Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JestemNoobem

masakra :D Boże albo mi sie zdaje albo ci kolesie jak dostawali pociskami to im odżucało kończyny i nietrafiali ;]

 

I wszystko by było piękne gdyby nie.................EA :angry: :[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w każdym razie wychodzi na to, że wypuszczono nowy film technologiczny-

"Play it E3" czyli x360, oby nie exclusive, ale i tak na wersje PC przyjdzie nam spooooro poczekac, imho min do premiery visty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wysiadam ;] :zonk: :zonk: :zonk: nic mną tak dawno nie wstrząsnęło :o Jak tak będzie wygladać i działać w rzeczywistości gra a nie tech dema, to chyba gorund-breaking nas czeka ;). Bez physX sie nie obejdzie.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

"Play it E3" czyli x360, oby nie exclusive, ale i tak na wersje PC przyjdzie nam spooooro poczekac, imho min do premiery visty

A zanczek EA nie wróży nieczego dobrego oprócz tego że będą chcieli na tej grze zarobić duuuużo forsy więc nie zdziwił bym się gdyby EA wypusciło go najpierw na x360 a potem na PC :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik robi wrażenie, ale x360 chyba nie ma układów typowych dla PhysX'a :?:

Jeśli x360 to pociągnie to pecet z porządną grafika + dwurdzeniowym procem też musi.

 

Owszem wrażenie robi olbrzymie, wiele efektów zupełnie nowych + fizyka do realizmu niewiele brakuje.

Jeśli wymagania będą miażdżące to niewiele osób zagra, a nie oto chodzi.

Ten filmik jest świetną zachętą do wymiany kilku bebechów kompie, żeby Crysis poszedł. Gdy nie te trailery ludzie pewnie przeżyliby szok gdyby to odpalili na zwyklym marketowym pc :lol:

 

GF7900GTX jak i RX1900XTX będą schodzić jak świeże bułeczki. Alienware dorzuca PhysX'a do swoich zestawów, tak więc Ageia niedługo pewnie podejmie decyzję o rzuceniu karty na rynek detaliczny. nVidia wprowadza SLi z trybem obliczania fizyki. Oj pójdzie sporo kasy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Poszło by mniej gdyby nie uczulenie na granie w FPSy padem ;]

Mysz musi być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na gre, przy okazji sprzęt potanieje, a i jak bedzie wspierać physx to i nowy układzik do kompa wpadnie ;)

 

Takze nie ma się co martwić :P

 

Do FPS jedynie mysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik robi wrażenie, ale x360 chyba nie ma układów typowych dla PhysX'a :?:

Jeśli x360 to pociągnie to pecet z porządną grafika + dwurdzeniowym procem też musi.

(...)

Jak dobrze zoptymalizują pod kompa ;). Procek X360 ma 3 rdzenie z obsługą wielowątkowości każdy (każdy z nich taktowany zegarem 3.2 GHz) więc wykorzystanie ich do obliczania tak zawansowanej fizyki to chyba nie problem ;). A komp? Przy dwóch rdzeniach i nieźle napisanym kodzie pewnie wiekszość efektów by poszła ale mam wrażenie że i tak częsć musiałaby być wyciąta albo oparta o jakieś skrypty bo i tak by się dławił. W końcu takie wyspecjalizowane sprzęty jak karta fizyczna po coś powstały, powstały bo zwykłe procki nie dałyby rady. Ale nie zapominajmy że przed premierą Crysisa chyba prędzej pojawią się procki czterordzeniowe a wtedy zasadność kupowania karty do fizyki staje pod pewnym znakiem zapytania. Anyway nie jestem specem od tych spraw więc nei bierzcie tego co piszę za święte. Tak po prostu to postrzegam ;). Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jest fragment ze strzelaniną dżungli gdzie od ostrzału z karabinu przewracają się drzewka.

A przecież w grze ma być minigun (mniam :D ), przy okazji wyrżniemy dżunglę - choć troche wątpię by wszystkie obiekty podlegały fizyce :)

 

 

Z x360 muszę się poszkolić bo wiem niewiele :wink:

 

 

a i crysis nie bedzie wspomagany przez Ageia

Więc pozostaje procek dwurdzeniowy + SLI ze wsparciem dla fizyki.

Albo engine jest tak rewolucyjny i zoptymalizowany, że poradzi sobie z nim średniej klasy komp -

mniej detali, mniej fizyki do liczenia.

 

Przykładem może być HL2, nawet szczegółowa, ładna grafika + trochę fizyki, a chodzi lepiej niż inne tytuły jak Doom3 gdzie fizyki było jak na lekarstwo, za to kupa cieni.

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatkało mnie Panowie.

 

Filmik marnej jakosci, ale kilka momentow powala. Żarowka + schody = coś pieknego. Do tego Ci sexi ;) żolnierze, strzelajacy sie jak warhiaci.

 

Oblivilon, u3, fo tego ten engine... to kiedy mam kompa zmienic ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby co 2-3 miechy zmieniać :)

 

technologia serwowana przez naszych zachodnich sąsiadów rzeczywiście powala...mam nadzieję że w parze z tym pójdzie reszta ...

 

no ale Far Cry to też miała być "tylko" prezentacja CryEngine...a jak wyszło - wszyscy wiedzą :)...

 

Trzymam kciuki za CryTech'a...mam nadzieję że nic nie spartolą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

No i wyjdzie Crisis a potem inni producenci będą potrzebowali roku żeby dokonić Cryteka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prezentacja niesamowita ,ale uwazam ze takiej grafiki ,ktorej wtoruje tak niesamowita fizyka nie pociagnie zaden z dostepnych dzisiaj komputerow :? Tak realistyczne miekkie cienie i tak bogate otoczenie :blink: Jezeli to ma dzialac na zwyklym komputerze to panowie z Crytek'a musieliby bardzo ladnie zoptymalizowac kod (w Far Cry pokazali na co ich stac :D ),a logo EA raczej tego nie gwarantuje :sad: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby to nie było ostatnio modne posuniecie typu Godfather (grafika ladna na screenach, real całkowity negatyw) albo Oblivion który do zapowiadanej grafiki potrzebuje super sprzetu oraz zmian w cfg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prezentacja niesamowita ,ale uwazam ze takiej grafiki ,ktorej wtoruje tak niesamowita fizyka nie pociagnie zaden z dostepnych dzisiaj komputerow :? Tak realistyczne miekkie cienie i tak bogate otoczenie :blink: Jezeli to ma dzialac na zwyklym komputerze to panowie z Crytek'a musieliby bardzo ladnie zoptymalizowac kod (w Far Cry pokazali na co ich stac :D ),a logo EA raczej tego nie gwarantuje :sad: pozdro

Stary nie popadaj w paranoje, wystarczyłby A64 X2 i GF 7900GTX SLI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że GF 7900 nawet teoretycznie nie wystarczy do max. detali, skoro gra będzie obsługiwała DX10 :wink: Ja na pewno w każdym razie nie zmienię narazie karty, dopóki nie wyjdzie nowa seria z obsługą tych efektów.

Ale trzeba przyznać, że filmik zaje.bisty. Chyba się jeszcze bardziej napaliłem na Cysisa, niż kiedy oglądałem filmiki z Far Cry'a i na niego czekałem :) Ta grafika jest po prostu lepsza, bardziej kolorowa i w ogóle niż w realu :) Nie wiem jak to działa, ale np. jak HL2 miał dość realistyczną grafikę jak na swój czas, to nie wywołał na mnie dużęgo wrażenia. Natomiast w Crysisie można się podniecić od samego oglądania filmików :)

PS ciekawe, na jakim sprzęcie ta prezentacja tak płynnie chodziła...

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia napis pod koniec prezentacji "Play it on E3 2006"...może być ciekawie. Jeżeli już coś będą mieli na E3 grywalnego to może i jakieś demko by się pojawiło nieco później (marzenia) ;) . Osobiscie napis "EA" jakoś mnie nie straszy bo to nie oni robią grę tylko ja wydają, ale fakt faktem mogą naciskać żeby szybciej skończyć grę a wtedy to może być tragedia bo dostaniemy produkt albo niedopracowany albo "niepełny" (cześć rzeczy, które powinny się znaleźć w grze może wylecieć bo nie bedzie na nie czasu)...

 

BTW: Filmik urywa....właściwie wszystko :D. Chyba najlepiej wyglądająca grafa jaką widziałem EVER!!!. Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa jak by tak wypuscili demko po E3 :rolleyes:

 

No i właśnie dla tego nie chce tego loga EA ;)

Niech sobie spokojnie robią, wyjdą karty z DX10, ja się troche wzbogace i sobie takową sprawie... :P :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie dał normalnego linka do filmiku najwyższej jakości, a w wątku o PS3 już ktoś napisał, więc wkleję:

http://www.gametrailers.com/player.php?id=...l=game&type=wmv

Można zapisać na dysk, wystarczy rozejrzeć się za ikonkami po prawej stronie.

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie dał normalnego linka do filmiku najwyższej jakości, a w wątku o PS3 już ktoś napisał, więc wkleję:

http://www.gametrailers.com/player.php?id=...l=game&type=wmv

Można zapisać na dysk, wystarczy rozejrzeć się za ikonkami po prawej stronie.

ooo thx trailer co prawda nadal z tych pokazów nagrywany kamerą ale juz w rzeczywiście wysokiej jakości. Dopiero teraz widać dobrze ten las :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

teraz zauważyłem że gdy jest pokazane deapth of field i stoi ten żołnież to za nim jest jakieś kokon? czy coś podobnego. A po prawej stronie też stoi żołnierz i sie rusza. Niema bata trudno będzie zauważyć kogoś w takim kamuflarzu. A no i jeszcze jedno zobaczcie jak koles idzie z karabinem i zbliza sie do tego dużego drzewa jak zmienia ono swoją jakość.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...