Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak była mowa o tym, że właśnie na sprzętach 2 letnich do tyłu gra będzie chodziła ;] (chodziło im pewnie o mega low 800x600 ;) ) A tej gadki raczej się nie skończy, bo teraz nie ma co o tej grze rozmawiać :D I co chwile ktoś będzie pisał o tym czy mu to ruszy czy nie itd :mur:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

LoooL mi was :D , normalnie jak dzieci '' ruszy mi to, a może nie, a tobie nie ruszy haha'' buehe N/C.

 

Przecież wiadomo że na radku 9550 napewno ruszy ale problem w tym jak to bedzie działac, to samo było z far cry wszyscy tylko ''ciekawe czy mi zadziała'' i wszystkim jakos zadziałało :blink: <_< mi ta gierka chodziła na celku 600mhz, gf2mx 32mb i 256mb ramu, wiec myśle ze tak samo bedzie z crysis'em że ruszy na każdej grafie co ma DX9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo że na radku 9550 napewno ruszy ale problem w tym jak to bedzie działac, to samo było z far cry wszyscy tylko ''ciekawe czy mi zadziała'' i wszystkim jakos zadziałało blink.gif dry.gif mi ta gierka chodziła na celku 600mhz, gf2mx 32mb i 256mb ramu, wiec myśle ze tak samo bedzie z crysis'em że ruszy na każdej grafie co ma DX9.

W 100% zgadzm się z przedmówcą B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecę trochu offtopem...

Jakiś czas temu ATI + Crytek wydali demko technologiczne "The Project". Zdaje się, że było coś o tym na forum (być może w temacie o FarCry) ale o ile dobrze pamiętam nikt nie odpalił tego dema (wymaga X800 XT a w tamtych czasach nie było jeszcze chyba takiej karty w Polsce).

Teraz ceny spadły, jest full userów takich kart- może ktoś odpali to demko i zda relację.

 

http://www.ati.com/gitg/promotions/crytek/

 

(z braku laku- znaczy nowych demek/filmów Crysisa można chyba sprawdzić możliwości CryENGINE)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej stronce jest video ukazujące demko :) http://www.ati.com/gitg/promotions/crytek/index.html

kiedyś to odpalałem u siebie i powiem że rewelacja :)

 

ps.

zaraz dam jakieś srenny w tym temacie :)

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=117619&hl=

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak cos ci sie pomylilo. To demko zostalo wydane bodajze rok albo i wiecej po FarCry i odpalilem je nawet na moim starym 9800Pro gdzie chodzilo calkiem plynnie...oczywiscie bez rewelacji ,ale nie mialem 15fpsow na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt- było- jakiś czas temu topic o tym założył jordi23:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=117619

 

edit- jeśli demko to jest faktycznie na nowym CryEngine można sobie sprawdzić jak na naszym sprzęcie będzie śmigał crysis ;-)

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem to jest tak... kiedyś dawno temu zostało wydane przez ów firme odpowiadzialną za farcry demko, grywalne prezentujące moc geforce'a 3... taki park jurajski, potem dopieścili silnik bla bla i tak powstał Far cry... potem wpadli na nowe pomysły, lub te ktorych nie zaimplementowali w samym Far Cry ze względu na zasłaby sprzęt i tak powstało te demo technologiczne, potem dopieścili kod itp, w sumie cały czas to robią i tak powstanie Crysis... taka prawda.. przypomnijcie sobie, się zastanowcie... sorki za ofa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt- było- jakiś czas temu topic o tym założył jordi23:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=117619

 

edit- jeśli demko to jest faktycznie na nowym CryEngine można sobie sprawdzić jak na naszym sprzęcie będzie śmigał crysis ;-)

 

Testowałeś to demko ? Zassam sobie z ciekawości i się przekonam (wstępnie) czy jest na co czekać a jak nie to kupuje nextgen'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Testowałeś to demko ? Zassam sobie z ciekawości i się przekonam (wstępnie) czy jest na co czekać a jak nie to kupuje nextgen'a.

To demo jest bliżej do FC niż do Crisisa :wink:

 

Gdybym miał takiego kompa to też bym się nie bawił w modernizacje i brał nextgena :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sprzet(cpu) tak potaniał że można sie pobawic w modernizacje ;).

Gdyby wszystko potaniało tak jak Venice 3000 to możnaby się bawić w modernizację :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To demo jest bliżej do FC niż do Crisisa :wink:

 

Gdybym miał takiego kompa to też bym się nie bawił w modernizacje i brał nextgena :razz:

 

Kaski już mam troszkę odłożone ,ale ja nie bardzo chcę od razu wydawać mimo że X-360 już jest. Do kompa nic nie dokładam ,bo do Q3 ,ET ,CS ,AA jakoś starczy :) Demka nie zasysam jak to zbliżone do FarCry to szkoda zachodu. Niech w końcu coś wypuszczą, jakąś Betę np. P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

http://news.teamxbox.com/xbox/11044/Crytek...le-Programmers/

 

Dla posiadaczy X36 narazie musi starczyć news o poszukiwaniu programistów na console, ale ktoś kto pisał newsa chyba się pośpieszył bo CryTek szuka programistów na nextgeny już od dawna :wink:

 

PS. Xbox narazie odpada...brak czipów a za cene 4 gier masz już wypasioną Karte grafiki ;p

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://news.teamxbox.com/xbox/11044/Crytek...le-Programmers/

 

Dla posiadaczy X36 narazie musi starczyć news o poszukiwaniu programistów na console, ale ktoś kto pisał newsa chyba się pośpieszył bo CryTek szuka programistów na nextgeny już od dawna :wink:

 

PS. Xbox narazie odpada...brak czipów a za cene 4 gier masz już wypasioną Karte grafiki ;p

Że się wtrącę, nie wiem jaką to Ty "wypasioną" grafę chcesz kupić za ~500zł, ale nie będę się kłócił. Od czego niby jest dual firmware? IMO lepsze od czipa.

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hose27

Że się wtrącę, nie wiem jaką to Ty "wypasioną" grafę chcesz kupić za ~500zł, ale nie będę się kłócił.

EOT

6800GS - wypasiona karta, ktora powinna starczyc nawet do Crysisa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że się wtrącę, nie wiem jaką to Ty "wypasioną" grafę chcesz kupić za ~500zł, ale nie będę się kłócił. Od czego niby jest dual firmware? IMO lepsze od czipa.

 

EOT

Może on licze za grę ok 200zł. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym się czepiać ale czepie się tylko jednego ZDAŃ NIE ZACZYNA SIĘ OD "ŻE" :razz:

No to pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na Gwiazdkową wyprzedaż Xboxów :razz:

Nie było się jak uczepić treści merytorycznej to zabrałeś się za gramatyczną, no ale wyszło w końcu na twoje :wink:

 

6800GS - wypasiona karta, ktora powinna starczyc nawet do Crysisa

Bardzo wątpliwe, nawet lepszy 7600GS (wykręcony i w podobnej cenie) może mieć duże problemy, żeby uciągnąć grę w wyższych rozdzielczościach i z konkretnymi detalami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hose27

Jesli demo sie nie pojawi w tym roku to bez sensu, skoro premiera jest przewidziana na koniec grudnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sideband

Nie tylko ty ja też chciałbym już jakieś choćby małe demko, ale cóż trzeba się cieszyć z tego co jest.

 

Obejrzałem filmiki, obłędnie to wygląda, drugi filmik minigun tj. kosiarka (Predator się kłania), wycinka dżungli nie wiem czy mi się wydaje czy tak jest, ale przy wycince tej dżungli chyba im zdeka przycinało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...