Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie wiem co sie dzieje, dzwiek mi przycina strasznie.Jak juz sie uruchomi gra to jest masakra, prawie wogole nic nie widac, dziwne kolory krzaki itd...Nowe stery wgralem ale hmm cos mi sie wydaje ze zle zainstalowane mam.Do Visty wlasnie pobieram z jakiejs dziwnej stronki nowe stery do karty dzwiekowej moze to pomoze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylaczylem AA ale to samo jest.Po zainstalowaniu sterownikow 163.71 czy to z strony nvidii czy guru3d wywala mi niebieski ekran po jakims czasie w menu gry.Juz nie wiem co robic.Instalowac XP nie chce mi sie:/ Lipa Lipa Lipa:(, bardzo zalezy zeby sobie w to pyknac bo farcry to moja najlepsza gra :) I w dodatku pierwsza ktora oryginalna kupilem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś keya na PW? Bardzo chętnie podzielłbym się wrażeniami na C2D@3,6GHz i 8800GTS 320MB :rolleyes:

 

Z góry dzięki

To ja sie podziele zamiast Ciebie ;)

C2D@3,2 i 8800gts320 @630/850 1440x900@high 20-30fps (średnio 24)

 

 

C2D@3,2 I 8800gts320@stock default (1024x768 i medium) 50-60fps

 

 

Niestety fotki musiałem usunąć bo mnie ścigają za nda :/

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja sie podziele zamiast Ciebie ;)

C2D@3,2 i 8800gts320 @630/850 1440x900@high 20-30fps (średnio 24)

 

 

C2D@3,2 I 8800gts320@stock default (1024x768 i medium) 50-60fps

 

 

Będę w to grał tylko na high albo nie będę grał wcale...az do upgreadu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta grafika w tej becie jak się przyglądam to jest taki Far Cry :/ z bonusami. Rozumiem ta beta multiplayer jest okrojona z lepszych tekstur i efektów :/ bo jak tak to klapa. Jak z wyszukiwarką serwerów w tej becie, działa dobrze czy tak jak w BF2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dziala w BF2, ale tutaj w 3 minuty bylem w grze, choc moze mialem szczescie ;)

W sumie nie ma problemu, chyba ze serwery padna - co ma miejsce - bo ludzie pisza... Beta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Textury to chyba w tej grze to najlepsze są jakie były . Czy wy nie widzicie tego piasku i kamyczków tego wszystkiego. Aby gadać , że to farcry z bonusami to wpierw trzeba to zobaczyć na żywo. Nawet palmy to majstersztyk jak kazdy listek w inna stronę i gra cieni jest nieziemska a już nie wspomnę o fizyce np jak z bazooki przycelujemy samochodzik ;). Dla tej gry zmontuję sli ;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta grafika w tej becie jak się przyglądam to jest taki Far Cry :/ z bonusami. Rozumiem ta beta multiplayer jest okrojona z lepszych tekstur i efektów :/ bo jak tak to klapa. Jak z wyszukiwarką serwerów w tej becie, działa dobrze czy tak jak w BF2?

Tak na prawdę to na screenach wygląda biednie, ale jak się zagra na high obluka wszystko w ruchu od razu zmienia się zdanie, gra się kapitalnie mimo niektórych bugów i wygląda równie bajecznie przynajmniej fauna i flora + niesamowity piasek i woda. Jeszcze raz powtórzę w to trzeba zagrać. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakieś ostrzejsze screeny... do tej pory wydawały mi się strasznie rozmyte. Obycie z :cry: silnikiem drugiej generacji i powrót do poprzedniej jego wersji... przypuszczam tak bo wole nie odpalać far :cry: :D , nie stracę chociaż dobrych wspomnień... może spowodować pewne skutki uboczne.

O teksturach również padło dobre zdanie i tego raczej trzeba się trzymać.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki z bety jakoś mnie nie powalają, niektóre tekstury może i są ładne ale całość nie wygląda super, ktoś już wyżej pisał że trzeba zagrać i zobaczyć w realu i jest o wiele lepiej mam taką nadzieję :D, ja tam czekam na demko, myślę że będzie choć troszkę ładniejsze graficznie od betki i lepiej będzie łazić, no i w demku już pewnie można będzie odpalić dx10 i zobaczyć jak naprawdę ma ta gra wyglądać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest ładna muszę przyznać. Tekstury piasku wyglądają naprawdę dobrze. Do tego wybuchy mi się bardzo podobają. Za to MP jakoś mi nie przypadło do gustu. Kupiłem sobie ostatnio snajperkę i wybijałem każdego jak leci :) W każdym razie ja czekam tylko na SP. Do MP to ja mam COD2, ET i Q3 i jak na razie nie mam zamiaru zagłębiać się w co innego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widziałem wcześniej parę efektów których brakuje w multi np:

-chwytanie przeciwnika,beczek etc i rzucanie nimi :)

-rozwalanie ścian,płotów etc. (pozostał tylko samochód do poruszenia i kurczaki ;) )

-"karczowanie" lasu - prułem do krzaków/palm ile wlezie,latały na wszystkie strony,ale żaden listek nie odpadł :(

 

Z tym wyborem broni to też do pupy :( Mając większą ilość pt do wydania trzeba za każdym razem klikać na broń i done bo inaczej będziemy mieli tylko te na którą ostatnio kliknęliśmy (chyba,że czegoś nie wiem...) Wogóle mogło to być przejrzyściej -klikam na broń i po lewej podgląd ekwipunku czy coś w tym rodzaju.

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sulaco może ty zapodasz screeny jak gra wygląda u ciebie skoro masz Q4 I SLI, czekamy !! chyba nie tylko ja ;]

 

btw. niektórzy podaja high, czy to są max detale? czy jest jakaś ultra detale? ofkozz prosimy o detale ALL MAX. DZIEKUJE ;]

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżej podałem screeny z detalami max dostępnymi w grze czyli HIGH, jest jeszcze jedna opcja wyżej,ale nieaktywna w tej wersji gry. Zapewne wtedy będzie można roznieść w pył wszystko co ponad piasek wystaje :)

 

Jak się komuś znudzi fragowanie to zawsze może pobawić się z kurczakami :P (Halama rulez ;) )

post-13597-1191454001_thumb.jpgpost-13597-1191454044_thumb.jpg

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NDA (ang. Non Disclosure Agreement) - umowa podpisywana przez pracowników firm programistycznych lub beta-testerów testujących gry lub programy zabraniająca udostępniania komukolwiek jakichkolwiek materiałów na temat programu nad którym pracują. Złamanie warunków umowy grozi zwolnieniem i pociągnięciem do odpowiedzialności karnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam sraty taty, juz widze jak kogos pociagaja do odpowiedzialnsoci karnej za to ze screena rzucil gdzies na forum w Polsce :D

a wracajac do gry nie maialem przyjemnosci testowac, ale po tych screenach stwierdzam ze gra wyglada bardzo ladnie, ale to zupelnie nie to samo co tak reklamowali :lol2: przeciez te zapowiedzi masakrowaly i powodowaly zbieranie z podlogi szczeki a tutaj widze wylacznie bardzo ladna grafike.

Ale nie chce przesadzac, moze to poprostu screen a w rzeczywistosci duzo lepiej to wyglada no i wiem ze to beta, tyle ze nie sadze zeby jakas wielka roznica byla w stosunku do koncowej wersji.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja tez juz zaliczylem testy betki. Tak jak przypuszczalem, pod wzgledem wydajnosci na moim "trupie" nie ma rewelacji ale nie jest tez strasznie. Testowalem w rozdzialce 800x600 ale ze wsystkim na high'a, tylko tekstury na med. Fps tak od 18-30klatek, niestety po wlaczeniu 1024x768 jest koszmar, 10-20klatek (1gb na medium tex. to i tak za malo). Grafika jest niesamowita, statyczne screeny nie oddaja jej uroku nawet w 50%. Trzeba zobaczyc jak "TO" zyje, palmy na tle slonca wygladaja przepieknie. Motion blur...wybuchy...promienie sloneczne pod woda...i inne efekty sa super. Na razie nie wiem nic o gameplayu w mp bo biegalem sam po mapie i podziwialem grafe. Wydaje mi sie ze warto wywindowac efekty/detale w gore kosztem rozdzielczosci, high w 800x600 wyglada lepiej niz med w 1024x768 imo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...