Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość OpenSource

Demko jest już dla ludzi , którzy zamówili pre-order . Demo jest gdzieś na torrencie , ale nie wiem gdzie

 

Zajmuje 1.8gb. Jak jutro demo się nie pojawi to w demo udostepnionie dla preorderów nie zagramy , przy włączaniu dema weryfikuje konto z EA.

jesli jest/bedzie tak jak mowisz to niezle sobie w kule leca z graczami .... nie kupisz gry to nie zagrasz w demo = mamy was w dup.ie chodzace portfele .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

LOL, zapodajecie kosmiczne rozdzielczosci i oczekujecie plynnej rozgrywki.

 

przeciez 1680x1050 to jest 1 764 000 pikseli,

dla porownania 1600 x 1200 to 1 920 000 pikseli a do takich rozdzielczosci to przydaloby sie 512mb karta.

 

natomiast 1280x1024 to juz tylko 1 310 720.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh puście to na rozdzielczości 1024 x 768 i bez AA, to wtedy powinno być płynnie nawet na Very High i DX10... A nie jakieś niewiadomo jakie rozdzielczości...

Edit: a sorry, nie doczytałem, że to screeny z jakiejś strony :wink:

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Premiera wersji demonstracyjnej Crysis'a która miała ukazać się o 9:00 naszego czasu, została przeniesiona.. tym razem jednak nie na długo, bo tylko na kilkanaście godzin ( dla niektórych jest to jednak bardzo dlugo smiley ). Demo będziemy mogli pobrać o 01:00 naszego czasu, czyli w środku nocy smiley Myślę, że noc to dla fanów Crysis'a nie będzie aż tak duży kłopot smiley"

Edytowane przez robowsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

no, mial byc graficzny killer i jest !!! Grafika jest cudna. Zdecydowanie najlepiej wygladajaca gra na PC i nie tylko, w tym momencie. Nie zafajdolili wszystkiego blurem maskujac zenujace tekstury (vide R6 Vegas) bo i nie musieli. Wszystko jest ostre i soczyste. Obym pogram w miare pynnie na lapie.

 

Ale nie ma sie co martwic. Ludzie to probuja odpalac w chorych rozdzielczosciach to niech sie nie dziwia.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłem:

 

"Czas wydania Crysis'a zmienia się z każdą godziną. Najpierw była 9:00, później 01:00 w nocy, a teraz 14:00 w sobote (27.10). W tej chwili zegar www.crysisdemo.com odlicza czas do jutra do 14:00. Nie podajemy żadnej "pewnej" ani mniej pewnej godziny wydania dema, ponieważ błędy, lub poprostu pomyłki Administratorów crysisdemo.com ciągle wprowadzają nas w błąd."

 

źródło: www.crysisforce.com

 

a sobotę powiedzą że będzie jeszcze później, dla mnie to już debilizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...