Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

I gowno robia sami gracze ktorzy jecza nt daty wyjscia demka, pozniej beda jeczec ze na hiper zajebistej 8600gt w 1600 im tnie, ze grafika to nie to co bylo pokazywane na poczatku, ect.

Jak juz wyjdzie i bedzie siedziec na dysku - wtedy mozemy rozmawiac powaznie o demku zamiast krzyczec jak przekupki na targu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I hit "optimal settings" and it set every single setting to "very high", which made me happy. But then it started the game up and the opening cinematic ran at only 15 FPS. I figured, okay, just the cinematic, but when I got onto the beach and started walking around, I was still only getting 15 FPS. Might have to turn a couple settings down, everything was on very high. Seems like you'll need a truly monster rig to run it on very high at acceptable framerates. I'm disappointed though because the sandbox editor offers basically the same performance.

 

As far as my rig:

 

Q6600 - quad @ 2.4 ghz

2gb RAM

8800GTX OC'd

Vista Ultimate 32-bit

:mur:

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak czekam już na następcę 8800gtx, najlepiej tego co ma mieć 3 Tflops'y. :) Na koniec roku ma być.

Zobaczymy. Pewnie na nim już bede w pełnego cryzysa grał :)

chyba nie w tym roku g90.pozostaje 2giego gtxa do sli dorzucic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W demie nie działa sli - "For the Crysis single player demo, this driver should be used in single GPU mode. Crytek and NVIDIA are working on a new driver and patch to enable SLI for the final version of the game." Niska wydajność gry jest spowodowana uruchomieniem poprzez edytor :wink:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie w tym roku g90.pozostaje 2giego gtxa do sli dorzucic

poczekam :-)

 

 

W demie nie działa sli - "For the Crysis single player demo, this driver should be used in single GPU mode. Crytek and NVIDIA are working on a new driver and patch to enable SLI for the final version of the game." Niska wydajność gry jest spowodowana uruchomieniem poprzez edytor :wink:

czyli generalnie może i czekają za tymi nowymi sterami od nvidii, wydajność będzie większa.. czekam z niecierpliwością ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to bety narazie

 

i co z tego ??

 

# Beta driver for GeForce 6, 7, and 8 series GPUs.

# Recommended driver for Crysis single player game demo.

# Several game and application compatibility fixes. Please read the release notes for more information on product support, features, driver fixes and known compatibility issues.

# If you would like to be notified of upcoming drivers, please subscribe to the newsletter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

brawa dla twórców za sprzedanie sie nVidii - fajna sytuacja podobna do monopolu Microsoftu i TPSA.

Wy macie karty nVidii to dostaniecie zoptymalizowane sterowniki, a reszta niech kupi karte nVidii albo niech wy... .

 

Ciekawe co by było gdyby ATI/AMD przyjeło taką polityke i wypusciliby specjalne sterowniki dla Half Life 2 albo w przyszłosci Half Life 3.

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brawa dla twórców za sprzedanie sie nVidii - fajna sytuacja podobna do monopolu Microsoftu i TPSA.

Wy macie karty nVidii to dostaniecie zoptymalizowane sterowniki, a reszta niech kupi karte nVidii albo niech wy... .

 

Ciekawe co by było gdyby ATI/AMD przyjeło taką polityke i wypusciliby specjalne sterowniki dla Half Life 2 albo w przyszłosci Half Life 3.

Brawa dla Ciebie za idiotyczny post. W ogóle nie rozumiem twojego myślenia przecież nikt nie zabrania ATI wydawania sterowników pod daną grę.

 

co do zdjęcia które wstawił l33tno0b1n trochę dalszy kadr wygląda słabo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

Brawa dla Ciebie za idiotyczny post. W ogóle nie rozumiem twojego myślenia przecież nikt nie zabrania ATI wydawania sterowników pod daną grę.

NV przynajmniej dba o stery i nie pamiętam takiej sytuacji jak tej co ATI miało z Cold Fear, że trzeba było czekać aż panowie od ktorych kupiliśmy kartę za 2k zrobią nam stery byśmy mogli grać :lol: Jak widzę nie których to boli, że NV potrafi zadbać o stery.

 

 

Nie moje screeeny nie wiem na jakim sprzęcie robione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

Nie moje screeeny nie wiem na jakim sprzęcie robione.

Na takim ;)

 

This guy has a C2E with gf8800gtx and 4GB ram, plays at 1280x1024 on Very High with Vista Ultimate 64bit.

 

And he gets 23 fps at that spot (Notice the amazing rocks too...). Sometimes it goes up to 40 fps apparently.

Dołączona grafika

 

 

EDIT:

 

Na medium wygląda podobnie jak Far Cry ;)

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Brawa dla Ciebie za idiotyczny post. W ogóle nie rozumiem twojego myślenia przecież nikt nie zabrania ATI wydawania sterowników pod daną grę.

nie chce wywoływać niepotrzebnych kłótni, ale niektórym trzeba zdjąć klapki z oczu ...

 

widze ze nie masz pojęcia na czym polega współpracą nVidia (it's meant ....). Chodzi o to ze programisci tworzacy taki tytul wspolpracuja z teamem z nVidia a co za tym idzie owocami tej wspolpracy nie dziela sie z nikim innym. Tzn jesli znaja dodatkowe myki w optymalizacji kodu to napewno nie zdradza ich ATI. A to i tak daleko idace uproszczenie z mojej strony bo sprawa ma glebsze dno.

 

czy podobaloby Ci sie to ze google podpisuje umowe z Microsoftem zeby ich przegladarka dzialala dwa razy szybciej na IE , mimo ze ty chcesz uzywac Firefox lub czegos innego ?? wkoncu IE ma 70% uzytkownikow I-netu.

 

to nie jest tak ze nVidii sie chcialo zrobic extra sterowniki do tej gry, bo niby dlaczego mialaby to byc instytucja charytatywna. oni dbaja o swoj interes i o to zeby zwiekszyc sprzedaz. A tworcy Crysis przystali na taka polityke czy sie to niektorym podoba , czy nie .

 

 

buahaha co za brednie.

ta odpowiedzią doskonale sie podsumowałeś. dziękuję, wysoki sądzie , nie mam więcej pytań ;) Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce wywoływać niepotrzebnych kłótni, ale niektórym trzeba zdjąć klapki z oczu ...

 

widze ze nie masz pojęcia na czym polega współpracą nVidia (it's meant ....). Chodzi o to ze programisci tworzacy taki tytul wspolpracuja z teamem z nVidia a co za tym idzie owocami tej wspolpracy nie dziela sie z nikim innym. Tzn jesli znaja dodatkowe myki w optymalizacji kodu to napewno nie zdradza ich ATI. A to i tak daleko idace uproszczenie z mojej strony bo sprawa ma glebsze dno.

 

czy podobaloby Ci sie to ze google podpisuje umowe z Microsoftem zeby ich przegladarka dzialala dwa razy szybciej na IE , mimo ze ty chcesz uzywac Firefox lub czegos innego ?? wkoncu IE ma 70% uzytkownikow I-netu.

 

to nie jest tak ze nVidii sie chcialo zrobic extra sterowniki do tej gry, bo niby dlaczego mialaby to byc instytucja charytatywna. oni dbaja o swoj interes i o to zeby zwiekszyc sprzedaz. A tworcy Crysis przystali na taka polityke czy sie to niektorym podoba , czy nie .

 

buahaha co za brednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy chyba wylany pierwszy kubel zimnej wody , na co niektore rozgrzane glowki ;)

Gdzies z 7-8 miesiecy temu bylem swiadkiem klotni ,

ze niby brednie pisza ci co nazekaja na wysrubowane wymaganai Crysis , ze niby filmy w HD

byly "krecone" na pojedynczym GTX z wydajnoscia 40-60+ fps , mam na mysli jedne z pierwszych

filmow HD 1280x720 .

Mija pare czy nawet parenascie miesiecy i teraz warto cofnac sie do tych postow

i przypomniec kto pierniczyl glupoty a kto mial racje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

Jak widać po FPS nVidia i Crytek zrobili dobry benchmark dla następnego high end'u.

a ja liczyłem że zagram w grę :P

 

skąd te screeny, z twojego sprzętu czy z jakiego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...