Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HDR_o9

Dobra to moze inaczej to powiem,nie bede gdybal ale napewno wiem,ze kazdy z Was spokojnie sobie pogra w wysokich detalach. Mowie jeszcze raz - gre robia profesjonalisci, artysci ktos kto sie zna w 100% na swoim fachu.Poki co niestety nie chce wykladacd kasy w kompa bo zbieram kase na auto ale do premiery Crysisa moze sie all zmienic - toz to az pol roku !!

Edytowane przez HDR_o9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Dobra to moze inaczej to powiem,nie bede gdybal ale napewno wiem,ze kazdy z Was spokojnie sobie pogra w wysokich detalach. Mowie jeszcze raz - gre robia profesjonalisci, artysci ktos kto sie zna w 100% na swoim fachu.

No dobra. Ale jesli nie bede mogl pograc w wysokich detalach (rozdzielczosc moze byc nawet 800x600), to dopilnuje, zebys dostal kolejnego banana i nie mogl wchodzic na to Forum do konca zycia, ok?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Przestan juz pieprzyc hydro, bo sie slabo od tego robi, prosze Cie. Gra bedzie wymagac DX10 - zeby pograc w wysokich detalach, bedziesz potrzebowac karty zgodnej z DX10. Popraw mnie jesli sie myle. Karty wymieniac nie zamierzam w kompie, wiec dopilnuje, zebys dostal bana chocby za lamanie Regulaminu o dublowaniu kont. Umowa stoi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie hydro . Ja bym na twoim miejscu sie zastanowil stary... Po co Ci samochod ? Kup sobie lepiej nowego kompa a swoje zale spowodowane brakiem samochodu wyleczysz nowym NFS...

 

:lol: :lol: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Sialala troche ogłady :razz:

 

HDR_O ale profesjonaliści i artyści na brak pieniędzy w Polsce nic nie poradzą i niestety ale większość tego forum nie stać na sprzęt na którym wersja Direct 9 chociażby dobrze chodziła na medium :wink:

 

I już skończcie to gdybanie co mieli na pokazach a czego nie mieli. Jak się czegoś jeszcze nie optymalizowało to mogli mieć najmocniejszego ALIEN'a i by im ścinało poczekajcie chociaż z gadkami jak to będzie chodzić a jak nie do oficjalnego dema :wink:

 

PS. Sialala też powinien dostać procenty ;-)

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Sialala troche ogłady :razz:

 

(...)

 

PS. Sialala też powinien dostać procenty ;-)

Zapomnialem dodac, ze dla mnie plynnie to powyzej 40 klatek - najlepiej stala ramka 60 :D

Wiec teraz tylko czekam na wyjscie gry i bede gnebic administracje o zastosowanie Regulaminu w praktyce, a w szczegolnosci punktu II.3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o9

A jak bylo z Far Cry'em Riddickiem Doomem 3,HL2, Oblivionem ?? Podalem najbardziej wymagajace sprzetowo gry w historii i jakos kazda z nich byla u wiekszosci grywalna wdetalach na high,zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No hydro dobrze gada w sumie, juz sobie darujcie, zreszta dostal bana i dano mu kolejna szanse, wiec jak ty sialala chcesz zapakowac na niego? ;]

Jedynie zastanawia mnie ten dx10 - ciekawe czy bez niego nie zobaczymny jakis ciekawych efektow (hmm na pewno), tak jak to bylo np. z far cryem (Radek 9550 wyswietlal wiecej efektow niz gf2mx)

 

Tak jak ktos napisal, dziwne troche ta postac chodzi. Chyba tylko do tego sie moge przyczepic ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o9

To aqrat mozliwe ze z DX10 nie wlaczyli jakichs shaderow 4.0 ale wszystko co bedzie tylko mozliwe raczej na kartach z serii x1800xt/GF7900gt powinnismy wlaczyc na max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rownież uważam, że do full detali w DX9 wystarczy x1900/7900 i nie dla tego, że taką posiadam ale są to najmocniejsze single. Ile procent ma SLI? 3%? 5%? Nie warto zamykać sobie rynku tylko dla nich. Wiadomo, że można zjechać z detali ale wtedy gra straci cały swój urok i stanie się przeciętniakiem a jak wiadomo nie o to Crytekowi chodzi ;). Chłopaki chcą górować. :)

 

Jeśli chodzi o DX10 to prawdopodobnie jedyną właściwą kartą będzie R600 i późniejsze. Chodzi mi o w miarę rozsądny framerate a nie o wyścig FPSów. Tak jak to było z radkiem 9800Pro. Spokojnie można było pograć na fullu. Z czasem gra przyspieszała na nowszych kartach aż dzsiaj osiąga grubo ponad 100FPS.

 

I ostatnia kwestia. Dla mnie na pokazach to mogą mieć hardware nawet x4. Gra nie jest ukończona, zoptymalizowana jak należy więc nie wymagam, by na dzień dzisiejszy wszystko śmigało na GF6800. Imprezy typu E3 itp. mają na celu pokazanie tego, czego możemy się spodziewać po grafice, fizyce czy fabule. Przecież nikt nie tworzy gier na GF6600 bo to strata czasu. Całym mykiem jest późniejsza optymalizacja. I tu dopiero widać, kogo na co stać. ;)

 

Wybaczcie za tą długą wypowiedz. Wszystko to są moje wnioski i możecie się z nimi nie zgadzać ale kłucić również nie powinniśmy się i ja nie będę tego robił bo to nie ma sensu. A najlepiej jakby wpadł tu cavarr ze swoją kulą i on wywróżył te nieszczęsne wymagania. Może wtedy skończyły by się te przepychanki. :D

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rownież uważam, że do full detali w DX9 wystarczy x1900/7900 i nie dla tego, że taką posiadam ale są to najmocniejsze single. Ile procent ma SLI? 3%? 5%? Nie warto zamykać sobie rynku tylko dla nich. Wiadomo, że można zjechać z detali ale wtedy gra straci cały swój urok i stanie się przeciętniakiem a jak wiadomo nie o to Crytekowi chodzi ;). Chłopaki chcą górować. :)(...)

Nie mówię, że tak nie jest ;) Chciałbym żeby tak było

 

Ale z drugiej strony jestem pod wrażeniem chyba jedynej (moje prywatne zdanie) tak zaawansowanej interakcji z otoczeniem i szczegółowości grafiki. Po prostu obawiam się, że wymagać to będzie naprawdę dużych mocy obliczeniowych, tak od CPU jak i GPU ....

 

Oby mój konfig dał sobie radę w 1280x1024 w full detalach ;) .....

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
....no, może proc ustąpi warty jakiemuś x2 z dobrym OC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. To znowu ja.

:banana:

Chcę poprzeć moją wypowiedź z poprzedniej strony i ośmieszyć trochę tych co twierdzą, że w wielkie tytuły wszyscy spoko grali na high i to w momencie wypuszczenia gry na rynek.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

No chyba, że 100% forumowiczograczy ma zawsze topowe karty.

 

Jednym słowem większość jest siebie warta. Jadą na HDR_o9 a sami piszą bzdury nawet go w tym przebijając. Prawda sialala? Wiem, że jestem okropny ale część postów jest żałosna. Sam nie jestem guru ale wystarczy trzeźwo patrzeć na pewne sprawy i nie pisać na temat, na który się nie ma pojęcia.

Zazwyczaj, bo bywają również odosobnione przypadki, jest tak, że do płynnej gry ze wszystkimi bajerami i duperelami typu wysoki aa i af do tego extra rozdzielczości jest potrzebny hi-end.

Czy ktoś się z tym nie zgodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Half Life II jest przykladem ze mozna zrobic gre z zajebista grafika, fizyka i fabula. Wiec jesli programisci sie postaraja dobrze zoptymalizowac gre to na 7600GT/GS bedzie mozna spokojnie grac na max detalach bez zbednych efektow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z prostego założenia - zagram za jakiś czas. W HL2/Far Cry/Doom3 zagrałem kiedy przeciętna karta za 500 zł mogła je pociągnąć w high detalach - czyli około 1-2 lata po premierze. W Obliviona/Crysis pewno zagram w 2008/2009 roku B)

 

A sam Crysis jest powalający - mój zintegrowany S3 nie podoła, więc może od kogoś pożycze na 1-2 tygodnie kiedyś kartę żeby sobie pograć :lol2:

 

(a jeśli Crysis będzie only Vista DX10 to nie zagram w niego nigdy hyhy).

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Jednym słowem większość jest siebie warta. Jadą na HDR_o9 a sami piszą bzdury nawet go w tym przebijając. Prawda sialala? Wiem, że jestem okropny ale część postów jest żałosna. Sam nie jestem guru ale wystarczy trzeźwo patrzeć na pewne sprawy i nie pisać na temat, na który się nie ma pojęcia.

Zazwyczaj, bo bywają również odosobnione przypadki, jest tak, że do płynnej gry ze wszystkimi bajerami i duperelami typu wysoki aa i af do tego extra rozdzielczości jest potrzebny hi-end.

Czy ktoś się z tym nie zgodzi?

Podpisuje się pod tym. Popatrzcie czasem na siebie a potem na innych.

 

Tak na tym forum jest wielu takich co im wszystko ciągną Radeony 9700 ( przykład ale posiadacze innych kart tej klasy też się wliczają) i wcale się nie tnie ! :lol:

 

"Half Life II jest przykladem ze mozna zrobic gre z zajebista grafika, fizyka i fabula. Wiec jesli programisci sie postaraja dobrze zoptymalizowac gre to na 7600GT/GS bedzie mozna spokojnie grac na max detalach bez zbednych efektow icon_wink2.gif "

 

Tak tak już to widze tylko na D 10 będziesz miał kilka opcji w grafice więcej i kilka efektów więcej więc granie na High na wersji D9 i D10 to zupełnie inna sprawa. Na obecnym sprzęcie NIKT nie zagra na FULL DETALACH* w Crisisa. No ale zaraz ktoś wyleci z gęba na mnie!

Tak, tak to niech taki ktoś pokaże mi swoją karte obsługującą D10 i Viste z wgranbym Directem 10? No czekam na screeny i fotki!

 

Lepiej skączcie tą gadke kto zagra na Full a kto nie bo prowadzi ona do nikąd no może poza kłutnią paru osobników którzy zawsze wiedzą lepiej a to co wiedzą jest prawdą najświętszą.

 

I polecam czasem wyjść do realnego świata oprzytomnieć ;).

 

*Full detale czyli wszystkie efekty obsługiwane przez D10

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Dołączona grafika

A poza tym, masz absolutną rację.

Teraz jeszcze nagraj frapsem jak grasz w pełną wersje Crisisa :turlający chomik: :lol:

 

Jaka zwała :D :lol:

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prawie udało ci sie nas oszukac tym dopisanym Directx 10 Ready ;] hrhr

To jest tak krzywo napisane (i inną czcionką) że ciężko w to uwierzyć... Szczególnie że S3 to zintegrowana grafa (ale jaka dzielna!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loll1vv.th.jpg

 

Jak już oszukiwałeś to trzeba było chociaż równo to ustawić a nie tak na odwal się :-P

Edytowane przez Boone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy :?: :?: :blink: :blink:

Znaczy to tyle że koleś sciągnął sobie jpg z tym jak niby ma wyglądać okładka wydrukował włożył w opakowanie na DVD, zrobił fote wrzucił na www bo nudziło mu się w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...