Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

OpenSource, te screeny nic nie pokazuja. Stanales w miejscu i walnales obrazek. Powiesz mi moze, ze tyle samo fps masz jak plyniesz motorówka, lub w czasie ostrej jadki?? Sam blur podczas obracania nie zle spowalnia, a tu widzimy, ze stoimy i patrzymy. W zamknietych pomeszczeniach moze i da sie pograc... jak nie bedzie sie wybiegac na zewnatrz przez 10 min.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

OpenSource, te screeny nic nie pokazuja. Stanales w miejscu i walnales obrazek. Powiesz mi moze, ze tyle samo fps masz jak plyniesz motorówka, lub w czasie ostrej jadki?? Sam blur podczas obracania nie zle spowalnia, a tu widzimy, ze stoimy i patrzymy. W zamknietych pomeszczeniach moze i da sie pograc... jak nie bedzie sie wybiegac na zewnatrz przez 10 min.

no sorry czego ty jeszcze chcesz ? mam ci na statecznym screenie udowodnic ruch ? screeny robilem randomowo podczas biegania po wyspie a na dodatek podczas robienia screena spadalo kilka klatek. Nie chcesz wierzyc to nie wierz ... to nie moj problem. Filmiku ci nie nagram bo wtedy pewnie bym mial 10fpsow ...... ehh

masz pretensje do mnie ze mam te 20-30fpsow ?

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, nie umiesz zrobic screena w czasie walki, lub gdy plyniesz rozpędzony motorowka? :D To nie sa zadne pretensje, dla mnie gra na takich detalach jest niegrywalna z powodu doczytek tekstur, albo ogolnie całej mapy. Pisząc, ze masz 30 fps dajesz ludziom do zrozumienia, ze u Ciebie ta gra działa płynnie, tymczasem co to za płynność gdy gra robi sobie przerwe na doczytanie co pare sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Po zainstalowaniu gry mam problem z teksturami. Zamiast nich sa czarne "pola" a dopiero po chwili sa tak jakby dogrywane. W ogole za pierwszym razem jak wszedlem na serwer był tylko czarny obraz, dopiero jak sie ruszyłem, załadowały sie tekstury.

 

Czy ktos z was miał podobny problem ?

 

Pozdr.

Edytowane przez AveMartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne w sumie jest... miałem coś takiego tylko za pierwszym razem a właściwie za dwoma.

1. Odpala się gra i widać hud oraz wszechobecny błękit(był screen). Zmieniłem sterowniki na te niby pod tę betę.

2. Odpala się gra i widać czarne i żółte plamy a tekstury dogrywały się systematycznie.

Kolejne razy już normalnie bez żadnych błędów, na początku widać tylko jak tekstury wskakują w swoją... rozdzielczość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie czarne i zołte plamy. Np. jak strzelałem to nie miałem "ognia" z lufy tylko zołtą plame, ktora potem zamieniała sie w teksture :/ :D No zobacze jak dzisiaj bedzie jak odpale gre raz jeszcze. Rozumiem ze te najnowsze stery 163.XXX z strony nVidi beda odpowiednie ?

Edytowane przez AveMartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na pewno AA, mialem tak samo :)

 

ogolnie gra dziala grywalnie nawet na max, jednak w czasie ostrej jatki(zaznaczam ostrej a nie z jednym/dwoma przeciwnikami) potrafi spasc i do 18fps. normalnie jak chodze i walcze tam z jednym/dwoma to 25-35fps. daje cienie na medium i juz +10-15fps, przy shaderach na medium gra juz praktycznie nie schodzi ponizej 40 a nadal wyglada kosmicznie :) of koz w budynkach jest bardzo plynnie :) dlatego nawet o tym nie pisze.

 

blur mi fpsow nie zjada, a wlasciwie sprawia ze nie odczuwam tego ze mam te 30fps, bo na dzialanie myszy fpsy w tej grze nie maja wplywu, przynajmniej z tego co zauwazylem. dlatego jak dla mnie jest O!K! :)

 

jakby full byl z 20% szybszy to w ogole bajka :)

 

errr, procek na 3.46 tez mam puszczony

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Dajesz shadery, objekty, cienie na medium, rozdzielczość nie wyższą od 800x600 i też pograsz.

wlasciwie to daje wszystko na High w 1024x768 i na upartego mozna grac majac te 20fps i doczyty co 1km. ;)

 

a moze w finalnej wersji bedzie lepiej bo wkoncu tam beda jeszcze ustawienia very high :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na pewno AA, mialem tak samo :)

 

ogolnie gra dziala grywalnie nawet na max, jednak w czasie ostrej jatki(zaznaczam ostrej a nie z jednym/dwoma przeciwnikami) potrafi spasc i do 18fps. normalnie jak chodze i walcze tam z jednym/dwoma to 25-35fps. daje cienie na medium i juz +10-15fps, przy shaderach na medium gra juz praktycznie nie schodzi ponizej 40 a nadal wyglada kosmicznie :) of koz w budynkach jest bardzo plynnie :) dlatego nawet o tym nie pisze.

 

blur mi fpsow nie zjada, a wlasciwie sprawia ze nie odczuwam tego ze mam te 30fps, bo na dzialanie myszy fpsy w tej grze nie maja wplywu, przynajmniej z tego co zauwazylem. dlatego jak dla mnie jest O!K! :)

 

jakby full byl z 20% szybszy to w ogole bajka :)

 

errr, procek na 3.46 tez mam puszczony

to intel mimo ponad 3ghz jest za cienki

 

zatem strata kasy lepiej pozekac na triple phenoma bo taki 2.5 ghz x2 rozpyka tego 3.5ghz c2d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to intel mimo ponad 3ghz jest za cienki

 

zatem strata kasy lepiej pozekac na triple phenoma bo taki 2.5 ghz x2 rozpyka tego 3.5ghz c2d

Ta beta nie potrafi dobrze korzystać z 2 rdzeni (takie same fps na 1 i 2 jajach), to triple też nie pomoże, panie mreko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

moze mi ktos z laski swej wyslac keya na PW po tez chce zobaczyc jak mi gierka chodzi plisssssskaaaaaaaaaaaa

Tak.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika

 

'Dość długi filmik z Crysisa singleplayera http://www.jeuxvideo.tv/crysis-video-46072.html

 

http://www.ultima.pl/Crysis/i3904/

 

Tylko ta cena 119zł : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na nowego kompa (detale w stopce) powinien przyjsc kolo wtorku . Zastanawiam sie tylko nad OS'em go gier bo domyslny i tak bedzie linux. Czy roznica w Crysis miedzy DX9 a DX10 jest jedynie widoczna czy raczej jest to bagatelna roznica ?

Edytowane przez Vilgerfortz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...