Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

heh, czyli czytając wszystkie opinie i uwagii, na high detalach w moim przypadku raczej nie bedzie co grac... no nic trzeba czekac na kolejny high end od nvidii lub ati... Takie czasy nie elegancja Francja

to jest tylko beta i to multi... ja mysle jednak, ze full bedzie chodzil znacznie lepiej , zreszta nibawem demko to sie przekonamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz z tym A64 nie trafiles ;) Ja jestem kilka dni po upgradzie proca (takie przygotowanie pod nowa karte) i mam porownanie. C2D na razie nie krecony z wiadomych przyczyn ;) daje taka sama wydajnosc w tej becie co Single A64 na 2.8GHz. Wiec gdzie ta optymalizacja pod dwujajowce?? W Bioshocku nawet poczulem roznice i glownie w CSS. Ogolnie FPSy minimalne drastycznie podskoczyly w grach ktore gram i bardzo mi sie to podoba. Problem tylko taki ze w Crysis nic to praktycznie nie dalo ;)

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm moze i racja z tym Bioshockiem. Ktorys tam UE mozna uznac za bardzo dobrze odrobiona prace domowa programistow. Tylko ile elementow sklada sie na jeden poziom Bioshocka a ile na ta mape z Crysisa? Czy mi sie zdaje czy nie widzialem na screenach z BS pomieszcznia wiekszego niz ~100x100m z mnostwem elementow?

 

Tak, jest to napedzanie rynku ale jestesmy na tyle dorosli ze doskonale zdajemy sobie z tego sprawe.

 

HeatheN

Nawet jesli cos poprawia to bedzie przyjazdne dla naprawde mocnych maszynek. Czy kiedykolwiek bylo inaczej? Wymagania minimalne ( do odpalenia ) i rekomendowane do rozgrywki bardzo glosno zderzaly sie ze srednia konfiguracja graczy. I zawsze byly jeki niezadowolonych z tego ze ich wypieszczony sprzet nie nadaza :cry:

 

Dlatego najpiekniej jest grac z poltora-rocznym opoznieniem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Hmm moze i racja z tym Bioshockiem. Ktorys tam UE mozna uznac za bardzo dobrze odrobiona prace domowa programistow. Tylko ile elementow sklada sie na jeden poziom Bioshocka a ile na ta mape z Crysisa? Czy mi sie zdaje czy nie widzialem na screenach z BS pomieszcznia wiekszego niz ~100x100m z mnostwem elementow?

 

Tak, jest to napedzanie rynku ale jestesmy na tyle dorosli ze doskonale zdajemy sobie z tego sprawe.

 

HeatheN

Nawet jesli cos poprawia to bedzie przyjazdne dla naprawde mocnych maszynek. Czy kiedykolwiek bylo inaczej? Wymagania minimalne ( do odpalenia ) i rekomendowane do rozgrywki bardzo glosno zderzaly sie ze srednia konfiguracja graczy. I zawsze byly jeki niezadowolonych z tego ze ich wypieszczony sprzet nie nadaza :cry:

 

Dlatego najpiekniej jest grac z poltora-rocznym opoznieniem ;]

mysle ze zapomniales ze mapa w bioshocku to nie tylko pokoj w ktorym jestes tylko caly sektor miasta wokol Ciebie, taki maly szczegol ze przemieszczasz sie tunelami i wtedy widac reszte miasta ;)

 

wyjdzie demko Crysisa to dopiero poleci na niego krytyka, zreszta beta MP crysisa jest za bioshockiem i takim Jericho jak narazie troche z tylu jesli oceniac jako calosc wykonania tych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

Tak tylko to miasto jest zamknięte i co chwile się doczytuje i jak to się ma do otwartego terenu i zasięgu widzenia na kilka kilometrów ?

 

 

 

Oddam swój cd key!!!

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

CHY3-AWAS-P0JE-3AL0-CN1E

 

i skończcie z tym spamem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz z tym A64 nie trafiles ;) Ja jestem kilka dni po upgradzie proca (takie przygotowanie pod nowa karte) i mam porownanie. C2D na razie nie krecony z wiadomych przyczyn ;) daje taka sama wydajnosc w tej becie co Single A64 na 2.8GHz. Wiec gdzie ta optymalizacja pod dwujajowce?? W Bioshocku nawet poczulem roznice i glownie w CSS. Ogolnie FPSy minimalne drastycznie podskoczyly w grach ktore gram i bardzo mi sie to podoba. Problem tylko taki ze w Crysis nic to praktycznie nie dalo ;)

To by się zgadzało, ponieważ ta beta reaguje na zmianę taktowania proca, natomiastustawienie w koligacji na 1 rdzeń w tych samych miejscach nic nie zmienia, czyli wszystko jej jedno, ile rdzeni ma, a tylko takty się liczą.

Mam nadzieję, że to tylko w tej becie taka słaba "optymalizacja" pod wiele rdzeni jest.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Orgiusz dlaczego porownujesz wielkosc map, szczegolowosc terenu, detali itp?? Ja tylko wspomnialem ze taka gra jak BS potrafi jak widac skorzystac z dodatkowej mocy czy to ze wzgledu na czysta wydajnosc C2D lub byc moze ze wzgledu na dwujajkowosc ;) Crysis tego niestety nie potrafi. Zreszta cos swiadczy o grze skoro jak na leciwym 1950pro mam na high 1280/1024 tak 10-25fps a taki GTS ma ledwie 10 klatek wiecej albo nawet i nie? Na chlopski rozum na najnowszych kartach ta gra powinna nie schodzic ponizej 40fps ;)

 

Zreszta gdzies dzis czytalem ze na GTX w SP w rozdzialce 1600 na cos tam w dx9 Crysis chodzil super plynnie, wiec pewnie ta beta jakas skaszaniona ;)

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak super chwalili optymalizacje pod wielowątkowość :lol2:

A czego sie spodziewasz po ALPHA bo prawdziwa beta to niejest.

Koncowa Alpha widzialem na SHOW w NY i tam juz owiele lepiej to chodzilo i mialo DX10.

A to co jest do sciagniecia to padaka i nieda sie tego nawet porownac do tego w co gralem tydzien temu,ta ala bete odpalilem na 10min i tak sobie lezy na dysku.

A to z WCG tam tez jest ta pozna Alpha

http://www.theinquirer.net/gb/inquirer/new...ber-best-gaming

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

Miesiąc to bardzo mało by coś się zmieniło w optymalizacji gry. Pewnie jak będzie chodził full dowiemy się po demie. Jedyne co martwi to brak High endu od NV w tym roku więc pewnie nie pogramy sobie w 2560x1600 na full detalach i z AAx8 : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego sie spodziewasz po ALPHA bo prawdziwa beta to niejest.

Koncowa Alpha widzialem na SHOW w NY i tam juz owiele lepiej to chodzilo i mialo DX10.

A to co jest do sciagniecia to padaka i nieda sie tego nawet porownac do tego w co gralem tydzien temu,ta ala bete odpalilem na 10min i tak sobie lezy na dysku.

Czyli nakarmiono nas grubo przeterminowanym produktem, tylko jaki w tym cel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano w takim, zeby nam wmowic, ze nasze piece to padaki.

Wspominalem wczesniej, ze to zagrywka marketingowa przed wydaniem nowych ukladow od NV.

'Wasze procesory beda sie palic, uklady GPU dymic, a portfele uszczuplac' ; ]

Guzik, niech wyjdzie demo ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nakarmiono nas grubo przeterminowanym produktem, tylko jaki w tym cel?

a widzisz gdzies logike w "patchowaniu" tej niby przedterminowej wersji? bo ja nie. rozumiem, ze poprawiaja kod sieciowy i serwery, ale dlaczego przy okazji poprawiaja tez bugi w kodzie grafiki, jak i samej mapy? moze faktycznie MP to test dx9, a single to dx10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może wydali bete by połowie ludzi wylać wiadro zimnej wody na głowę. Tak by wszystkie wykresiki które przedstawiały fejkowe wydajności jak to ładnie Crysis latał na 7600GT były rzucone o ścianę.

 

To ciągłe powtarzanie że beta jest be, pewnie grę bardzo poprawią w fullu. Tak, tak, tak na pewno ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciągłe powtarzanie że beta jest be, pewnie grę bardzo poprawią w fullu. Tak, tak, tak na pewno ;]

Alpha nie beta i juz jest znacznie poprawiona,to nie powtarzanie to prawda z ta udostepniona,A peny na 100% bedzie w listopadzie jak mowili to z dzisiaj po takim ogloszeniu do sieci Blockbuster niemoga sie juz wycofac z dat.

2774706[/snapback]

Tia, a USA trzyma ufoludki w Bialym Domu.

Niewiem oco ci chodzi <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce jeszcze kod instalacyjny do tego całego Crysisa niech wali na moje PW. Kto pierwszy ten lepszy :P. Jakby co to będe ok 19.

 

EDIT : Już nie aktualne ;D

kod instalacyjny a key do uruchomienia gry to imao 2 rozne rzeczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...