Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

tak tylko niech klatki wzrosna 2 razy :) bo tak to musze zaczac zbierac na druga karte ;p a to mi zejdzie;p

Ogolnie piscie wrazenia z bety :) jak wam to smiga .. co wiecej daje fps ..

Jutro jakies screeny zamieszcze ... ( legalnie mozna je upublicznic na tym forum ?:) bo tu widze ze dali niektorzy

Tak grafa i podmuch atomowy roxuja , woda splywa "po monitorze"

no pr0 , ale cholera we want more FPS pewnie demko bedzie juz lepiej smigac

takze dzielcie sie wrazeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pr0 , ale cholera we want more FPS pewnie demko bedzie juz lepiej smigac

watpie. w porownaniu do poprzedniej wersji beta (rel2) pomijajac kwestie samej grywalnosci (poprawili bugi sieciowe, zbalansowali bron i pojazdy, fizyka), graficznie sporo wniesli - sa inne, dokladniejsze/ladniejsze wybuchy, wiecej obiektow, wiecej dymu i obiektow ruchomych, lepsza/ladniejsza woda, zielenina w koncu reaguje w wiekszosci przypadkow, tak wiec dodali sporo rzeczy, ale tez fps spadl o jakies 10-15%, tak wiec bardzo watpie, aby w wersji finalnej, gdzie moze byc tego jescze wiecej/ladniej, fps poszedl jakos mocno do gory. moze dx10 troche podniesie, ale tam tez przybedzie "upiekszaczy". imho najlepiej sie nastawic, ze juz lepiej nie bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie smiga calkiem plynnie, choc FPS 17-40 i all max, tylko od czasu do czasu lekka przycinka. Bemko super i to pierwsz MP w ktorego gralem wiecej niz 2 godz. Mam nadzieje ze SP bedzie jeszcze lepszy. Powiedzcie mi jak zorganizowac to atomowe "przedstawienie" ? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzęcie z podpisu to żeby sobie pograć to szadrey i cienie koniecznie na medium, reszta na high, rozdzielczość 1280x800

Ale widać że mój 7900gs z 256mb to za mało, czuć że mu pamięci brakuje na tekstury, nawet te 512 by już pomogło. Wyjdzie 8900gs to się grade zmieni ;) Na 1680x1050 i wszystko na high to już tylko pokaz slajdów - ale za to jakich :) Dobra animacja postaci, piękne przeróżne efekty....

Ogólnie multi jest dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco ale Ty masz Sli i tez [gluteus maximus] ?;p

Nie no mysle ze zoptymalizuja to jakos te wszystkie wodotryski, pamietajmy to jest beta:)

Ta gra moze przezyc tylko na multi i jak nie wprowadza wiekszych serwerow to nie wiem .. no w sumie ciekawie sie zapowiada;]

ale poczekamy na demo UT3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

multi jest dobre? pod wzgledem rozgrywki czy grafiki (z braku mozliwosci porownania z sp) ?

Dobry nawet ale osobiście wole realistyczne strzelanki. Fani battlefielda 2142 czy Halo powinni być zadowoleni. Fizyka jest fajna np dostałem w łeb lufą od czołgu gdy kręcił wieżyczką i umarłem, samochodami też się fajnie zabija ludzi ale czemu nie ma rykoszetów? Nie podoba mi się rzucanie granatów wolałbym móc kontrolować siłę rzutu. Fajne są też dodatki do broni oraz tryby strzelania.

 

Guru500 pewnie wprowadzą większe serwy dla 64 graczy widać mapa jest większa i na 32 gra się na jej skrawku jak w BFie na 64 będą też helikoptery teraz tego trochę brakuje ;)

Edytowane przez l33tno0b1n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no mysle ze zoptymalizuja to jakos te wszystkie wodotryski, pamietajmy to jest beta:)

Ta gra moze przezyc tylko na multi i jak nie wprowadza wiekszych serwerow to nie wiem ..

Moim zdaniem celowo nie wprowadzili większych (przynajmniej w becie)...Jak myślisz, na jakim poziomie byłby frame rate na serverze dla 64 graczy w momencie gdy atmosfera się zagęści (czyt. ostrej zadymy) :lol: ? Wg mnie w finalnej wersji silnik będzie odrobinę lepiej zoptymalizowany, ale wiadomo, że na cuda w postaci dwukrotnego przyrostu fps nie można liczyć... Edytowane przez .:Fallen Angel:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tym co w podpisie rozdziałka 1280/Medium chodzi 15-35 fps na otwartej przestrzeni. To wyglada jak podrasowany Far Cry.... ale ten kombinezon to fajna sprawa:). Co trzeba zrobic żeby zobaczyc ta atomówke??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak zle z tymi wymaganiami ;)

 

rozdzialka 1024x758

Wszystko na medium 25-52 fps podczas normalnego smigania 35-40 fps

Wszystko na High 10-35 fps podczas normalnego smigania 15-25 fps

 

Doczyt i braki textur szczegolnie zauwazalne w pierwszych minutach gry

potem ulega poprawie , aczkolwiek czesc brakow i bledow wystepuje do konca .

 

imageshack nawala wiec nie zarzuce narazie screenami

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to screenow. Nikt nie ma prawa ich zamieszczac ;)

Zainstalowal, zagralem, i...

Jestem pod ogromnym wrazeniem.

1024/768 i wszystko na full, plynnosc, plynnosc, plynnosc...

Woda jest swietna, nie wiem co od niej chcecie, a bedzie pewnie lepsza w fv.

Rybki plywaja, kraby smigaja, refleksy, cos wspanialego.

Wyskoczylem z motorowki, namierzyli, patrzylem spod wody jak wybucha, efekt niesamowity.

Do tego dzwiek, fajnie stlumiony. Gralem na sluchawkach, bo dosyc pozno - radze sprobowac.

Co do terenu. Obszerny, nie da sie ukryc, mam nadzieje, ze bedzie wygladal troszke lepiej.

To jest Beta, wiec maja prawo byc bugi, ma prawo nawet przestac dzialac, czy nie dzialac w ogole.

To co jest daje nam niezly przedsmak tego, co nas czeka.

Wydaje mi sie, a raczej jestem pewny, po wszystkich filmikach, screenach, ze to co dostalismy jest sprzed dluzszego czasu ;)

To opoznienie dema o miesiac i reszta w tym temacie - imo zagranie celowe.

Jak Wam sie wydaje, kto za tym stoi ? ;) Niebawem premiera nowych gpu od wiadomo kogo...

To czysty marketing, gra juz pewnie czeka na tloczenie.

Far Cry mnie zafascynowal, ale w Crysis sie chyba zakocham, o ile bedzie jak mysle.

Nie ma wiec co psioczyc, tylko czekac na demko i za chwile po nim full'a :D

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ludzie zmiłujcie się i dajcie keja :)

Co do gry to nie raz było już tak, że w wersji finalnej + nowe stery do grafy, chodziło o wiele lepiej. Nie wierzę aby dali open bete i sami z siebie robili pośmiewisko, nie mając czegoś w kieszeni na koniec. Poza tym już grę pokazują od dobrych kilkunastu miesięcy i musieli na czymś grać i już budować, a jak narazie do dyspozycji mają tylko 8800 i SLI (mowa o GF) + 2 jajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w demo multi moim zdaniem gra będzie bardzo dobra, nawet z drobnymi błędami jakie występowały.

Początkowo jakoś miałem mieszane uczucia, potem wraz z rozpracowywaniem możliwości i ustawień podobało mi się coraz bardziej. Ze stabilnością działania nie miałem problemów.

Przez całą grę mam na środku ekranu taki symbol 3 komputerów połączonych kabelkim i krzyżyk czerwony pomiędzy. czy to oznacza, że mam za słabe łącze? Mam adsl 256kbps w domu, czy ktoś z takim łączem też ma ten symbol? Gra mimo to działa.

Optymalizacja? -jest. Można powiedzieć, że wymagania są adekwatne do grafiki. Na medium w 1024/768 jest całkowicie płynnie (25-50fps, zwykle 35-40). Do singla można będzie się pokusić o high, tylko shadery medium (shadery high to chyba tylko GF8800 pociągnie, na x1950gt wóczas okolice 20fps). Wygląda ładnie, na medium jeszcze też. Sama mapka nie zachwyciła mnie, wolałbym mniej infrastruORT: ORT: ORT: ktury, więcej roślinności. Co do roślinności, to palmy przecież nawet na medium wyglądają dużo lepiej/naturalniej, niż w Far Cry na maks+hdr.

Jeszcze nie wszystkie bronie wypróbowałem, spośród sprawdzonych najwięcej frajdy sprawia mi używanie karabina szturmowego, tego niżej z lewej na liście, chyba ze względu na dźwięk strzału.

Mimo to czekam na demo single, bo głównie single mnie interesuje- skradanie w lesie itp.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale wszyscy wykazują wielki zachwyt tą grą.

 

CryTek zrobił porządną grę z najlepszą oprawą ale mało sprzeda nakładu bo ma wysokie wymagania.

 

Ja ostatnio kupiłem nowego Pc więc się nie martwię ale jest wielu graczy którzy nie dysponują takim sprzętem.

 

 

Co do samej gry trzeba poprostu w to zagrać jest to Hit Perła wsród gier tym bardziej First person.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CryTek zrobił porządną grę z najlepszą oprawą ale mało sprzeda nakładu bo ma wysokie wymagania.

Wysokie? No taak... Wychodzila trojca D3, HL2 i Far Cry i kazde mialo wysokie jak na tamte czasy wymagania jak chcialo sie odpalic ultrahigh. Wiec Twoja logika jest troche dziwna... Stalker ma niskie wymagania? CoD? TES IV? Supreme Commander?

 

Chyba pozniej pogrzebe w opcjach graficznych bo to co odpalilem na low nie ma porownania do wczesniejszych screenow. A high zabil mnie blurem przy kreceniu glowa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

Na 7900GS chodzi dobrze na medium więc nie jest tak źle ;) co by nie patrzeć to karta z low endu praktycznie. Teraz mają wyjść 8800GT wydajnościowo podobne do 88GTX tylko 2 razy tańsze chyba się na niego skuszę jeżeli Crysis będzie chodził na nim na high to będzie bardzo dobrze. Nowa gra na max detalach na karcie z środkowej półki za mniej niż 1000zł :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tak jeszcze napomknę, że gra się super w MP przynajmniej mi, grafika jest bardzo dobra, nie wiem czy ktoś napisał wcześniej, ale mi się najbardziej z grafiki rzuca w oczy genialne tekstury piasku na plaży są na prawdę świetnie zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, opcje można ustawić na low, ale tekstury na high, wtedy jeszcze to wszystko fajnie wygląda ... bo tekstury są na prawdę ładne. Woda piękna, przejrzysta, ciekawie wygląda przez nią dno. A rybki można zabijać, nawet te najmniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz moge zarzucic screenem

1024x768 All Medium

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

a Tu:

1024x768 All High

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Zarzucajcie screenami z licznikiem FPS , tak dla porownania jak ta gra chodzi na roznych sprzetach

Chcialbym zrobic test CPU w tej Betce tylko na jednym Core ,

czy jest jakis progs ktort potrafi mi wylaczyc jedno jajko ????

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez całą grę mam na środku ekranu taki symbol 3 komputerów połączonych kabelkim i krzyżyk czerwony pomiędzy. czy to oznacza, że mam za słabe łącze? Mam adsl 256kbps w domu, czy ktoś z takim łączem też ma ten symbol? Gra mimo to działa.

Mam to samo :-| moje łącze to ADSL 640Kbps. Wygląda to tak - >>>klik<<< Orientuje się ktoś w czym rzecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pustawiecie juz wszystko na high i wejdziecie na jakis serwer, sprawdzcie jeszcze raz, czy gra wam czasem nie ustwaila czegos na custom w opcjach graficznych ( Adwance). Klik pewnie takiec cos wam wyskoczy.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym zrobic test CPU w tej Betce tylko na jednym Core ,

czy jest jakis progs ktort potrafi mi wylaczyc jedno jajko ????

Jedno jajko mozesz odlaczyc w biosie, przynajmniej w wiekszosci jest taka opcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...