Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie obserwuję comenty torrenta do którego linka podałem i taki linek wyniknął:

http://www.gamespot.com/pc/action/crysis/s...1665&page=0

 

Nie sprawdzane, nie weryfikowane- żeby na mnie nie było ;-).

Jednak ponoć REAL.

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

7fps at Very High Settings 1920x1200 resolution 4xAA during the parachute drop in.

 

a kolo ma...8800 GTX SLI ! core 2 duo 4,2 ghz i 4 gb ram..

tjaaaa, i co jeszcze, może w tle by chciał jeszcze odpalić kompresowanie filmow i 3dmarka ? :mur:

 

nie ma to jak odpalac najnowsze gry w kosmos rozdziałkach na obecnym sprzęcie ...

 

wogole to genialne ze zrobili ze w demku jest noc, nie ma to jak brak zrodel swiatla XD pewnie dzien jeszcze dopracowuja bo jest niegrywalny :P no chyba ze rzeczywiscie w demku jest szansa ze zmienia sie czas i pora dnia :)

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ludzie litosci, poglupieli z tymi rozdzialkami :huh: 1920x1200 w grze ktora jeszcze nie miala swojej premiery i oferuje najbardziej zaawansowana technicznie grafike, no mozna ich podsumowac tylko LOLem. Ciekawe jakby "chodzil" far cry na takich rozdzialkach w dniu premiery (pomijam juz kwestie monitorow) :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję nie licytować się na downspeed- każdemu leci jak mu szerokości łącza staje ;-) (BTW- full speed).

 

Kilka (dziesiąt?) osób na forum do którego linka podałem potwierdziło już że to real tak więc jest szansa (jeśli oczywista nie będzie ingerencji ze strony autorów/dystrybutorów czego skutkiem będzie usunięcie dema z ftp) że demko doleci do Was wcześniej niż oficjalne (ja się nie liczę z moim bidnym radiowym 0.6Mb).

 

Spodziewam się, że nocne marki jeszcze dziś po północy zdają relację z dema.

 

EDYT- avatar/syg jednego z forumowiczów wymiata -> KLIK!

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tjaaaa, i co jeszcze, może w tle by chciał jeszcze odpalić kompresowanie filmow i 3dmarka ? :mur:

 

nie ma to jak odpalac najnowsze gry w kosmos rozdziałkach na obecnym sprzęcie ...

Taaa jeszcze brakuje wypalania płytki i skanowanie kompa jakims anty-virem :D

 

Brakuje zdrowego rozsądku, bo jakby ten koleś zapodał 1024x768 i High nie Ultra tylko High i bez AA

to na 100% miał by z 45-50 fps no nie ma mocnych. chyba, że się myle.

 

Ja mam to gdzies jak to będzie chodzić ale jak zwykle patrze na to optymistycznie i wiem ze pogram

w to na 800x600 i low no jak dorzuce kosc i bedzie pełne 1 GB to te 1024x i low musi być XD

jak nie to powiem ze zainstaluje za pare miesiecy kiedy wymienie pC.

 

Tak czy inaczej wierze w jaką kolwiek optymalizacje jak nie, to powiem ze ta gra to .... shit i tyle

jesli multi chodzi gładko kumplowi na 1024x768 i high na sprzecie X2 3.6 -2GB -i 8600GE (wszystko bez oc)

i ma w terenie 30 fps minimum a w pomieszczeniach do 60, to wam na 100% odpali nie macie co debatować

nie będzie tak okropnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam licze przynajmniej na 1024x768 ustawienia High - jak nie bedzie za czesto spadkow ponizej 30 fps to bede zadowolony :) W dodatku jest zapowiadany po premierze full wersji patch poprawiajacy nieco wydajnosc to moze nawet na Ultra sie zalapie :D 5 % demka juz na dysku do rana sie powinno sciagnac o ile jeszcze bedzie to mozliwe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm jeśli chodzi o mnie- jeśli zdobęde demo jutro to dam mała recke jak chodzi na moim(słabym)

sprzęcie co rozwieje pewne wątpliwości innych ludzi, którzy czekaja na to jak na zbawienie.

1.8Gb hm.. cieżko będzie szkoda ze kumplowi siadł net - jego pobieranie min.550kb/s O_o do tego

radiówka heh to jest szatański sprzęt.

 

Może i śmieszne ze będe probował pograc na moim pc ale zobaczymy, jestem pełen optymizmu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle WARTO ŚCIĄGAĆ !!! Warto było tyle czekać... grafika, ruchy, mimika postaci i fizyka WYMIATA !!! Pierwsze co zrobiłem po dotarciu na ląd to skosiłem kilka drzewek ;)

 

Konfig nie najlepszy bo to laptop, ale jak na razie 1024x768 Medium super sobie radzi Compal FL90 - C2D T7300 2x2GHz 4MB / GF 8600 GT / 2x1GB Corsair 667

 

Jednym słowem nie idźcie spać, jest na co czekać ! :):)

 

PS. Wracam do gry...

Edytowane przez Pawlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 1024x768 AA OFF

Wszystko na Very High i jest 12-20 fps

DX 10

 

Ale grafika ogólnie wymiata :)

Daj cienie medium i reszte zostaw. 2 sprawy. Po 1 czemu fraps najnowszy 2.91 nie dziala ? i po 2 czemu na najnowszych sterach nie da sie podkrecac grafy w Rt 2.05 Edytowane przez v1per86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedem godzin ściągania 60 KB/sek mam nadzieje że mnie nie rozłączy pie????one neo. Normalnie mnie strasznie ciekawi jak będzie chodzić na moim radku mam nadzieje że przyzwoicie bo inaczej pozostaje tylko na szybko kupić 8800GT. Czekam na tą grę i myślę że się nie zawiodę farcry to kilka razy kończyłem to jest to co uwielbiam fps rządzą, dobrze że jutro wolne od pracy. Pozdrawiam wszystkich fanów Crysisa.

Edytowane przez krystian_gracz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedem godzin ściągania 60 KB/sek mam nadzieje że mnie nie rozłączy pie????one neo. Normalnie mnie strasznie ciekawi jak będzie chodzić na moim radku mam nadzieje że przyzwoicie bo inaczej pozostaje tylko na szybko kupić 8800GT. Czekam na tą grę i myślę że się nie zawiodę farcry to kilka razy kończyłem to jest to co uwielbiam fps rządzą, dobrze że jutro wolne od pracy. Pozdrawiam wszystkich fanów Crysisa.

na moim pierwszym kompie z podpisu, tym z X1900XT na medium/high ( czyli 1024, efekty otoczenia na high, zeby wygladalo ladnie wszystko z wierzchu, mgła, światło, cienie i woda, zas tekstury i inne duperele na medium ) chodzi przy 22-28 fps, czyli przecientnie. oczywisie DX9. grafika naprawde super i żal wylaczac bajery. tylko te wymagania... pykanie przy takiej ( czyli mojej ) ilosci klatek mozna nazwac graniem z obowiązku, a nie przyjemnością.

 

na low jest... jakies 50-60 klatek, alw yglada płasko i paskudnie.

 

śmieszne jest to ze na medium gra wyglada... w pewien sposob gorzej niz Far Cry. kolory jakies takie fe ( bo dostosowywali surowe tekstury pod obróbke shaderów, a nie do oglądania ich na "goło", heh... ). w sumie logiczne. na wysokich ustawieniach naprawde super, a na srednich odchodzi fajna mgła dodająca głebi i ładna woda i jest... po prostu średnio :D

 

EDIT : ktos cos tam wspominał... nie jest to ani demo nocne, ani dzienne, tylko dwa w jednym :) pora dnia zmienia się, i mamy okazje obejrzeć zarówno noc jak i poranek.. az do popołudnia, hehe. takze pełen przekrój oświetlenia.

Edytowane przez slimeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...