Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera gry została przełożona na Kwiecień 2007 - link

 

Czyli zabawa w odkładanie premiery nadal trwa.

they won't be released before April of 2007 ...

... to nie oznacza, że zostanie wydany w kwietniu, maju itd... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oznacza, że nie zostanie wydany przed kwietniem 2007.

czu nie uważasz, że napisałem dokładnie to samo :>

nie chciałem tego przetłumaczyć, zdanie pod spodem było moim podsumowaniem tematu B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Nie było tu jeszcze sideband'a? :unsure:

;-)

http://www.crysis-online.com/Information/S...20Requirements/

 

Jak widać wymagania znacznie się obniżyły.

W sumie nie tak źle. Do premiery ceny jeszcze spadną a i R600 już chyba będzie? A i kto wie kiedy ma wyjść D10?

 

A i jeszcze taka ciekawostka te karty do minimalnych wymagań mają też wersje z 512MB coś mi się zdaje, że w tej grze 512 naprawde się przyda.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie tak źle. Do premiery ceny jeszcze spadną a i R600 już chyba będzie? A i kto wie kiedy ma wyjść D10?

 

A i jeszcze taka ciekawostka te karty do minimalnych wymagań mają też wersje z 512MB coś mi się zdaje, że w tej grze 512 naprawde się przyda.

Premiera DX10 razem z Windows Vista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recommended Requirements

CPU: Dual-core CPU (Athlon X2/Pentium D)

Graphics: Nvidia 7600GTX or ATI X1800GTO (SM 3.0) or DX10 equivalent

RAM: 1.5GB+

HDD: 6GB

Internet: 512k+ (128k+ upstream)

Optical Drive: DVD

Software: DX9.0c with Windows XP

 

czy ja dobrze widzę? 7600GTX? Chyba coś im się pomechlało :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pewnie ze wymagania spadly.Imho to nie tak ze jak jakas nowa giera wyjdzie to zaraz nowy sprzet trzeba kupic,nawet ci ktorzy maja kase maja tez zdrowy rozsadek,dlatego lepiej bylo obnizyc wymagania i przez to sprzedac wiecej gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pewnie ze wymagania spadly.Imho to nie tak ze jak jakas nowa giera wyjdzie to zaraz nowy sprzet trzeba kupic,nawet ci ktorzy maja kase maja tez zdrowy rozsadek,dlatego lepiej bylo obnizyc wymagania i przez to sprzedac wiecej gier.

To nie jest oficjalna strona Crysis, te dane już kilka razy były zmieniane. To są spekulacje jedynie ....

Once again, these are estimates only and are no way official. I just want to makesure that is clear. However, if you have a graphics card similiar in performance to, or better than a 7800GTX, then expect to play Crysis quite nicely ( presuming your other system specs are up to scratch ).

 

I will update this page as more accurate information becomes available. Until then, this is the best reference available. If you have information that may be more accurate than this, please contact me via the enquiry contact form

Ciekawe, obniżysz wymagania na papierze i gra zacznie chodzić płynniej na słabszych sprzętach? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ale wiecej osob kupi gre myslac ze ich sprzet to pociagnie (zgodnie z tym co podadza w wymaganiach) a w rzeczwistosci bedzie inaczej ;] a producenci chyba nie podaja konkretnych ilosci klatek w konkretnych lokacjach w grze przy konkretnym sprzecie ;) wiec nie bedzie sie o co "sadzic"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak optymalizacja silnika jest tak dobra że gra będzie działać bardzo dobrze. Jak było z Far Cry na tamte czasy olśnił nas grafika :) i działał płynnie na 90% tamtejszych komputerów. Ja śpię spokojnie z tym sprzętem co mam na HIGH powinno działać a do maja sporo czasu :) ile gra ma kosztować??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe niby dlaczego przekladaja premiere ;)

moim skromnym zdaniem gra ma tak duze wymagania ze gdyby ja wydali powiedzmy pod koniec roku czy w styczniu

stracili by ogrom potencjalnych klientow ktorzy maja slabsze sprzeta klasy np 1900xt ;) z 1 GB Ramu

to takie moje spekulacje

wymagania napewno beda ogromne

 

dlaczego nie ma filmow w HD ???

ano chyba nie ma takiego sprzeta na ktorym by uzyskali plynny framerate w rozdzialce HD ..???

 

szkoda ze przyjdzie czekac kolejne miesiace :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było tu jeszcze sideband'a? :unsure:

;-)

Zatarłem się :)

 

 

Ciekawe niby dlaczego przekladaja premiere ;)

moim skromnym zdaniem gra ma tak duze wymagania ze gdyby ja wydali powiedzmy pod koniec roku czy w styczniu

stracili by ogrom potencjalnych klientow ktorzy maja slabsze sprzeta klasy np 1900xt ;) z 1 GB Ramu

to takie moje spekulacje

wymagania napewno beda ogromne

 

dlaczego nie ma filmow w HD ???

ano chyba nie ma takiego sprzeta na ktorym by uzyskali plynny framerate w rozdzialce HD ..???

 

szkoda ze przyjdzie czekac kolejne miesiace :/

Chodzi o kase tylko i wyłącznie , EA ma duże zyski w 2006. Wiedzą , że crysis przyniesie duże zyski , więc przełożyli premiere na nowy rok.

 

Film HD da rade zrobić i to na nie mocnym sprzęcie , przecież drugi komp może przechwytywać obraz itd , można też film skonwertować na wyższą rozdziałke.

 

W wymaganiach jest napisane na karcie 7800gtx lub innej o takiej wydajności gierka będzie ładnie śmigać , ze wszystkim na high

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ale wiecej osob kupi gre myslac ze ich sprzet to pociagnie (zgodnie z tym co podadza w wymaganiach) a w rzeczwistosci bedzie inaczej ;] a producenci chyba nie podaja konkretnych ilosci klatek w konkretnych lokacjach w grze przy konkretnym sprzecie ;) wiec nie bedzie sie o co "sadzic"

dokladnie tak :-P

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
a co do tego czy sprzet pociagnie czy nie to mam mieszane uczucia,bo wielu jest lokow ktorzy beda probowali to odpalic nawet na grafikach zintegrowanych (nie twierdze ze im sie uda :-| ) ... niedawno moj kol chcial kupic nowy sprzet,polecilem mu cos z p4 3Ghz,1Gb ramu i gf 7300gs (ze wzgl na kase), mowie mu ze spokojnie pogra w wiekszosci gier na medium,ale w sklepie byl jeden taki lolek co mu kazal kupic "bo procek 3,5Ghz jest..."a ze grafa integra i 512 ramu to ch... najlepsze jest to ze kol odpalil potem america's army i powiedzial "zobacz jak to super chodzi" :mur:

 

Ciekawe, obniżysz wymagania na papierze i gra zacznie chodzić płynniej na słabszych sprzętach?

Oczywisci ze nie,a pamietasz jak to bylo z Doom3? Jakiego to on sprzetu niepotrzebowal itd. a kol gral w to na gf4mx,ale nieodpalilby gry gdyby przeczytal ze potrzebuje mocnego sprzetu

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez napisalem ze kasy nie mial wiecej,a i tak co z tego jak kupil della z sempem 3500+ i integra a i tak jest zadowolony :/

 

Przykro mi to stwierdzic,ale moj kol jest jednym z tych ktorzy kupuja kompy w supermarkecie,bo tanie i "procesor duzy,a slyszalem ze to najwazniejsze..."

i takich ludzi jest niestety bardzo duzo i to oni czytaja te nieszczesne wymagania min na pudelku z gra i oczywiscie patrza na procesor...

 

Dlatego imho obnizenie wymagan na papierze da pozytywny efekt -> dla wydawcy oczywiscie (niestety :( )

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ciekaw jestem jak ta gra będzie chodzić na 8800GTX, nie mówiąc o SLI :D

 

ale zeby nie było offtopica to powiem ze chyab to są stare screeny :huh:

Te z góry nowe.

 

Chyba filmik był nawet nagrywany na G80 i chodziło bez przycięcia. Szukaj na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba filmik był nawet nagrywany na G80 i chodziło bez przycięcia. Szukaj na youtube.

Zgadza się,ale ale o ile dobrze sobie przypominam na tym filmiku z gameplaya na ww g80 gość przechodzi przez liście tak jak przez zwykłą teksture. wtf <_< już nie pamiętam kiedy i gdzie, ale widziałem wcześniej filmik w którym gałęzie,liście się tak fajnie uginały. Co to za badziewie. Do filmików były zamieszczanie linki jakąś strone/dwie temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaliby juz grywalne demo

 

skoro juz jet gotowe na te cale pokazy to ile jeszce chca kisic tego ogora

 

ahh ten marketing

:mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...