Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Hydro, niestety zauważam u siebie podobne refleksje :|. Trudno jakoś uświadomić sobie, że obecne gry już mnie nie bawią. Grać grałem i grać pewnie będę ... ale ... to już co innego niż pierwszy Unreal, Quake, czy HL. W Crysisie widze kolejnego benchmarka na tą chwile. Na szczęście zawszę można sięgnąc na półke po stare tytuły :)

Ej no pewnie,ze tak jest.Wiadomo ze dzisiaj nie bedziesz mial takiej radochy z gry jak np z gier na C64 albo na peceta w te tytuly co mowisz (zalozylem o nich topik jak cos - gry lat minionych :D),ale jesli ktos pisze to co mowilem to z reguly liczy na cos czego nie widzial,wiec odrazu chce powiedziec takiej osobie,ze nie dlugo nie bedzie mial na co liczyc bo nie zobaczy nic nowego poza grafika i efektami.Tak juz jest niestety :( Jednak dzieki takim grom jak Crysis technikalia tak powala,ze nie bedzie sie odczuwalo tego,ze tam jest cos co juz bylo w FPS-ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety też w chwili obecnej widzę w Crysis'ie bardziej techdemo. Pewnie w to zagram i pewnie przejdę ale czy będzie wciągać to już inna sprawa. Far Cry też był bardziej techdemem. Tzn. gra jako całość była okej ale nie sposób było się powstrzymać od takiej myśli "jak to zajedwabiście wygląda"...no właśnie. Wygląd gra miała świetny, AI też niezłe ale ja przynajmnie jak w to grałem to chyba jednak bardziej grafa pozostawała mi w pamięci. Fabuła też jest ważna ale też nie ma co się oszukiwać, fabuła to najsłabszy element chyba każdego FPSa. No bo co tu dać? Jakoś trzeba usprawiedliwić rzeź. Niestety ale w tej kwestji po Crysis'ie się rewolucji nie spodziewam ale i tak ten tytuł sprawdzę. FPSy zazwyczaj były motorem nowych rozwiązań graficznych i w tym sprawdzają się świetnie. Jak zwykle trzeba czekać by ocenić. Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Jesli patrzec na slowa niektorych z Was to moge powiedziec jasno - niedlugo nie bedziecie chcieli grac w zadna gre bo koncza sie pomysly i gdzies juz to widzieliscie.

OT:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dwa przyklady prosto z brzegu:

Katamari i Colossus.

Poszukaj info o tym pierwszym szczegolnie zanim zaczniesz mowic, ze moga sie skonczyc pomysly ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam przepraszam OT: Chętnie poczytam na PMie propozycje FPP, które miały lepsza fabułę niż 'Thief: The Dark Project'. To jest dla mnie gra niedoprzebicia (nie tylko w fabule, ale jak juz o niej dyskutujemy...). Poważnie mówie, bardzo prosze o tytuły, od osób które mają pojęcie o jakim wielkim dziele LGS mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

OMG sialalalalalal ty chyba nie rozumiesz co to ma być za gra?

Pozatym dałeś przykłady gier z innych gatunków :wink: Czy to ma sens? Pomyśl czy FPS będzie miał takie elementy jak gra przygodowa ? Nie bo wtedy by był bardziej przygodówką niż FPSem. Więc czy FPS może mieć całkowicie inną konstrukcje niż opartą na chodzeniu i strzelaniu? Nie bo wtedy to już nie będzie FPS! Po prostu FPS nie może wybiegać za daleko swoją koncepcją bo nie będzie FPSem.

 

Chyba nie lubisz takiego typu gier więc lepiej idź pograć na konsoli albo napisz książki jakieś byle nie w postach na forum.

 

To ma być prosty "szutert" lecisz, strzelasz innowacyjnie łamią się drzewa i korzysta się innowacyjnie z broni gra ma dużo nowych pomysłów jak np te usypiające pociski. A, że gra będzie miała jeszcze grafike jakiej jeszcze nie zobaczyliśmy w żadnym FPSie i fizyke całkiem niezłą to już ŹLE!

 

Ludzie wy chyba nie wiecei o co chodzi w FPSach ( wiesz co to znaczy sam skrót? ) Ty szukasz w FPSie zwykłym FPSie elementów z RPGów i Przygodówek.

 

 

Może się weźcie za czytanie książek bo chyba do poniektórych gier za poważnie podchodzicie i nie zauważacie, że młodsi gracze których jest bardzo wielu na to nie zważają a gra jest kierowana do wszystkich a nie do wąskiej grupki.

 

Nie podoba się? To po co piszesz posta na każdym kroku, że to źle tamto źle? Naprawde nie marnuj na to czasu i zajmij się czymś przydatnym.

Zrzędzisz jak stara baba :/ Po prostu zostaw tą gre dla tych którym będzie się podobać. Nic na siłe nie chcesz nie musisz to grać proste?

 

 

A no i zgadzam się z Hydro.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

OMG sialalalalalal

Rozumiesz znaczenie pojecia "off topic"? Specjalnie dalem to w spoilerze i z posta hydro wyciganalem tylko to, czego moja odpowiedz sie tyczyla, zeby oszczedzic sobie takich komentarzy.

Dziekuje za uwage.

Aha co do innowacyjnosci - to juz wszystko bylo.

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Jakbyś chciał to byś pisał na PW.

 

Rozumiem nie bój się o to. Chyba twojego ego jest za wysokie i moje równie wysokie tego nie lubi!

 

Wszystko było ? No tak ale nie w takim wykonaniu.

Cofam pytanie bo zaraz będzie narzekanie.

 

Zaraz poleją się procenty chyba.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok sialala,ale rzeczywiscie - to co wymieniles to inne gatunki gier a poza tym nawet jakby olac to to i tak te pomysly sa jednostkowe i i tak w koncu sie skoncza.Ledwo znalazles 2 tytuly tak mi sie wydaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Możecie się smiać, ale dla mnie jedyny FPS jaki wciągnął ze względu na fabułe i całą otoczkę był polski Chrome :wink: Ogólnie podobały mi się filmiki, historia i zwroty akcji jak np. gdy ten nasz przyjaciel nas zdradza w pierwszej czy którejś na początku misji :> Niestety i tak przeszedłem tylko kilka misji, nie pamiętam z jakiej przyczyny, chyba dysk mi padł wtedy czy coś takiego :?

 

Niby na przykład taki HL2 też miał ciekawą fabułę, ale mnie ona po prostu hmm nie interesowała zbytnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rysiu_mistrz_kun_kłaj_dżu

narazie Crysis to tylko grafa, nic innego. Nie ma zadnych szczegolow dotyczacych fabuly / rozgrywki.

 

PS. Dlaczego pc'ciarze patrza w grach tylko na grafike?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: <-- nie wiem, co by można jeszcze dodać.

Po pierwsze, mógłbyś się wysilić, żeby przeczytać coś o Crysisie, bo jak narazie jest całkiem sporo informacji odnośnie fabuły.

Po drugie, nie chodzi tylko o grafikę - Crysis jest rewolucyjny pod względem wieeeelkich, otwartych przestrzeni (podobnie jak Far Cry w swoim czasie - te w Crysisie według wypowiedzi jednego z developerów będą kilka razy większe). Poza tym zapowiada się również świetna fizyka i inteligentne AI. Jeśli fabuła okarze się ciekawa, to tylko kolejny +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie Crysis to tylko grafa, nic innego. Nie ma zadnych szczegolow dotyczacych fabuly / rozgrywki.

 

PS. Dlaczego pc'ciarze patrza w grach tylko na grafike?

Widac,ze jestes poczatkujacy uczestnik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak się tak patrzy, to w tym temacie o Crysisie już chyba każdy o wszystkim pisał, takie nasze forumowe 'rozmowy w toku' :lol: Jak narazie, to chyba max. kilka postów pod rząd dotyczyło samego Crysisa, później zaczynała się wojna na jakiś temat :) Widać coś ta gra ma w sobie niezwykłego... Ale tak na serio, to OD TERAZ proponuje, żeby moderator faktycznie dawał 10% za offtopic w tym temacie, bo jak tak dalej będzie, to nie wyobrażam sobie, o czym będziemy gadać za 20 następnych stron :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa ladne i jak wyjdzie kazdy bedzie pisac ile ma fps a nie grac. Norma na tym forum. Nie piszecie o grach tylko o fps i shaderach i hdr.

Przecież wszystko to elementy gry więc w czym tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystko to elementy gry więc w czym tkwi problem?

Chodzi mu zapewne o to,ze tylko te elementy sa poruszane zapominajac o najwazniejszym :P Tyle tylko,ze przy tak zaawansowanej grafice trudno na poczatku po premierze bedzie mowic o czyms innym bo jakosc grafiki i efekty przycmia chyba wszystkie inne elementy gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie czemu nie ma zadnych filmikow w wysokiej jakosci

Ja gdzieś znalazłem dwa filmiki tylko nie powiem gdzie bo nie pamiętam ;)

A dla ciekawskich polecam jeszcze obejrzeć filmiki: KLICK

Gra robi naprawdę wrażenie. I pełna bugów ... na prezentacjach z E3 nawet je widać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykowac kasę ale na co??? Przeciez oni musieli grac na jakims obecnym sprzęcie wiec nie ma obaw. Tylko mnie ciekawi właśnie na czym oni grali bo zle to nie chodziło. Może któś wie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

programistow crytek ma w pyte ale dzial odpowiedzialny za marketing i reklame lezy i kwiczy. Brak konkretnych materialow w HD ladnie przygotowanych i pokazaujacych mocne strony silnika.

Ogladamy "kinowke" nakrecona z monitora, dookola zgielk fonia katastrofalna, komentarz lamana angielszczyzna, na dodatek niezbyt spojny bo przeciez gosc stara sie grac. Calosc jest w niskiej rozdzielczosci... katastrofa. Owszem niech beda takie materialy, na pokazach gier nie da sie uniknac tego i dobrze ale nie ma oprocz tgo w zasadzie nic innego.

A na stronie producenta powinien byc porzadny material w TRZECH wersjach high definition z dzwiekiem 5.1.

 

Jakos obliviona mozna bylo ladnie promowac...

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

programistow crytek ma w pyte ale dzial odpowiedzialny za marketing i reklame lezy i kwiczy. Brak konkretnych materialow w HD ladnie przygotowanych i pokazaujacych mocne strony silnika. Jakos obliviona mozna bylo ladnie promowac...

Tak samo było z Far Cry'em a miodna gra wyszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Na ktoryms z filmikow widac ze zastosowano niektore menusy jak w battlefieldzie do wydawania rozkazow. Wciskasz przycisk, trzymasz i krecisz myszka wybierajac co cie interesuje. Dobre rozwiazanie. ;]

Ogolnie nawet przypomina troche far crya - w sumie to jest niemal identyko, lazenie po dzungli, nawalanie do wrogow, pojazdy (nawet tak samo koles wsiada do nich) i to w sumie wlasnie taki far cry z lepsza grafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...