Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, że w jakieś grze było tak, że demo to było kilka etapów z gry (wyrwanych ze srodka, konca itp..) to nie było w sumie takie złe rowzwiązanie ale tam wybrano takie momenty z gry żeby nie zepsuć graczom zabawy z fabułą po wyjścu full'a.

F.E.A.R. był taki. Być może przy otwartych przestrzeniach jest to zbyt pracochłonne.

 

Fakt faktem będzie 1. level.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość WildWolf

No nic - tylko czekać...

 

77stron tematu a dema jeszcze nie ma. Co będzie jak wyjdzie demo a potem full ? :) Ja proponuję zamknąć ten temat i zrobić go archiwalnym w dniu 25 Wrzesnia a do dyskusji na temat dema otworzyć nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uhuhu już nie mam wątpliwości, że Crysis zakupię :)

Ktoś się orientuje czy jakiś inny sklep niż Ultima prowadzi przedsprzedaż? Póki co chyba tylko oni.

Ja poczekam na ofertę Emipku. Pewnie jak zwykle będą mieli wyłączność na EK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda nie ma to jak samemu grać, a no i przydało by się ten temat do 25 września przytrzymać--> wychodzi demo i otworzyć może nowy jak sugerował WildWolf, bo tutaj pełno spekulacji niepotrzebnych było.. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś jak z Far Cry, też biegał gdy wyszedł na 3-4letnich blaszakach, np na takim GF2 MX :-P

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

".... ,a programiści zajmują się aktualnie dostosowywaniem swego tytułu do sterowników dedykowanych chipsetom marki Nvidia."

To mnie troche martwi.... :mur:

Edytowane przez krzysiek9920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

".... ,a programiści zajmują się aktualnie dostosowywaniem swego tytułu do sterowników dedykowanych chipsetom marki Nvidia."

To mnie troche martwi.... :mur:

Kto nie smaruje ten nie jedzie, a że NV posmarowała trochę $$, a EA pazerna jest na kaskę to kazali Crytekowi robić co trzeba.

Nie mniej jednak, może na ATi działa tak dobrze, że nic nie trzeba dopracowywać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry żart, a minimalne wymagania pewnie ps3.0 :D

Geforce 6800- premiera w kwietniu 2004.

Założę się, że jednak nie będzie wymagać 3.0.

Chyba że 3,5 roku to dla nich 4, wtedy nie wiadomo.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie smaruje ten nie jedzie, a że NV posmarowała trochę $$, a EA pazerna jest na kaskę to kazali Crytekowi robić co trzeba.

Nie mniej jednak, może na ATi działa tak dobrze, że nic nie trzeba dopracowywać :wink:

Może pomysł, by to potestować na ATI jest tak szalony, że nie przyszedł im do głowy :lol2:

Później się będą martwić. Może wydadzą patcha, a może nie :lol:

W żadych materiałach prasowych na temat tej gry nie widziałem nazwy 'ATI'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pomysł, by to potestować na ATI jest tak szalony, że nie przyszedł im do głowy :lol2:

Później się będą martwić. Może wydadzą patcha, a może nie :lol:

W żadych materiałach prasowych na temat tej gry nie widziałem nazwy 'ATI'.

Ja tam się nie martwię widać po UE 3.0 karta radzi sobie bardzo dobrze, jeśli Crysis nie będzie dobrze działał na 2900XT to znaczy, że wina leży tylko i wyłącznie po stronie Cryteka, a dla jednej gry nie będę zmieniał karty mimo iż od początku stałem za Crysisem no nic poczekajmy do 25 września na demko wtedy się trochę mam nadzieję rozjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geforce 6800- premiera w kwietniu 2004.

Założę się, że jednak nie będzie wymagać 3.0.

Chyba że 3,5 roku to dla nich 4, wtedy nie wiadomo.

Ja już pisałem - nawet jak oryginalnie gra będzie wymagała PS3.0, to jak dorwą się do niej fani i modderzy...

 

Nie ma się czym martwić :P.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Andżej

Ja tam się nie martwię widać po UE 3.0 karta radzi sobie bardzo dobrze, jeśli Crysis nie będzie dobrze działał na 2900XT to znaczy, że wina leży tylko i wyłącznie po stronie Cryteka, a dla jednej gry nie będę zmieniał karty mimo iż od początku stałem za Crysisem no nic poczekajmy do 25 września na demko wtedy się trochę mam nadzieję rozjaśni.

Ciekawe tylko jak sobie poradzi 2900 w DX10 bo patrząc na inne gry to słabe wyniki w DX10 mogą nie być winą programistów :wink:

 

PS i to nie wina Cryteka, że NV wydała karte pod DX10 o wiele wcześniej niż ATI i to na niej testowali Crysisa przez pewien okres.

Edytowane przez Andżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko jak sobie poradzi 2900 w DX10 bo patrząc na inne gry to słabe wyniki w DX10 mogą nie być winą programistów :wink:

Wziąłbyś Andrew czasem zajrzał do topicu z 2900 i poczytał, a nie pisał pier... powielane przez niektórych, którzy oglądają testy na sterach sprzed pół roku. Pokaż normalną grę z DX10 gdzie Radosław leży i kuleje, a np. 8800 GTS wybija się na wyżyny.

 

PS i to nie wina Cryteka, że NV wydała karte pod DX10 o wiele wcześniej niż ATI i to na niej testowali Crysisa przez pewien okres.

Ale OCB ?? przecież sami napisali, że przełożyli premierę z września na listopad bo dopracowują grę w DX10 pod względem kompatybilności ze sterami NV, Radeon jest dostępny od maja, więc jest sporo czasu na dopracowanie pod ATi.

 

A ja tam się trochę martwię. Wyniki tak bliskiej współpracy z Nvidią widać w Lost Planet. A ten nowy patch z futerkiem DX10 nic nie daje na ati. Wręcz przeciwnie, włączenie tej opcji sprawia, że futerko zamienia się w płaską teksurkę.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni poza tym LP to flagowy benchmark NV. Było wcześniej mówione o bardzo zacieśnionej współpracy twórców LP z NV tak, że ATi nie dopuścili nawet do demka, aby miało możliwość przygotowania sterów.

 

Poza tym zanim zaczną wychodzić prawdziwe gry pod DX10, gdzie różnica będzie widoczna to już będą nowe generacje kart. Bo jak na razie biedny Lost Planet, całkiem znośny WiC, w którym różnic DX9 vs. DX10 nie widać podobnie jak Bioshock, nie przemawiają na korzyść żadnej z kart, a jak widać po benchmarku Call of Juarez DX10 (tu przynajmniej różnice w grafice są dobrze widoczne), 2900XT i 8800GTS 640 MB idą łeb w łeb.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się trochę martwię. Wyniki tak bliskiej współpracy z Nvidią widać w Lost Planet. A ten nowy patch z futerkiem DX10 nic nie daje na ati. Wręcz przeciwnie, włączenie tej opcji sprawia, że futerko zamienia się w płaską teksurkę.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy ja mam nadzieje że mi ta gra pójdzie jakoś przyzwoicie bo inaczej normalnie się zdenerwuje a uwielbiam takie gierki na pewno nie mam zamiaru zmieniać kompa w najgorszym wypadku z grami przerzucę się na PS3, choć z ciężkim bólem bo wole komputery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem po co te spekulacje czy gra pojdzie czy nie pojdzie... :mur:

co wy jakimis jasnowidzami jestescie?

crytek podal przeciez wymagania, wszyskto sie okaze jak demo wyjdzie, juz dawno w tym topicu powinny % poleciec...

 

Przeciez X1950XT to wlasciwie najsilniejsza karta DX9.0c wiec Crysis MUSI pojsc na full i wysokiej rozdzialce na tej karcie!

Edytowane przez fuqs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem po co te spekulacje czy gra pojdzie czy nie pojdzie... :mur:

co wy jakimis jasnowidzami jestescie?

crytek podal przeciez wymagania, wszyskto sie okaze jak demo wyjdzie, juz dawno w tym topicu powinny % poleciec...

 

Przeciez X1950XT to wlasciwie najsilniejsza karta DX9.0c wiec Crysis MUSI pojsc na full i wysokiej rozdzialce na tej karcie!

No nie do końca Dirt też miał na ultra chodzić idealnie a tu co potrafi zamulić tak więc przekonamy się jak będzie demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca Dirt też miał na ultra chodzić idealnie a tu co potrafi zamulić tak więc przekonamy się jak będzie demo.

nie mowie tu o takich chłamach jak dirt czy gothic 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mowie tu o takich chłamach jak dirt czy gothic 3

 

 

Dla kogo chłam dla tego chłam. Pierwsze mi nie przypadło (wolę już 04) ,a drugie to gatunek ,którego nie cierpię. Co do demka i 1 levelu to faktycznie pokazali go w wielu trailerach ,ale możliwe że graficznie ten poziom jest najlepszy i najbardziej wymagający. Od razu bym wiedział jak ta gra mi będzie śmigać. Do tego czasu powinienem zmienić platformę na C2D. Będę więc wiedział czy zostać z ta grafiką co mam i czekać na G92 czy inwestować w GF88GTS.

 

Co my byśmy zrobili bez demek ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kogo chłam dla tego chłam. Pierwsze mi nie przypadło (wolę już 04)

chłam jesli chodzi o optymalizacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Andżej

In the second party of the interview of Cevat Yerli by GamesIndustry.biz, the President of Crytek specifies that Crysis will not be concerned consoles. Crytek currently is working with developers for a future game on consoles, but nothing will be done for Crysis. "That would have forced us to review completely the game on account of the fact that the consoles are limited at the level of the memory. We would have of the to conceive different levels and it would have been more difficult to create the sensation of an environment than we have on PC, on consoles". Crytek already is curling Crysis for November 16 while regulating the various problems that DirectX 10 pose, of more Crytek also is developing 3 other games. They have not therefore the time to do a portage of Crysis on consoles. The rumors no longer have reason to be and the subject is therefore closed!

Ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję- nie jestem na bieżąco z Crysisem- dlatego news ten wydał mi się ciekawy.

Wczoraj w "Teleexpressie nocą" był materiał o grze- nie podano tytułu, ale w tle leciały filmiki z Crysisa właśnie (albo FC2... ale raczej Crysisa). Zresztą- nie ma co gadać- oblookajcie sami:

 

Teleexpress nocą 4.09.2007

 

Klik na obrazek- news w 6.30 minucie filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...