Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Watpie by ta gra nie zostala wydana na konsole z prostego powodu jakimi sa pieniadze. Rynek gier konsolowych jest o wiele potezniejszy od pecetowego i tylko ignorant jest w stanie omijac go szerokim lukiem. Pewnie najpierw wyjdzie wersja na PC'ta, a pozniej zaczna pracowac nad konsolowym odpowiednikem gry. Podobnie bylo w przypadku FarCry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

No ba wiadomo ale pierwsze wydanie na PC to i tak ukłon wstrone graczy PC :wink:

Zresztą wątpie żeby gra bez Multi porządnego zrobiła zawrotną karierę na PC :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba wiadomo ale pierwsze wydanie na PC to i tak ukłon wstrone graczy PC :wink:

Zresztą wątpie żeby gra bez Multi porządnego zrobiła zawrotną karierę na PC :razz:

Bo to co najlepsze najpierw powstaje na PC :D A co do multi to powini sie postarac by byl dobry. Duzo ludzi kupuje gre dla samego tego trybu. Badzmy dobrej mysli, ja wierze w programistow z Crytec'a i jestem przekonany, ze tym razem tez sie spisza na medal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

I po co?

Jak dopracują dobrze jak FarCry'a w którego grałem na mx440se i p4 2.0 i prawie wszystko na medium ;) To i na tym sprzęcie się pogra ;)

Przespałeś chyba dyskusje o Direct 10 :wink:

Ale fakt że na X360 sie pogra ale trzeba będzie poczekać no ale jeżeli ktoś niechce wydawać dużej kasy na kompa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"(...)Idąc z aktualnie panującą modą, autorzy postawili największy nacisk na opracowanie rozbudowanego trybu wieloosobowego, zaś dla pojedynczego gracza przygotowali dość krótką, bo około 10-godzinną, aczkolwiek wciągającą fabułę. Co prawda, mimo, iż nie mamy wpływu na przebieg zaplanowanych wydarzeń, to pewne cele może osiągać na różne sposoby. Ponadto, bohater może (ale nie musi) np. romansować z jedną z żołnierek występującą w grze... "

 

Na podstawie informacji zamieszczonej w Serwisie Multimedialnym Neostrady ,odnoszacej sie do wywiadu udzielonego przez EA dnia 28.03.06.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja tja tja ... kolejny benchmark :). Mam nadzieje, że chociaz MP będzie dopracowany, realistyczny i maxymalnie grywalny. Pesymista? Jak słysze o grach które teoretycznie mają starczać na 20h a przechodzi sie je w 10 ... to tego komunikatu nawet nie trzeba komentowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodził na medium ;) :P

Dało się wytrzymać;)

 

@JestemNoobem

Nie przespałem ;)

Ja mam sentyment do blaszaka i żadna konsole u mnie nie zawita, przynajmniej nie szybko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Ale chodził na medium ;) :P

Dało się wytrzymać;)

 

@JestemNoobem

Nie przespałem ;)

Ja mam sentyment do blaszaka i żadna konsole u mnie nie zawita, przynajmniej nie szybko ;)

Niestety ja też :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Denaturatos

PeCety nadaja sie do worda a nie do grania, widac to doskonale na przykladzie obliviona albo tomb raidera z trybem next gen, nikomu juz sie nie chce optymalizowac gry pod 100 roznych konfiguracji, pisanie gier na konsole jest o wiele przyjemniejsze, latwiejsze i bardziej oplacalne.

 

Poza tym i tak na kompy wychodza tylko same FPP plus raz na jakis czas rpg albo rts.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

PeCety nadaja sie do worda a nie do grania, widac to doskonale na przykladzie obliviona albo tomb raidera z trybem next gen, nikomu juz sie nie chce optymalizowac gry pod 100 roznych konfiguracji, pisanie gier na konsole jest o wiele przyjemniejsze, latwiejsze i bardziej oplacalne.

 

Poza tym i tak na kompy wychodza tylko same FPP plus raz na jakis czas rpg albo rts.

Proponuje bana za takie farmazony :wink: Pisanie gier pod konsole jest łatwiejsze a to bardzo ciekawe :lol: To czemu programiści amatorzy nie robią gier na konsole :blink: ? Opłacalne wiesz ktoś kiedyś powiedział, że pieniądze to nie wszystko :wink:

 

Zapomniałeś o przygodówkach i strategiach turowych które na konsolach praktycznie nie istnieją i o symulatorach (prawdziwych symulatorach a nie grach arcade ). Widzisz jak ktoś lubi myśleć ( no i też umie bo co poniektórym to słabo wychodzi ) przy graniu to komputer się nadaje.

 

Wiesz co to może nie trać czasu na siedzenie przed komputerem? Może jakieś książki? Bo z intelektem słabo :wink:

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Denaturatos

Pisanie gier pod konsole jest łatwiejsze a to bardzo ciekawe

no bardzo, masz jedna konfiguracje i wiesz ile masz mocy.

 

To czemu programiści amatorzy nie robią gier na konsole

uauahah ale dowaliles 0o, moze dlatego ze nie maja devkitow ?

 

zreszta co ja bede z noobem gadal

 

Jak slysze slowo optymalizacja to mi sie w kieszeni scyzoryk otwiera... (Nie mowie, ze to jest cos zlego - ale bez przesady) Denaturatos - moze zaraz napiszesz, ze gry sie powinno pisac pod czystym assemblerem LOL.

haha gdyby nie optymalizacje to bys sobie na rocznym kompie nie pogral wiec o czym ty [ciach!]lisz w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bardzo, masz jedna konfiguracje i wiesz ile masz mocy.

uauahah ale dowaliles 0o, moze dlatego ze nie maja devkitow ?

 

zreszta co ja bede z noobem gadal

haha gdyby nie optymalizacje to bys sobie na rocznym kompie nie pogral wiec o czym ty [ciach!]lisz w ogole.

Za duzo fioletowej ambrozji ? Zachowuj sie troche. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

moze dlatego ze nie maja devkitow ?

 

zreszta co ja bede z noobem gadal

Widzisz sam doszedłeś do tego, że jednak pisanie gier na konsole jest nie dla wszystkich :lol2:

 

Myśle jednak, że ten pan powinien wrucić do czytania książek bo komputery to chyba rzecz za trudna dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz sam doszedłeś do tego, że jednak pisanie gier na konsole jest nie dla wszystkich :lol2:

 

Myśle jednak, że ten pan powinien wrucić do czytania książek bo komputery to chyba rzecz za trudna dla niego.

Czyli wg Ciebie, gry na kompa są lepsze bo wiecej osób może na nie pisać :blink: . Niech piszą ale niech piszą DOBRE gry a z tym niestety różnie bywa. Ale zarówno na PC jak i na konsole wychodzą czasem szmiry i nic tego nie zmieni. Trzeba się skupić na tych dobrych grach. Crysis się najprawdopodobniej do nich zaliczy (grafa powala ale ja chcę gry, nie benchmarka). Dla mnie nie ma znaczenia czy na PC czy na konsoli garm, gra ma być dobra, a nie że jest dobra bo jest na tym czy na tamtym ;). Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Czyli wg Ciebie, gry na kompa są lepsze bo wiecej osób może na nie pisać :blink: . Niech piszą ale niech piszą DOBRE gry a z tym niestety różnie bywa. Ale zarówno na PC jak i na konsole wychodzą czasem szmiry i nic tego nie zmieni. Trzeba się skupić na tych dobrych grach. Crysis się najprawdopodobniej do nich zaliczy (grafa powala ale ja chcę gry, nie benchmarka). Dla mnie nie ma znaczenia czy na PC czy na konsoli garm, gra ma być dobra, a nie że jest dobra bo jest na tym czy na tamtym ;). Nara.

Też lubie konsole ale pisanie jest łatwiejsze pod PCty nie chodzi mi o super gry ale np. taką wciągającą mnie gre logiczną Armadillo stworzył tylko jeden programista amator.

 

Co do tego co napisał Sialalalala to sie zgadzam tyle że ja nielubie GTA i wole Mafie od nich :razz: Bo ten plastikowy klimat rodem z teledysków MTV mi nie odpowiada :wink:

 

Co do fanboyoskich tekstów to dla mnie konsole są najlepsze w wyścigach i arcade za to PC do FPSów MP i gier taktycznych i turowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Denaturatos

powiem tylko tyle ze xbox360 (wersja core) kosztuje tyle co sama grafa na ktorej mozna uzyskac mniej wiecej podobna jakosc w graniu, za grafe z gornej polki mamy juz xboxa z 20gb HDD i bezprzewodowym padem. Jest jeden problem tylko, grafa ktora teraz jest dobra ze 2 lata bedzie przezytkiem a na takiego xboxa nadal beda wychodzily masakrujace gry ktore na kompie kupionym w tym samym czasie za takie same pieniadze nawet by nie ruszyly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielki + dla panów z Crytek'a ;] PC na 1 miejscu i tak ma być :) Teraz niech tylko ładnie zoptymalizują i może mój piecyk go jeszcze pociągnie ^^ (medium by było fajnie xD)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

No i taki mały detal, że niema Xboxa 360 oficjalnie u nas bo MS nas olał ale to szczegól. Więc trzeba sprowadzać i jak coś padnie to do niemiec jechaćx albo odsyłać do cioci z USA :wink:

 

A dla tych co umią i lubią czytać po angielsku polecam

http://www.gamespot.com/features/6143883/p-4.html o Direct 10 MS mówi, że D10 ma zwiększyć wydajność w grach od 6 do 8miu razy ... coś w to nie wierze :wink:

A tu o Crisisie

http://www.computerandvideogames.com/r/?pa...y.php?id=137279

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...