Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Co do roznic w jakosci to na filmiku prezentujacym walke w dzungli

widac znacznie bardziej profesionalne cieniowanie roslinnosci ,

kto posiada ow filmik niech sobie porowna ( to ten wygladajacy jak w zwolnionym tempie )

nazwa pliku : CRYTEK_GDC_VIDEO_2006.wmv

jak na rok 2006 to pewniakiem film byl nagrywany poklatkowo ,stad dziwne spowolniona akcja i ruchy bohatera

 

Ciekawe czy z zapowiadanego : Parallax Occlusion Mapping tez zrezygnuja ??

i z czego jeszcze :/

 

PiPoL

Ty pewniakiem jestes typowym konsolowcem , spoko graj sobie na padzie

ale powinienes wiedziec ze zaden profesionalny gracz nie grywa na padzie ! ! !

mam na mysli najlepszych graczy klanowych na swiecie BF2 , CS , UT itp

PaD jest dla dzieci oraz weekendowych graczy ,

koniec basta bylo to juz wlakowane setki razy i nie ma co tego roztrzasac ponownie

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę go okroili z elementów graficznych, ale nie wiemy na jakich to detalach. Zresztą jak ktoś tu powiedział trochę się przeliczyli z konfigami jakie ludzie będą mieli, ale sądzę, że według nich miało być tak, że przed premierą wyjdą jeszcze nowsze karty - następcy 8800, a tak się nie stanie i dlatego tak jest, a nie inaczej. Ale trochę to dziwne, że Nvidia nie ma w tym momencie nic do zaoferowania oprócz Ultry. Wydaliby już takie coś 2x szybsze niż GTX i nie byłby problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bem2xk, z kazdym postem coraz bardziej sie osmieszasz.

 

LCC uważasz, że nagrywali by film nie na maxymalnych detalach? zarty sobie robisz?

 

Po prostu to jest urywek gameplaya z miejsca ubogiego w detale, mam na mysli plażę.

 

EDIT: Mam nadzieję że to chyba uswiadomi niektórych, ze Crytek nie zrezygnował z roslinnosci o wysokich detalach. Screen ma kilka dni.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko prezentuje się na cacy, w końcu zaczynam coraz mniej żałować ze po raz kolejny zainwestowałem w blaszaka :D

 

ET: Quake Wars

Crysis

Call Of Duty 4

....myślę ze dla tych gier warto mieć PCta i mychę pod ręka :D

 

niestety, wydaje mi się ze dzięki elastyczności CRY-ENGINE 2, powstanie wersji na konsole to tylko kwestia czasu, chyba że już jest planowana a mi nic o tym nie wiadomo :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

He he, no i wielki STALKER okzał sie szmulem, przynajmniej czytając forum purepc i pare recenzji:)

 

Co do Crysis to fakt, czeka cały świat. Ale cały świat też czekał na GoW, na FORZA2....

 

oraz reszta postów

No i po co takie opinie mające na celu tylko PC vs Xbox 360 a reszta zamiast raportować to jeszcze ciągnie takie głupie gadanie no i gdzie są moderatorzy... a no zapomniałem oni też mają xboxy 360 ;]

 

Zamiast patrzeć na screeny to byście sobie o gameplay poczytali http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=5863

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

http://youtube.com/watch?v=vfnWs23Veg0

 

co do tego filmiku to gameplay na nim fajnie wygląda na początku te modyfikacje i skafandry się śmieszne wydawały ale teraz zauważyłem, że da to nam dużo możliwości do przejścia misji można dzięki nim wybrać jakąś taktykę lub grać w swoim stylu nie którzy się przy tym gubią gdy gra daje graczowi pełną swobodę a nie prowadzi ciasnym korytarzem ale mi akurat takie coś bardzo odpowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ciekawe czy z zapowiadanego : Parallax Occlusion Mapping tez zrezygnuja ??

...

 

[

Parallax Occlusion Mapping to żadna nowość.Po raz pierwszy szerszej publiczności, technikę tę pokazał EPIC prezentując Unreal Engine 3(na prezentacji można było także zobaczyć modele postaci z Gears of War, gdy jeszcze nikt nie słyszał o tym tytule).

Obecna jest już w kilku grach.To taka uproszczona wersja innej(bardzo zasobożernej) techniki- Displacement Mapping.

Parallax Mapping nadaje płaskim obiektom w grze wrażenie wypukłości również gdy obserwator (gracz), patrzy na powierzchnię pod pewnym kątem. W przypadku zwykłego Bumb Mappingu natychmiast zauważylibyśmy ,że obserwowany obiekt jest tak naprawdę płaski.

 

Przykład? Dziury po kulach w F.E.A.R , wydają się głębokie nawet gdy staramy się obejrzeć je pod ostrymi kątami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze w stalkerze jest paralax mapping o ile sie nie myle.

 

niestety, wydaje mi się ze dzięki elastyczności CRY-ENGINE 2, powstanie wersji na konsole to tylko kwestia czasu, chyba że już jest planowana a mi nic o tym nie wiadomo :P

Czemu niestety? Moim zdaniem to bardzo dobrze, nie trzeba bedzie wydawac mnóstwa pieniędzy na kompa, tylko konsole sie kupi.

 

http://youtube.com/watch?v=vfnWs23Veg0

 

co do tego filmiku to gameplay na nim fajnie wygląda na początku te modyfikacje i skafandry się śmieszne wydawały ale teraz zauważyłem, że da to nam dużo możliwości do przejścia misji można dzięki nim wybrać jakąś taktykę lub grać w swoim stylu nie którzy się przy tym gubią gdy gra daje graczowi pełną swobodę a nie prowadzi ciasnym korytarzem ale mi akurat takie coś bardzo odpowiada

Mnie tez sie to bardzo podoba. W Far Cry dzieki swobodnemu poruszaniu sie, mozna wykonywac misje na wiele różnych sposobów, przez co gre mozna przejsc pare razy i sie nie nudzic. A w Crysis dzieki kombinezonowi bedzie jeszcze wiecej opcji, ale ja bym wywalił "turbo", bo ta opcja sprawia, ze multi jak Quake wygląda <_< albo zostawic to tylko w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze w stalkerze jest paralax mapping o ile sie nie myle.

Czemu niestety? Moim zdaniem to bardzo dobrze, nie trzeba bedzie wydawac mnóstwa pieniędzy na kompa, tylko konsole sie kupi.

ani X360 ani PS3 nie wyświetli grafiki z efektami dx10.

 

no i jednak wolę w Crysis'a pograć na PC z wykorzystaniem myszy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiPoL

Ty pewniakiem jestes typowym konsolowcem , spoko graj sobie na padzie

ale powinienes wiedziec ze zaden profesionalny gracz nie grywa na padzie ! ! !

mam na mysli najlepszych graczy klanowych na swiecie BF2 , CS , UT itp

PaD jest dla dzieci oraz weekendowych graczy ,

koniec basta bylo to juz wlakowane setki razy i nie ma co tego roztrzasac ponownie

Jesteś tak ograniczony że aż żal czytać Twoje posty. Myślisz że nie ma pro gamerów w takich grach jak Halo, Tekken itd?

To że obracasz się w kręgach stricte pecetowych to nie oznacza że możesz oceniać graczy konsolowych i wyzywać ich od dzieci lub "niedzielnych kierowców".

W ogóle co to za dyskusja, skąd tu się wziął motyw konsol i padów w tym temacie?

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tak ograniczony że aż żal czytać Twoje posty. Myślisz że nie ma pro gamerów w takich grach jak Halo, Tekken itd?

To że obracasz się w kręgach stricte pecetowych to nie oznacza że możesz oceniać graczy konsolowych i wyzywać ich od dzieci lub "niedzielnych kierowców".

W ogóle co to za dyskusja, skąd tu się wziął motyw konsol i padów w tym temacie?

Chyba gadamy o fpp a nie o tekkenach i inych [ciach!]lach. Taka prawda, ze w fpp najefektywniej gra sie mycha a nie padem, to tak jakby prowadzic kierownice nogami, niby sie da, ale to nie jest to. :]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Jesteś tak ograniczony że aż żal czytać Twoje posty. Myślisz że nie ma pro gamerów w takich grach jak Halo, Tekken itd?

To że obracasz się w kręgach stricte pecetowych to nie oznacza że możesz oceniać graczy konsolowych i wyzywać ich od dzieci lub "niedzielnych kierowców".

W ogóle co to za dyskusja, skąd tu się wziął motyw konsol i padów w tym temacie?

no to poczytaj temat i moze zobacz kto zaczął naganiać innych no ale on ma xboxa 360 wiec jest "ziomkiem" czy nie? Wiem, że jesteś użytkownikiem i możesz pokazywać swoje zdanie ale czasami sam robisz OT w temacie jakimś i trzymasz "stronę" a jako moderator chyba tak nie powinieneś no i tak się odzywać do ludzi bez szacunku chyba też? Na ulicy też tak do ludzi się odzywasz czy to tylko efekt "pisania zza monitora" możesz to negatywnie odebrać ale chyba moderatorzy powinni dawać przykład reszcie a czasami mam wrażenie, że moderatorzy chyba jeszcze 18 lat nie pokończyli. ( Ciekawe ile % albo banów za to dostanę ;] )

 

tak na marginesie to tekken to gra tylko na PS i PS2 wiec trudno tam o myszke i klawe wiec to nie udany przykład ale daje sobie rękę uciąć, że bmx jakby pograł trochę w halo na xboxie to by się zdziwił jak nie którzy na padzie szybko potrafią walnąć heada co prawda i tak to nie przebije tego co się na myszce robi ale nie którzy na myszce gorzej grają

ok koniec OT

 

Ciekawe tylko czemu gra ma "strong violence" takiej rzeźni jak w Postalu czy SoFie w końcu nie ma a hity typu Wietnam Combat dzieci w gazecie kupują. A co do screenów to IMO drzewka wyglądają świetnie z daleka las robi niezłe wrażenie a to nie wszystko bo na zero gravity cienie i oświetlenie zostawiają kompletnie miażdżą Domma 3 i produkcje do niego podobne.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba gadamy o fpp a nie o tekkenach i inych [ciach!]lach. Taka prawda, ze w fpp najefektywniej gra sie mycha a nie padem, to tak jakby prowadzic kierownice nogami, niby sie da, ale to nie jest to. :]

Nie neguje tego że najlepiej się gra w fps na myszce, musiałem tylko zareagować jak bmx napisał że żaden pro gamer nie grał na padzie. Więc przytoczyłem przykład Halo, tekken przypadkowo tam wpadł bo nie miałem w głowie innych turniejowych tytułów ; ]

 

pokój

 

Nie będę zmieniał swojego stylu wypowiedzi z powodu rangi jaką mam na forum. Jeżeli jedno z drugim będzie się musiało wykluczyć, zostanę przy formie wypowiedzi.

 

Heh, pisanie wiadomości nie na temat... Plaga for, ale sam wiesz że czasami ciężko sprawę "olać", albo napisać do autora posta pm. Chcesz aby sprawa była wyjaśniona i prawda wydobyta na wierzch.

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na screenie powyżej to główny bohater gry crysis powinien nosic okulary z dioptrią ujemną...bo tak własnie wygląda obraz u człowieka który ma taką wade a okularów nie nosi, że w bliskiej odległości obraz jest rozmazany. To samo było w gothicu 3 i widze ze ten sam błąd popełnią w crysisie. Przez takie zagrania można wzrok stracić, bo mnie osobiscie screen kole w oczy i nie wyobrażam sobie grania w to jesli 5 metrów przede mną ma być rozmazane :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na screenie powyżej to główny bohater gry crysis powinien nosic okulary z dioptrią ujemną...bo tak własnie wygląda obraz u człowieka który ma taką wade a okularów nie nosi, że w bliskiej odległości obraz jest rozmazany. To samo było w gothicu 3 i widze ze ten sam błąd popełnią w crysisie. Przez takie zagrania można wzrok stracić, bo mnie osobiscie screen kole w oczy i nie wyobrażam sobie grania w to jesli 5 metrów przede mną ma być rozmazane :>

 

Z tego co wiem, to obraz rozmazuje sie tylko przy przeladowaniu broni - obraz skupia sie na niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, ... wystarczy skupić wzrok np na swojej dłoni i efekt mamy taki sam :]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

heh ale hustawka, raz brzydkie materialy sie ukazuja, raz ladne, to za duzo na moje slabe serce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość benden

oj juz widze te bijatyki pod sklepami " media mark" "empik" o ostatnie egzemplarze tej gry.

To bedzie szal. To moze byc najwieksza premiera gry w czasach nowozytnych. Przy niej szal na gears of war bedzie tylko marnym epizodem marketingowym.

Ea chyba nosa ze wepchnal w ten interes swoja lapska

 

Jakies 3-4 MLN powinny sie sprzedac + oczywiscie jakies 400-900mln kopii pirackich z bazaru badz sciagniety z neta.

 

Przez miasta beda szly hordy graczy niczym te ultras z Wilna po meczu legii, ktorzy nie dostali swojego egzemplarza crysisa.

 

Oczywiscie to scenariusz czysto hipotetyczny aczkolwiek jesli gra ma odniesc komercyjny sukces musi byc spelnionych kilka warunkow

 

1.Dobre zabezpieczenia przed zcracowaniem multi - tu musi byc system taki jak ma ubisoft 1 centralny serwer.

2. Multiplayer musi byc naprawde miodny

3. Umiarkowane wymagania w detalach medium-low 1024x768

 

Ta 4 jaja na 3,2G , 1 x GTX , 2G ramu i DX9 - Windows XP :):)

no crytek wspolpracuje z intelem to co ma mowic ze 2 jajka wystarcza ( a tak bedzie)

 

intel im $ to trzeba troche marketingu to jacys zapalency od razu poleca do sklepu. Ciagle ten sam filmik pokazuja tylko ze inny komentarz a prezio cryteka wyglada mniej lub bardziej zaspany i ma inny fryz. jak slysze quadcore w grach to sam nie wiem czy mam sie smiac czy plakac. Na palcach jednej reki mozna gry policzyc co ledwo uzytek z 2 jajek robia. Ehhh ten wszedobylski marketing. Niech sie lepiej zajma 64 bitowa wersja dla 2 jajek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...