Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

kluczyk kluczykiem a ja nie moge nigdzie dorwac pliczku z betą :(

toerrenty z pirate bay i isohunt mi nie fikaja .. :/ :(

na fileplanet jest beta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowa była głównie o skałach.

 

Zresztą przy detalach tekstur na high zajętość pamięci VRAM wynosi 400 MB, więc na kartach z mniejsza ilością tej pamięci wystepowałyby niesamowite zacinki - takie mocne skakanie jakby dysk dotyczywał, jeśli takie coś nie wystepuje to znaczy, że tekstury są niższej jakości - proste. Tak to wygląda w GRAWie i nie tylko.

pisałem o tym na 94 stronie "...widać że mój 7900gs z 256mb to za mało, czuć że mu pamięci brakuje na tekstury...."

Na medium gra się praktycznie bez zacinek (bardzo żadko), ale już na high to prawie cały czas straszne zaciny, czuć że to karta nie ma miejsca na tekstury.

 

Focus te testy wymagają jeszcze komentarza/poprawki dotyczące spadku FPS w chwili gdy na serwerze gra powiedzmy tych 30-stu graczy. Chyba że go przeoczyłem ;) No chyba gracze i dodatkowe efekty graficzne i dźwiękowe mają wpływ na ilość FPS.

 

 

 

Chaos

 

tu masz nazwe pliku instalacyjnego: Crysis_MP_Beta_Release_3

Edytowane przez VICTORious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Focus te testy wymagają jeszcze komentarza/poprawki dotyczące spadku FPS w chwili gdy na serwerze gra powiedzmy tych 30-stu graczy. Chyba że go przeoczyłem ;) No chyba gracze i dodatkowe efekty graficzne i dźwiękowe mają wpływ na ilość FPS.

Chaos

Ale te spadki są wynikiem niewyrabiania CPU, a nie GPU, więc nie jest to temat tego artykulu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać u mnie tekstury ustawione są na high, jakość obiektów po wejściu na brzeg zmieniła się na "cuśtom" a dwa pozostałe medium'y ustawiłem sam.

 

Dołączona grafika

 

Pisałem wcześniej, że na screen'ach np:Mario2k wszystko jest rozmazane bo gra oferuje znacznie lepszą jakość obrazu. Tekstury są fajniutkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież po sieci krąży jakiś fix, który odblokowuje opcje w menu i umożliwia danie wszystkiego na maxa.

 

PS. Pożyczcie chociaż na godzinkę keja, to zobaczymy co tam jest grane :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Przecież po sieci krąży jakiś fix, który odblokowuje opcje w menu i umożliwia danie wszystkiego na maxa.

ktos sprawdzil czy odblokowuje coś poza guzikami w menu ? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież po sieci krąży jakiś fix, który odblokowuje opcje w menu i umożliwia danie wszystkiego na maxa.

Po co mi takie coś? Będzie w demo to sprawdzę a tu wychodzi na to, że jeszcze ta wersja jest nie do końca dopracowana. Mnie chodziło raczej o to, że na tej karcie nie ustawia się z automatu inna opcja niż ta, którą ustawiam w menu z powodu mniejszej ilości pamięci(jak sugeruje focus_). Jeśli w pełnej wersji pod dx10 będą tekstury ultra wysokie i z tym będę miał problem z 320mb na karcie to ani się nie oburzę i nie bardzo zdziwię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...