Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Troche dziwny ten wywiad. Koles wyglada jakby co dopiero wrocil z Polski (bo tam burze ostatnio i jego fryzura cos nie teges :P) Glowny koles z cryteka, a oczom nie wierzyl ze to quad byl, a przeciez wspolpracuja z intelem ,wiec dawno te proce pewnie testowali :P Ciekawy tylko jestem w jakiej rozdzialce to bylo?? Panorama byla dosc duza wiec minimum 1650x... chyba i zeby tak plynnie?? No jasne przeciez to filmik w HD zapuscili zeby sie ludzie podniecali i lecieli zaraz kupowac GTXy i quadcory :P

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwny ten wywiad. Koles wyglada jakby co dopiero wrocil z Polski (bo tam burze ostatnio i jego fryzura cos nie teges :P) Glowny koles z cryteka, a oczom nie wierzyl ze to quad byl, a przeciez wspolpracuja z intelem ,wiec dawno te proce pewnie testowali :P Ciekawy tylko jestem w jakiej rozdzialce to bylo?? Panorama byla dosc duza wiec minimum 1650x... chyba i zeby tak plynnie?? No jasne przeciez to filmik w HD zapuscili zeby sie ludzie podniecali i lecieli zaraz kupowac GTXy i quadcory :P

Jak HD to 1920 ..... tyle że to pod XP i DX9........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

jak full HD to 1920 jak HD to 720 - to tak dla scislosci, satoshie dobrze napisal

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak full HD to 1920 jak HD to 720 - to tak dla scislosci, satoshie dobrze napisal

a nie fullHD- 1080(i), HD- 720 ? ;)

 

a co Crysis - licze na to, ze chociaz 50% tych marketingowych zapowiedzi sie sprawdzi, ale mam jakies zle przeczucia. za duzo tego wszystkiego. dobry produkt sam sie broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie 1080p?

1080 bez dopisku traktuje jako "p" ;) w sumie to "i" to tak z rozpedu dopisalem, bo i tak nie ma to znaczenia dla "finalnej" rodzielczosci. w kazdym przypadku potrzebujemy fizyczna mozliwosci wyswietlenia 1080 linii Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

no tak nie 192 tylko 1080 racja pomylka :-)

 

Sulaco czy ja wiem, pustawych zakompleksionych prezentacji ala sony nie bylo, zawsze pokazywali grywalny silnik, nie bylo tez nadmiernego samochwalstwa z dzialu marketingu, z tego co ja widzialem to wypowiadali sie glownie level designerzy, koderzy czy testerzy. To swiadczy chyba o tym ze wlasnie gra broni sie sama.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ludzie maja problem ze zrozumieniem

http://www.gametrailers.com/player/20027.html

sluchajcie CO,intel sam mowi ze optymilizacja jest pod c2 i 4 jajeczka.

Najwazniejsze sa slowan CO

"chcemy zeby CR trafil jak do najwiekszego grona widowni(graczy)"

co zatym idze sami sobie przekalkulujcie,bo najszersza audiencja niegra 800x600 itd.

 

klucze do bety(20K) rozdane,wystarczy forum przejzec i poczytac jak to chodzi na becie.

gra w sklepach 4 wrzesnia.

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco czy ja wiem, pustawych zakompleksionych prezentacji ala sony nie bylo, zawsze pokazywali grywalny silnik, nie bylo tez nadmiernego samochwalstwa z dzialu marketingu, z tego co ja widzialem to wypowiadali sie glownie level designerzy, koderzy czy testerzy. To swiadczy chyba o tym ze wlasnie gra broni sie sama.

wiesz...nie wiem :unsure: od pewnego momentu przestalem sie interesowac Crysis, i tym co wychodzilo odnosnie tego tytulu - tak filmy jak i screeny. po prostu przejadlo mi sie. teraz troche "nadrabiam" i znowu to samo uczucie :wacko: ile mozna. ostatni filmik jaki widzialem to z logosem intela, ms, nv, crytek i ea. mam naprawde cicha nadziej, ze ten tytul bedzie wart takiego "supportu, a nie dostaniemy samego silnika do zabawy:(

w kazdym badz razie pre-order poszedl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie fullHD- 1080(i), HD- 720 ? ;)

Zależy kto opisuje, można też tak: 1080 to HD a 720 to HRHD.

 

Co do gry. Jeśli rozdali klucze to może ktoś zacytuje jakieś przecieki co do realnych wymagań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam mieszane uczucia do tej gry. FarCry nadzszedł niczym cichy zabójca, uwczesnych zapowadanych hitów wide HL2 :) Niby coś tam było słychać, że ma wyjść, poczytało się parę artykułów i juz. Po premierze jednak okazało sie, że gra daje "niezłego kopa", powoduje wzrost adrenaliny i wytrzeszcz gałek ocznych ;) No i chodziła znośnie na moim radziu 9100 XD. A teraz, Crysis jest zapowaidany od dłuższego czasu, "super duper" filmy oraz screeny i ogromne wymagania sprzętowe.... Coś mi się wydaje, że możemy sie nieźle na tym tytule sparzyć. Zupełnie jak swego czasu po premierze Daika(sz)tany :)

Edytowane przez Marvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto opisuje, można też tak: 1080 to HD a 720 to HRHD.

 

Co do gry. Jeśli rozdali klucze to może ktoś zacytuje jakieś przecieki co do realnych wymagań?

Nie ma czegoś takiego jak HD i ful HD . Masz rację HD ma rozdziałke 19xx a opisy typu HD i ful HD to marketing. Obraz HD ma 1080 a 720 to nic innego jak przskalowanie , więc jak rozmawiamy oHD to 19xx :) Edytowane przez konio68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

no niestety konio68 ale nie masz racji...

istnieje HD i fullHD, oba te pojecia funkcjonuja i maja odzwierciedlenie w sprzecie itp. Filmy wypuszczane w 1280x720 przez wytwornie fonograficzne tez nie powinny sie nazywac HD? A jak? VHS? czy nibyDVD ?

Dyskusja w ogole jest bez sensu :/

 

tylko niepotrzebny offtopic, poczytaj lepiej odpowiednie dzialy na forum.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FullHD to oznaczenie matrycy, nie filmu. ;) Film w 1920x1080 to film 1080p i tego się trzymajmy. ;) Film 720p to też film HD. :)

 

HD- High Definition

 

Rownierz z niecierpliwością czekam na crysisa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo jeszcze będziecie biadolić o tym fullHD Hd 1080i itp ? :|. Ja myśle ze tutaj jakies nowe info na temat gry jest a ostatnia strona to właściwe tylko rozmowy na temat formatu...

Osobiście mam mieszane uczucia do tej gry. FarCry nadzszedł niczym cichy zabójca, uwczesnych zapowadanych hitów wide HL2 :) Niby coś tam było słychać, że ma wyjść, poczytało się parę artykułów i juz. Po premierze jednak okazało sie, że gra daje "niezłego kopa", powoduje wzrost adrenaliny i wytrzeszcz gałek ocznych ;) No i chodziła znośnie na moim radziu 9100 XD. A teraz, Crysis jest zapowaidany od dłuższego czasu, "super duper" filmy oraz screeny i ogromne wymagania sprzętowe.... Coś mi się wydaje, że możemy sie nieźle na tym tytule sparzyć. Zupełnie jak swego czasu po premierze Daika(sz)tany :)

W sumie sie zgadzam. Mam nadzieje ze Crysis nie bedzie grą tylko na raz (jak Far Cry) no i ze multi bedzie chociaż dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam FAR CRY przechodzilem 2x , raz na radku 9600XT po pol roku na Radku 9800xt

za drugim razem w high/ultra detalach ,czasami cielo framerate ale sie cislo i ogladalo wspaniale widoki :/

 

Crysisa pewniakiem tez minimum 2x bede przechodzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

FullHD to oznaczenie matrycy, nie filmu. ;) Film w 1920x1080 to film 1080p i tego się trzymajmy. ;) Film 720p to też film HD. :)

 

HD- High Definition

 

Rownierz z niecierpliwością czekam na crysisa. :)

Szacunek naprawdę, ktoś kto kupił konsolę i nie zachowuje się jak dziecko które ma nową zabawkę i już nie dotknie się do PC bo nowa zabawka jest taka cool, że już w tematach o grach na PC nie można niczego pozytywnego pisać jak tylko wyzywać czy przechwalać się, że na konsole będzie szybciej i ładniej a są tacy co tak nie potrafią ale nie będę wymieniał bo bana dostanę :lol:

 

Jak widać w PC jedna karta a gra chodziła bez cięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Czy Ty dobrze zacytowałeś? Bo ja czekam na Crysisa na PC! :lol: Widzisz, że napisałem tam coś o konsoli? :D Nawet o niej nie wspomniałem bo znam doskonale docelową platformę! ;)

No właśnie i nie przyszedłeś tu by tylko smęcić, prowokować czy robić OT :wink: Przykre ale wielu użytkowników PC po zakupie konsoli rozum postradało :?

 

Tak na marginesie na Crysis-online.com nowe screeny i jeden screen ma rozdzielczość 3 840 x 2 400 pikseli :blink: tutaj reszta screenów http://ve3d.ign.com/articles/803/803252p1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam. Zagalopowałem się i nie przeczytałem ze zrozumieniem. :)

 

W końcu na tą grę czekam niecierpliwie tak jak i inni i czuję, że to będzie kozacki kawał kodu! :) Mam cichą nadzieję, że jakoś tam pogram na X1800. Procka to raczej zmienię na dwa jajka dla tej gry. ;)

 

PS. Tylko zobacz, które konsole mają. ;) M$? ;) Pewnie dostanie mi się za to. :D

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale polaliście wazeliny, że o mało się nie utopiłem ;)

Mamy E3 więc lada chwila pojawią się filmiki i więcej info.

Osobiście wolę filmiki z gajmpleja niż zdjęcia nawet w 5000x5000 bo jak wiadomo ładnie je podkręcają :)

 

WŁASNIE SIĘ ROZPOCZĘŁA KONFERENCJA EA.

 

Tutaj czasami zaglądajcie: http://e3.gamespot.com/

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Tylko zobacz, które konsole mają. ;) M$? ;) Pewnie dostanie mi się za to. :D

daj spokój :26:

ja we wrześniu przesiadam się z laptopa na jakiegoś porządnego kompa, chcę sobie spokojnie pograć we FSXa, no i na Crysisa się załapię mam nadzieję :rolleyes:

 

Ale polaliście wazeliny, że o mało się nie utopiłem ;)

to fakt, w dość dziwny sposób JestemNoobem szuka przyjaciół :-P Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to fakt, w dość dziwny sposób JestemNoobem szuka przyjaciół :-P

:lol:

 

Tak poza tym posiadanie jednocześnie dobrego PC i konsoli nie robi problemu o ile kogoś stać. Na temat utraty rozumu PC'iarzy po zakupie konsoli odpowiem :lol2:

 

Ja o Crysisa jestem spokojny. Czeka mnie przesiadka na C2D ,ale chyba warto.Zwłaszcza że COD4 zapowiada się nieźle. To tak na marginesie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj spokój :26:

ja we wrześniu przesiadam się z laptopa na jakiegoś porządnego kompa, chcę sobie spokojnie pograć we FSXa, no i na Crysisa się załapię mam nadzieję :rolleyes:

No i dostało mi się w .... "oko". :)

 

Faktem jest, że na forum spokojnie już nie można pogadać, bo zaraz ktoś wpada i robi zadymy. Wzrasta agresja i nie trzeba być bystrym, żeby to dostrzec. :( Ale dajmy już temu spokój. Cieszmy się z zabawy. :) A crysis pewnie takiej wiele dostaczy. Ważne, żeby tak jak jedynka dobrze skalował się ze sprzętem i wyszedł w terminie. :) Graficznie mnie bardzo zadowala tak jak zresztą jedynka. O ile dobrze pamiętam to Ty kucyk dałeś do niego linka i wszyscy fascynowaliśmy się nieznanym i przełomowym na tamte czasy demkiem. Mam nadzieję, że i Crysis taki będzie. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...