Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

znalazlem kompromis. Tekstury LOW, pare na med, i post procesing moze zostac na high. Wtedy juz gra w 1024x768 nie jest taka tragiczna, choć zdarzaja sie doczytki, to mam nadzieje, ze cos sie poprawi do dema sp ale wcale sie nie łudzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q&A: Crytek CEO specs out Crysis

 

Cevat Yerli spells out the system requirements for his upcoming first-person shooter, and offers insight on getting the most from the hardware.

 

Here are the minimum and recommended system requirements from Crytek and EA:

Minimum System Requirements

OS – Windows XP or Windows Vista

Processor – 2.8 GHz or faster (XP) or 3.2 GHz or faster* (Vista)

Memory – 1.0 GB RAM (XP) or 1.5 GB RAM (Vista)

Video Card –256 MB**

Hard Drive – 12GB

Sound Card – DirectX 9.0c compatible

 

* Supported Processors: Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz for Vista) or faster, Intel Core 2.0 GHz (2.2 GHz for Vista) or faster, AMD Athlon 2800+ (3200+ for Vista) or faster.

 

** Supported chipsets: NVIDIA GeForce 6800 GT or greater; ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or greater. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Integrated chipsets are not supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.

 

Recommended System Requirements

OS – Windows XP / Vista

Processor – Intel Core 2 DUO @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+

Memory – 2.0 GB RAM

GPU – NVIDIA GeForce 8800 GTS/640 or similar

 

I jeszcze jedna ciekawostka ;)

GS: When we talked last year it was said that Crysis will ship with 32-bit and 64-bit versions. Is 64-bit still in the box? Does it offer any kind of performance improvements as predicted?

 

CY: Yes 64-bit in general runs better than 32-bit. In fact I would recommend gamers run 64-bit only under very-high configurations. We ship both 32-and-64-bit out of box.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co jest grane, zainstalowałem najnowsze drivery, a ten dalej swoje:

miałęm tak samo jak Ty gdy pierwszy raz odpaliłem gre, wyszedłemz gry wszedłęm jeszcze raz i juz było good. napewno nie jest to przegrzewanie sie grafy [ no przynajmniej u mnie] bo było ledwo 60*.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znudziło się komuś grać, to chętnie przyjmę w darowiznę serial i klucz aktywacyjny (serial mam, ale nie wiem czy serial i klucz aktywacyjny są ze sobą w jakiś sposób powiązane?). Z góry dziękuję! Darowizny proszę na PW! :D PEACE!!

 

PS ChrisG: spójrz 3 posty wyżej - już zostały te wymagania podane

Edytowane przez maro18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli znudziło się komuś grać, to chętnie przyjmę w darowiznę serial i klucz aktywacyjny (serial mam, ale nie wiem czy serial i klucz aktywacyjny są ze sobą w jakiś sposób powiązane?). Z góry dziękuję! Darowizny proszę na PW! :D PEACE!!

 

PS ChrisG: spójrz 3 posty wyżej - już zostały te wymagania podane

Nie są ze sobą powiązane, masz jeden klucz i potrzebny jest do instalacji jak i aktywacji. Ja wpisałem dwa różne klucze inny przy instalce i aktywacji i nie mogłem się wbić na żaden serwer, potem wszystko zrobiłem na jednym kluczyku i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są ze sobą powiązane, masz jeden klucz i potrzebny jest do instalacji jak i aktywacji. Ja wpisałem dwa różne klucze inny przy instalce i aktywacji i nie mogłem się wbić na żaden serwer, potem wszystko zrobiłem na jednym kluczyku i działa.

A to ciekawa informacja... Myślałem, że wpisuje się serial, a później trzeba "uzyskać" klucz aktywacyjny, nigdzie się nie spotkałem z tym , że to jeden i ten sam klucz :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

heh , widac ze nie chcialo sie zrobic kilku rzeczy w DX9 ....

 

sun shafty lepsze widzialem w just cause ....

 

ale coz, jak sie chce wypromowac DX10 to trzeba uwypuklic roznice miedzy jest a nie ma

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh , widac ze nie chcialo sie zrobic kilku rzeczy w DX9 ....

 

sun shafty lepsze widzialem w just cause ....

 

ale coz, jak sie chce wypromowac DX10 to trzeba uwypuklic roznice miedzy jest a nie ma

Tak od zawsze było.

Dx8.1 ti4200

dx9.0 ati 9800

Hl2... niby wszystko gorsze pod 8.1...a possał człowiek patche/mody i różnicy byś między wodą i shaderami nie zauważył;)

To taki hłyt maketintowy:)

Ale tu trzeba przyznać dx10 rox..:P szkoda że viśta:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie odpowiadającej na odwieczne lamerskie pytanie "czy mi pójdzie" pojawił się crysis. W sumie to ciekawostka, bo póki gra nie wyjdzie i nie zrobią testów, to sobie można pogdybać... Ja np. uwaliłem ten test, bo... mam za mało miejsca na twardzielu :-) I mimo, że pozostałe komponenty przechodzą mi test recommended, to wychodzi mi, że mój komp to złom B-)

Edytowane przez maro18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Żal.pl grac w ta gre na low/medium bo po screenach to wyglada jak Far Cry

a jak kogos nie stac na nowy komputer to znaczy ze ma nie grac na low/medium bo jest zalosny ? a jak ktos nie chce visty kupowac i instalowac to tez zal.pl ??

 

nie rozumiem ...

 

zal.pl to wciskac kit ze nie da sie zrobic obslugi DX10 pod XP ...

 

a poza tym Crysis zaoferuje cos wiecej niz tylko ladne obrazki, prawda ? ;)

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje looknąc tutaj na low to high Różnice xD

http://www.overclock.net/video-game-news/2...red-dx10-i.html

wyjeśnienie dla retardów jak ja ... http://www.overclock.net/video-game-news/2...tml#post2832760

Edytowane przez Tow3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zal.pl to wciskac kit ze nie da sie zrobic obslugi DX10 pod XP ...

 

To nie kit tylko prawda , ale tak nie płacz wszedł OpenGL 3.0 - czyli efekty z dx10 pod xp.

 

Na twoim 8600GT Dx 10 też będzie "pięknie" chodzić :-P czyli nie ma się nad czym zachwycać... dali screeny gdzie widać dość znaczącą różnicę i to wszystko, następna generacja kart to będzie możliwy wtedy Dx 10 full..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

OpenSource

 

Bumpmapping to masz juz na High

Na VeryHigh to jest ParalaxMapping zrzerajacy 2,5x tyle mocy GPU co Bumpmapping .

mozesz sobie nazywac to nawet paralalalax hyper ultra mapping :P

co nie zmienia faktu ze w innych grach chyba ten efekt byl juz obecny i wcale nie wymagal 8800GTS :D

a pewnie chcac go wlaczyc w Crysis nie obejdzie sie bez high ustawien , czyli przesuwajac na high liczyc sie z wlaczeniem miolionow innych efektow ;) czyli spadek wydajnosci na kartach innych niz 8800Ultra :D

 

http://www.thg.ru/graphic/20060114/images/...apping_1big.jpg

 

mam nadzieje ze ustawienia w Crysis beda bardziej przychylne ;)

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie odpowiadającej na odwieczne lamerskie pytanie "czy mi pójdzie" pojawił się crysis. W sumie to ciekawostka, bo póki gra nie wyjdzie i nie zrobią testów, to sobie można pogdybać... Ja np. uwaliłem ten test, bo... mam za mało miejsca na twardzielu :-) I mimo, że pozostałe komponenty przechodzą mi test recommended, to wychodzi mi, że mój komp to złom B-)

Jedyne co "ledwie" przeszedł mój komp to wymagania pod względem....systemu :lol2: Wygląda na to,że xp pro 64 to dla panów z cryteca średnia opcja :lol:

post-13597-1192028270_thumb.jpg

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pewnie chcac go wlaczyc w Crysis nie obejdzie sie bez high ustawien , czyli przesuwajac na high liczyc sie z wlaczeniem miolionow innych efektow ;)

Crysis jest na tyle konfigurowalny, że można sobie ręcznie ustawić w cfg, jakie efekty i w jakim stopniu mają być włączone w danych detalach shaderów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...