porownywalne z lost planet czy dirt, a na takim zestawie owe gry (lost w dx10 ) przy max ustawieniach chodza conajwyzej "grywalnie". Wiec jesli owe wymagania sa prawdziwe i dotycza dx10 to chyle czolo przed tworcami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym ostatnim trailerze jakoś mam mieszane uczucia, ot taki podrasowany far cry i jeszcze ten brak interaktywności z roślinnością, jak już ktoś wcześniej napisał szkoda, że z tego zrezygnowali. Tym bardziej, że trąbili o tej opcji od samego początku. Oczywiście nie twierdzę, że miało to jakiś znaczący wpływ na rozgrywkę, ale zawsze byłoby bliżej realności :wink: Mnie osobiście far cry znudził się w połowie i do tej pory już go więcej nie ruszyłem, pewnie to samo będzie z crysisem tylko, że tym razem mutanty zamieniono na "najeźców z innej galaktyki" ( lubie takie klimaty :lol2: ) więc się zobaczy B-) .

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym ostatnim trailerze jakoś mam mieszane uczucia, ot taki podrasowany far cry i jeszcze ten brak interaktywności z roślinnością, jak już ktoś wcześniej napisał szkoda, że z tego zrezygnowali. Tym bardziej, że trąbili o tej opcji od samego początku. Oczywiście nie twierdzę, że miało to jakiś znaczący wpływ na rozgrywkę, ale zawsze byłoby bliżej realności :wink: Mnie osobiście far cry znudził się w połowie i do tej pory już go więcej nie ruszyłem, pewnie to samo będzie z crysisem tylko, że tym razem mutanty zamieniono na "najeźców z innej galaktyki" ( lubie takie klimaty :lol2: ) więc się zobaczy B-) .

 

Pozdrawiam

Zrezygnowali? :blink:

 

Chodzi o to, ze kiedy ide to rośliny sie tula do mnie, a nie przechodza przeze mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie zrezygnowali z interakcji z roslinnoscia - owszem, takie małe krzaczki i "chwasty" będa do przejscia, ale takie małe palmy bedziemy wprawiac w ruch.

 

Już nie wymagajcie nie wiadomo ile. Teraz narzekacie ze nie ma interakcji, a gdyby była to byscie narzekali, ze podczas chapteru w lesie macie 5fps, bo sie wszystko "rusza".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie zrezygnowali z interakcji z roslinnoscia - owszem, takie małe krzaczki i "chwasty" będa do przejscia, ale takie małe palmy bedziemy wprawiac w ruch.

 

Już nie wymagajcie nie wiadomo ile. Teraz narzekacie ze nie ma interakcji, a gdyby była to byscie narzekali, ze podczas chapteru w lesie macie 5fps, bo sie wszystko "rusza".

Chyba male paprocie :), i duze :).

 

No to uspokoiles mnie, bo wlasnie bardzo mi sie podoba to ze, roslinnosc sie "rusza".

 

Dobra premiera we wrzesniu, a ktorego dokladnie w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

no ja pamietam taki filmik jak bohater szedl po wzgorzu, (widok TPP) i ladnie pod jego ugietymi nogami odksztalcala sie na boki trawa i krzaki.

W jednym z tych filmikow z gameplaya podlinkowanych wyzej, widac jak gohater PRZENIKA przez CALKIEM SPORE krzaczyska, normalnie back to the FarCry. Nie chce oczywiscie wieszac psow na Crysis bo na to po prostu nie zasluguje, ale to co zobaczylem, DRASTYCZNIE sie rozni od tego co bylo pokazywane na samym poczatku.

Po porstu najwyrazniej tworcy musieli z tego zrezygnowac na kozysc innych bardziej widowiskowych bajerow graficznych, ale mogli dac ta opcje, przeciez juz pukaja nam do drzwi procki 4 rdzeniowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Według mnie jest właśnie super, taka jak na screenach... Chyba się za bardzo napaliliście na tą grę. Co do roślinności, to praktycznie od początku było wiadomo (jeśli ktoś oglądał większość filmików), że przez takie zwykłe krzaczki się przenika, a dopiero jakieś większe badyle mają swoją fizykę... Drzewa też oczywiście mają fizykę, bo możemy strzelać w liście i widać, ze spadają / ruszają się, nie mówiąc o powalaniu drzew... Większość drewanianych belek / barkierek rozpada się, tak samo dachy i ściany domków, na co Wy narzekacie, przecież jest identycznie jak miało być :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac jak byk ze na ostatnim filmie z gameplayea cos okroili graficzke :/

Powtarza sie sytuacja z Oblivionem , na przedpremierowych screenach wygladal ciut lepiej niz produkt finalny

oby tylk ow Crysis mozna bylo edytowac plik .ini i aktywowac dodatkowe niedostepne opcje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac jak byk ze na ostatnim filmie z gameplayea cos okroili graficzke :/

Powtarza sie sytuacja z Oblivionem , na przedpremierowych screenach wygladal ciut lepiej niz produkt finalny

oby tylk ow Crysis mozna bylo edytowac plik .ini i aktywowac dodatkowe niedostepne opcje .

Oby można było je też dezaktywować - wtedy pogra więcej ludzi :).

 

Swoją drogą, jeżeli to, co powiedziano na forum Crytek'a okaże się prawdą to 8800GTS nie będzie miał z Crysis'em problemu - oby!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam za czasów farcry na porządku dziennym był fx5900xt i r9800pro . Były to wówczas jedne z silniejszych gpu i dało radę pograc w 1024x768 w full details(wiadomo fx dx 8.1). Tak samo powinno być teraz.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać panowie z Cryteku byli zmuszeni do przycięcia nieco detali. Kiedyś było tak też z DooM 3 o ile pamiętam. Ale to dwa inne silniki i do tego pod OpenGL. W każdym razie liczy się sam fakt ,że twórcy sie troszkę przeliczyli jeśli chodzi o dzisiejsze konfiguracje. Może to i dobrze ,bo śmiesznie byłoby jakby na tym co mam ,nie pograłbym nawet na DX9 w porządnych detalach. Nie wspominając już o takim 88GTS 640 i DX10. Co do integracji z roślinnością , IMO mnie osobiście to w ogóle nie potrzebne. Może faktycznie lepiej z tego zrezygnować niż tak jak to było pokazane na niektórych filmikach, że gość przechodzi przez nie jakby nigdy nic. Troszkę to śmiesznie wygląda w tle tego dobrze zapowiadającego się silnika (fizyka ,grafika i ogólny realizm).

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może mi ktoś powie, dlaczego niby grafika na tym ostatnim filmiku z gameplay'a jest gorsza? Jak dla mnie jest taka sama jak na wcześniejszy filmikach, aż specjalnie kilka razy oglądnąłem... Super wygląd roślinności, rewelacyjna woda, super oświetlenie w tym domku, tekstury w wysokiej rozdzielczości, motion blur, HDR, miękkie cienie, nawet takie [ciach!]ły jak wiaderka w domku itp. bardzo ładnie IMO wyglądają i lepiej niż w jakiejkolwiek grze... Niby co było lepsze w zapowiedziach?

 

Co do integracji z roślinnością , IMO mnie osobiście to w ogóle nie potrzebne. Może faktycznie lepiej z tego zrezygnować niż tak jak to było pokazane na niektórych filmikach, że gość przechodzi przez nie jakby nigdy nic.

Devil, nie rozumiem, o co Ci chodzi... To, że gość przechodzi przez krzaka, to jest właśnie przejaw BRAKU interakcji... To z czego mieli by całkiem zrezygnować? Poza tym nie wiem czy ktoś czytał mojego posta ostatniego, ale tak fizyka z roślinnością prezentowała się od tych całkiem pierwszych filmików - większe badyle i wszystkie drzewa mają fizykę, mniejsze krzaki nie... Nie wiem, co w tym dziwnego, chyba lepiej, żeby tak było niż w ogóle... Nie mówiąc już o możliwości niszczenia domków, dachów, ścian, barierek... Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może mi ktoś powie, dlaczego niby grafika na tym ostatnim filmiku z gameplay'a jest gorsza? Jak dla mnie jest taka sama jak na wcześniejszy filmikach, aż specjalnie kilka razy oglądnąłem... Super wygląd roślinności, rewelacyjna woda, super oświetlenie w tym domku, tekstury w wysokiej rozdzielczości, motion blur, HDR, miękkie cienie, nawet takie [ciach!]ły jak wiaderka w domku itp. bardzo ładnie IMO wyglądają i lepiej niż w jakiejkolwiek grze... Niby co było lepsze w zapowiedziach?

Devil, nie rozumiem, o co Ci chodzi... To, że gość przechodzi przez krzaka, to jest właśnie przejaw BRAKU interakcji... To z czego mieli by całkiem zrezygnować? Poza tym nie wiem czy ktoś czytał mojego posta ostatniego, ale tak fizyka z roślinnością prezentowała się od tych całkiem pierwszych filmików - większe badyle i wszystkie drzewa mają fizykę, mniejsze krzaki nie... Nie wiem, co w tym dziwnego, chyba lepiej, żeby tak było niż w ogóle... Nie mówiąc już o możliwości niszczenia domków, dachów, ścian, barierek...

 

Na jednym z filmików widziałem jak przechodził obok mniejszych roślin i liście się poruszały. W innym późniejszym już te liście się nie poruszały. Mowa o tych mniejszych roślinach. Nie jest to takie ważne także wyluzuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...