Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Zassałem sobie ten mniejszy trailer i musze powiedzieć że podobałą mi się ta woda czy co to tam było przy wybuchu.

I coś mi się wydaje że nasz bochater,albo ma za duzo siły że takie szyny jedną ręko podnosi, albo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem sobie ten mniejszy trailer i musze powiedzieć że podobałą mi się ta woda czy co to tam było przy wybuchu.

I coś mi się wydaje że nasz bochater,albo ma za duzo siły że takie szyny jedną ręko podnosi, albo...

korzysta chyba z jakichś wspomagaczy :) widać w pewnym momencie jak pokazuje się napis maximum speed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzysta chyba z jakichś wspomagaczy :) widać w pewnym momencie jak pokazuje się napis maximum speed.

Tyle siedzicie w temacie i nie przeczytaliście, że gość ma jakiś egzoszkieletowy kombinezon.

 

"Egzoszkielet znajdujący się na zewnątrz ciała. Podobnie jak endoszkielet dostarcza on twardego oparcia i zaczepu dla mięśni, przez co możliwy jest ruch. Dodatkową jego funkcją jest ochrona."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik w lepszej jakości pokazuje walkę z tym dużym pająkiem.

CRYSIS

Gdzie można znaleźć kodek do tego filmiku :?: WMP10 tego nie otwiera, jest tylko dźwięk.

 

Zainstalowałem ffdshow-20060420-gcc4.0.3-sse-x264.nl.exe, ale nie działa.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć kodek do tego filmiku :?: WMP10 tego nie otwiera, jest tylko dźwięk.

U mnie w WMP10 we właściwościach filmu w polu koder-dekoder video jest: CyberLink Video/SP Decoder (PDVD7)

Tak więc film zapewne jest w MPEG-2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w WMP10 we właściwościach filmu w polu koder-dekoder video jest: CyberLink Video/SP Decoder (PDVD7)

Tak więc film zapewne jest w MPEG-2.

Masz kodeki z Power DVD 7 dlatego chodzi :wink:

 

Ale zadyma na lotniskowcu :) Te małe to obcy, czy raczej ich roboty :?:

Szkoda, że ten samolot dał tak łatwo się podejść :wink: Ale przynajmniej zobaczyliśmy jak zawala się maszt radiowy mostka :)

 

 

4 filmy z IGN'a

 

http://media.pc.ign.com/media/694/694190/vids_1.html

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może na jakiej karcie graf. będzie mozna pograć w miarę płynnie (35-50) FPS min. 1280x1024 AA i AF FULL na tym potworze (Engine 2)? Bo zapowiada się bosko!

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może na jakiej karcie graf. będzie mozna pograć w miarę płynnie (35-50) FPS min. 1280x1024 AA i AF FULL na tym potworze (Engine 2)? Bo zapowiada się bosko!

 

Pozdrawiam,

Może...

SLI 7900GTX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos napisze na jakim oni gral isprzecie

pewnie cos w sLI albo crossfire :/

Ale tak czy inaczej silnik bedzie {jest} zarabisty ,mam nadzieje ze w ciagu 3-4 miesiecy jakies demko wypuszcza

i bedzie mozna pograc w max detalach 800x600 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos napisze na jakim oni gral isprzecie

pewnie cos w sLI albo crossfire :/

Ale tak czy inaczej silnik bedzie {jest} zarabisty ,mam nadzieje ze w ciagu 3-4 miesiecy jakies demko wypuszcza

i bedzie mozna pograc w max detalach 800x600 :/

Ja przypuszczam że na twoim sprzęcie sie pogra w full 1024x768, także sie raczej nie masz co martwić. Ja sie nie nastawiam na tą gre :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

dzungla :blink:

http://hardwired.hu/dl.php?id=4434&dl=1

 

ładnie im giera zwalniała :D

Dajcie spokój z tym ocenianiem po filmach wersji bety :wink:

 

Co do gry to podoba mi się ten motyw z operowaniem bronią. Chociaż wolał bym więcej prawdziwej broni a nie bajerów typu railgun ;/

 

Hahaha obejżyjcie ten filmik jak kolesie sie bawią krzaczkiem ( niezłe odgłosy ;] )

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

No i jest celowanie z muszki jak dla mnei to konieczny element w strzelankach.

 

To wygląda jak te rendery z PS3 co były na ostatnich targach a co najlepsze to to jest gra a nie film.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no Gra ładnie wygląda.. :P ma się wrażenie że tam wszystko żyje... niszczenie drzew miodzio :P

 

Czy ta gra wychodzi tylko na PC czy też na jakieś konsole ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnoscia pojawi sie na next geny, nie ma chyba za bardzo PC exclusive :D

hmm albo bedzie tak samo jak z FC... wyjdzie ale całkiem zmienione.. takie brdzoej konsolowe.. czyt.uproszczone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm albo bedzie tak samo jak z FC... wyjdzie ale całkiem zmienione.. takie brdzoej konsolowe.. czyt.uproszczone

 

uproszczone w jakim sensie? powiedział bym bardziej dynamiczne, z wieloma dodatkami i umiejętnościami głownej postaci . Przynajmniej tak było z farc cry na xkloca pierwszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uproszczone w jakim sensie? powiedział bym bardziej dynamiczne, z wieloma dodatkami i umiejętnościami głownej postaci . Przynajmniej tak było z farc cry na xkloca pierwszego.

Mysle ze taraz obie wersje, zarowno ta na pc i nextgeny, beda bardzo podobne bo znacznie bardziej bedzie sie oplacalo im stworzyc jeden produkt na kilka platform niz robic osobne konwersje na xkloca, ps i blaszaka.

A tak wogole co mozna bylo w FC uproscic? B) Menu? Fabule(heh)? Mniej naboi w magazynkach? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnoscia pojawi sie na next geny, nie ma chyba za bardzo PC exclusive :D

na E3 jeden z developerów w wywiadzie pokazywanym na gametrailers powiedział, że na chwile obecną skupiają się tylko na wersji PC (bo jak powiedział w wolnym tłumaczeniu "prawdziwe next geny to PC"), chociaż sam engine jest multiplatformowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzungla :blink:

http://hardwired.hu/dl.php?id=4434&dl=1

 

ładnie im giera zwalniała :D

Na początku na tym ekranie za gościem z Crytek'a widać arty, ciekawe na ile wykręcili grafikę B)

 

Ale dżungla, efekty świetlne, cienie i interakcja z otoczeniem robią wrażenie, co ciekawe PhysX nie potrzebny do powalania drzewek :wink:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość #Mreko

Na początku na tym ekranie za gościem z Crytek'a widać arty, ciekawe na ile wykręcili grafikę B)

 

Ale dżungla, efekty świetlne, cienie i interakcja z otoczeniem robią wrażenie, co ciekawe PhysX nie potrzebny do powalania drzewek :wink:

nie physx'a w cryengine nie ma zaimplementowanego wiec hardwareowa ageia nic nie da bo jesli crytek uzylby ich api jak np epic uzyl to by ageia trabila o tym wszedzie a napewno bylaby informacja na stronie ageia a tego nie ma- zapewne jakis ich autorski engine fizyczny jak w cryengine 1 ( czy moze tam byl havok), Tak wiec piszac takie texty ze sie nieobedzie bez physx'a forumowicze okazuja tylko poziom swojej glupoty

 

bez dobrego procka a64 2.7ghz sie nie obedzie

Edytowane przez #Mreko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez dobrego procka a64 2.7ghz sie nie obedzie

czemu akurat 2.7ghz , a nie 2.8ghz lub więcej , a być może 2.5ghz itd po co gdybać , jak wyjdzie jakieś demko dopiero wtedy będzie można coś powiedzieć Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...