Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze trailery z silnika Surce rownierz poobrywaly nam szczeny. A dopiero po 2 latach pozniej mamy taka grafe w grze na tym silniku.

Wiec pokazy pokazami, a rzeczywistosc to zweryfikuje.

Z tymze tu nie czekamy 2 lata tylko pol roku i 22 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Co do fabuly to pewnie masz racje,ze troszq banalna, ale jesli chodzi o pierwsza czesc zdania to wydaje mi sie,ze nie dopuszczasz mysli,ze takiej grafiki nie widziales nawet w reklamach gier na PS3 czyli jednym slowem (czy tam zdaniem :P) takiej grafiki nie widziales na oczy :P

Mi bardziej podoba sie wyglad Obliviona niz Crysisa. Owszem - Crysis robi ogromne wrazenie, ale pisanie, ze jest naj, hiper i mega to przesada. Wieksze wrazenie zrobil na mnie FarCry gdy go pierwszy raz w zyciu odpalilem.

Czy widzialem taka grafe na trailerach od PS3? Pewnie ze nie. Zreszta to nie temat o PS3. Dla mnie to wszystko wyglada po prostu... jakos tak plastikowo i sztucznie. I jest to moje subiektywne odczucie. Dlaczego plastikowo i sztucznie? Bo takie wymuskane, idealne, zero brudku i wilgoci w powietrzu, ktora to powietrze powinno byc przesaczone. Gra wyglaada jak folder reklamowy biura podrozy oferujacego wycieczki na Wyspy Kanaryjskie - na widokowce piekne widoczki, na miejscu tak samo, ale ten brudek i robaczki troche maca ta sielanke. Tutaj tego brakuje - wyglada jak po takim retuszu. Nienaturalnie - i jak pisalem: to moja subiektywna opinia.

Ani pali ani ziebi mnie ta gierka na razie. Choc takie obrazki poogladac od czasu do czasu to jest milo, przyznaje bez bicia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sialala to jak przy tych wszystkich wadach klimatycznych dotyczacych crysisa jak opisac FarCry?... no comment, tam slowo plastik nabiera nowego znaczenia, a przeciez FarCry jest taki ladny i kolorowy (bez ironi)

Bez sensu jest czepianie sie ze grafika wyglada jak z foleru reklamowego, ludzie nie popadajmy w paranoje, jak wygada dobze to znaczy ze wyglada zle?

Ja zobaczylem zwiastuny w HD i gra wyglada imponujaco, Owszem przydal by sie np. padajacy deszcz i ko wie czy takiego nie dosaniemy ale crysis i tak bedzie mial spore wymagania (wystarzy zobaczyc jak sie lamia palmy od granata) wiec jak dozuca wiecej i wiecej i wiecej to ktos z kompem sredniej klasy nie pogra nawet w low.

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w Crysisie grafika jest właśnie znacznie realistyczniejsza (w sensie kolorów) i mniej jaskrawe niż w Far Cry'u (widać po screenach i filmikach), a tam mało osób się tym przejmowało, więc nie wiem o co Wam chodzi :wink:

 

Poza tym nie sądze aby gra w rzeczywistości wyglądała gorzej niż jest to pokazane na screenach i filmikach - Crytek to nie EA czy Codemasters i np. Far Cry w praktyce wyglądał identycznie jak na wcześniejszych materiałach prasowych.

 

Nawet jak fabuła nie będzie super mega klimatyczna, to mimo wszystko grafika, grywalność i AI przeciwników z pewnością zrekompensują wszystko. Czy w Far Cry'a odechciewało Wam się grać po pół godzinie z powodu nieskończenie głupieł fabuły, jaką z pewnością zawierał?

 

Co do "cukierkowatości" grafiki - wg mnie zbliżamy się do momentu, w którym autorzy swobodnie będą wybierać, czy grafika w danej grze ma wyglądać prawie tak samo jak rzeczywistość, czy... lepiej :) :wink: I tak np. można będzie pograć w S.T.A.L.K.E.R'a, w którym szarość świata jest realistycznie i klimatycznie odwzorowana, a także będzie można pograć w Crysis'a, w którym widoki będą "nierealnie" piękne i samo przejście przez dżunglę będzie przyjemnością :wink:

Wiem, może trochę przesadzam, ale takie jest moje zdanie.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

sialala to jak przy tych wszystkich wadach klimatycznych dotyczacych crysisa jak opisac FarCry?... no comment, tam slowo plastik nabiera nowego znaczenia, a przeciez FarCry jest taki ladny i kolorowy (bez ironi)

FarCry wyszedl w czasach, gdy wyznacznikiem grafiki komputerowej byl Quake. Tak tylko przypominam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FarCry wyszedl w czasach, gdy wyznacznikiem grafiki komputerowej byl Quake. Tak tylko przypominam ;)

No jeśli dla ciebie w 2004 roku wyznacznikiem grafiki był Quake to lepiej nie zabieraj głosu w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

No jeśli dla ciebie w 2004 roku wyznacznikiem grafiki był Quake to lepiej nie zabieraj głosu w tym temacie.

Mam doprecyzowac, ze gry na silniku Quake ]I[ ?

Co za roznica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam doprecyzowac, ze gry na silniku Quake ]I[ ?

Co za roznica?

 

nie widzisz roznicy ?

 

Uwazam, ze ubodlo cie ze crysis jest ekskluziwem na pc i dlatego jedziesz po nim - smutna prawda :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

nie widzisz roznicy ?

 

Uwazam, ze ubodlo cie ze crysis jest ekskluziwem na pc i dlatego jedziesz po nim - smutna prawda :}

Tjaaa... szczegolnie, ze mam dosc wypasiony sprzet na chwile obecna... Ktos tu nie rozumie, ze dla mniej mniej wazna jest platforma niz gry, czy mi sie tylko wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kareas - poprosilem o to admina PPC :)

@Sialala tak jak Ty to nazywasz platikowo wyglada moze na scrrneach ktore nie mialy na celu pokazania wyglady w czasie walki tylko ogolnie w czasie gry a nafilmikach widac ten taki rud,ktory powinien sie znajdowac dokladnie tam gdzie sie znajduje.Realistyka w tej grze jesli chodzi o grafike to siega juz po malu zenitu.Co by nie bylo - Crysis jest nowym standardem graficznym i przynajmniej pod wzgledem grafiki zaden tytul mu nie podskoczy.Co do reszty to nie powiem bo musialbym zobaczyc gre,ale napewno tez bedzie ciekawie mimo,ze fabula moze wydawac sie banalna,ale z 2 strony czy nie oto chodzi w grach? Po kiego czorta ma byc fabula skomplikowana.Ja chce prosta fabule z dobrym klimatem a nie zawila w stylu Silent Hill.Taka fabule lubie tylko w Silent Hillu a nie w fpsie - proste,narazie zapowiada sie wrecz rewelacyjnie,zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"You can also drive vehicles, you can enter vehicles, if you want, you can drive it, you can go back and forward, you can change position on the vehicles, you can use mounted weapons, Ohhh what's in there? it's a little bug, this guy wants to drive too"

hehehehe :lol2: :D

 

poza tym filmik miażdży, zbieram szczenkę z ziemi i długo nie mogę zebrać (chyba nic do tej pory tak mnie nie zmiażdżyło w tej branży (; ) :), ale trochę tam spowalnia :/

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojejku - o którym konkretnie filmiku mówisz, bo na tamtej stronie co ktoś ostatnio podał jest kilka (i niektóre powtarzają się z tymi, które znamy od dawna, jak już niestety zauważyłem)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sledze na bierzaco tematu. Ale trapi mnie jedno.

 

Filmiki podpisane sa ze prezentuja gre w DX10. To na jakim gpu one sa odpalane? Jezeli zadne gpu nie obsluguje w/w dx ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

a czy czasem one nie sa odpalane na najlepszych dostapnych kompach jakie sa na swiecie? :)

moze w tych filmikach nie ma jeszcze wszystkich efektow? :)

 

ale czasem w niektorych momentach cos zwalnia, moze to blad przy renderowaniu a moze wlasnie jest to spowodowane brakiem dx10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest jeden

na tym filmie widac juz jakby wyrazniej ze gra im szarpie , :/

Pewniakiem uzywali do prezentacji czegos naprawde mocnego

minimum 7900GTX albo 1900XTX jesli nie wersj i z dwoma kartami

jesli to ostatnie to cienko widze grywalnosc w max detalach ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boooże, a ja wam mówie, że GF 7800GT spokojnie starczy do gry na max. detalach (wiadomo, że w trybie DX9), wąskim gardłem w tej grze będzie procesor, tak jak w Far Cry'u było, przecież po pierwsze to ten sam tylko ulepszony engine, a po drugie nawet na filmikach widać, że w lokacji, w której walczy się z tym wielkim alienem (jest tam pełno efektów świetlnych, noc, oświetlenie, cienie, błyskawice itp.) wszystko chodzi praktycznie idealnie płynnie, natomiast w lokacji z wielkim otwartym terenem, widać duuuże spowolnienia. Tak samo było w FC - według mnie jeśli ktoś chce naprawdę komfortowo pograć, to będzie po prostu musiał mieć dwurdzeinowy procesor. Karta graficzna mocna oczywiście musi być, ale dzisiejsze mocne karty spokojnie sobie poradzą (i późniejsze karty z obsługą DX10, nawet ze średniej półki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:o :o Teraz to dopiero zbieram szczene z podlogi.Dokladnie takie samo wrazenie zroibnl na mnie pierwszy filmik z HL2 a niespodziewalem sie,ze co kolwiek na mnie zrobi jesli chodzi o gry takie wielkie wrazenie.Jesli Wam sie to nie spodobalo to teraz autentycznie powiem,ze nie znacie sie !! Jednak zapewne kazdemu sie to podobalo.Mam na myhsli ten filmik 114mb i to nie jest ten sam co te wyzej.Sciagnijcie ---> http://www3.incrysis.com/E3_shaky/ArtDirec...ShowsCrysis.zip <--- to jest dokladny link i placzcie,ze nie mozecie jeszcze w to pograc.Sialala, po obejrzeniu tego filmiku Twoje (i innych,np Solid Snala) podejscie do gier pecetowych nabierze nowy wymiar. Zadna gra na konsole nie ma szans z ta gra - tyle rzekne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Sialala i w twych słowach czuć konsolowy akcent :wink: Gdyby to był render na Xboxa 360 to wypowiedź Sialala wyglądała by inaczej ale wkońcu każdy ma swoje zdanie.

 

Mi i tak bardziej podobał się ten starszy filmik. W tym mnie rozśmieszyły te pociski co usypiają troche to takie bajerkowate jak James Bond :razz: ale dobrze, że będzie dużo takich fajnych bajerków i w dodatku świetnie wykonane.

 

Co do sprzętu to zdaje mi się, że obecny najmocniejszy sprzęt powinien być dobry ( 79xxxx w SLI ) kilka giga ramu no i nie długo Concore powinien dawać rade ( oczywiście w DX 9). Co do zacięć i wymagań to wiadomo, że optymalizacji kodu raczej nie robi się w środku pracy i ocenianie wymagań po wersji beta jest raczej nie na miejscu. Pamiętam bete HL2 u mnie chodziła koszmarnie a pełna wersja śmigała aż miło.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym filmiku najbardziej rozwaliło jak ten alien walnął w ten budynek że aż poziom spadł na dół.

A miejscami oglądało się jak film... tylko żeby była lepsza jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDR_o

 

 

Pamietam dokladnei pierwsze filmiki z HL2 ,wtedy mile zaskoczyly mnie i wielu pecetowych graczy

tylko dwie rzeczy

fizyka

oraz animacja twarzy postaci

 

to byly na owczesne czasy przelomowe zmiany

 

w CRYSIS bedzie skok znacznie wiecej odczuwalny

 

 

_q_b_a_

A to ze gra pojdzie plynnie w max detalach na karcie klasy 7900GTX

to mozna sobie do mikolajowych zamowien dopisac :)

 

 

powtarzam i podpisze sie pod tym

Ta prezentacja pewniakiem byla odpalana na SLI albo Crossfire ! ! !

zadna firma na tego typu targach nie pozwolila by sobie na to zeby ich produkt

byl zle zaprezentowany , dlatego wszyscy uzywaja najmocniejszych sprzetow do gier

AMD dual core + Crossfire

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDR_o

_q_b_a_

A to ze gra pojdzie plynnie w max detalach na karcie klasy 7900GTX

to mozna sobie do mikolajowych zamowien dopisac :)

Przeciez juz sa podane wymagania i zalecana karta to 7600GT.Jak juz mowilem,czemu Wy tak sie martwicie o wymagania.Ja wrecz jestem pewny,ze pogram w to ze wszystkimi bajerami co sie tylko da moze z wyjatkiem jakichs AA w 1280 i takie tam,ale w 1024 na high sobie pogram a to mi wystarczy.Poza tym do grudnia kazdy 10x zmieni sprzet wiec co Wy sie martwicie.Ja nawet nie wiem czy bede cos zmienial bo po co? Mi wystarczy gra w 1024 na wysokich detaklach a na nie obecny sprzet wystarcza w pelni i bedzie wystarczal w grudniu - amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniasz 2 razy w miesiacu komputer? :unsure:

10x czyli w przenosni,ze na bank zmienicie do tej pory komputer.Przynajmniej tak bylo dotychczas,ze ludzie z tego forum zmieniali sprzet w takim tempie czyli napewno raz na 4/5 miesiecy cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...