Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Orientacja obrazka: 1

Data i czas modyfikacji pliku: 2006:08:02 08:49:18

Opis obrazka: DIGITAL IMAGE

Wykonano za pomocą urządzenia: VIVITAR

Model urządzenia: VIVICAM 5340S

Oprogramowanie: 1.07VIE

Czas ekspozycji: 0.019251

Wartość przysłony: 2.8

Program ekspozycji: 2

Czułość ISO: 50

Korekta ekspozycji: 0

Jasność obiektywu: 3.3

Tryb pomiaru: 2

Źródło światła: 14

Lampa błyskowa: 24

Ogniskowa: 5.4

Parametry użytkownika: 0

Tryb ekspozycji: 0

Balans bieli: 0

Powiększenie cyfrowe: 1

Typ ujęcia: 0

Sterowanie wzmocnieniem: 1

Kontrast: 0

Nasycenie: 0

Ostrość: 0

^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mało tych szczegółów podałeś. <_< Trzeba przyznać że roślinność powala z nóg . Wreszcie pokazali Crysisa w full detalach, który pójdzie również na x1300 i Single Core... z 512 ramu.... Czekali do ostatniej chwili by dobić konkurencję. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Patrząc na ten screen hehe szczena na podłodze. Nie mam pytań.

ty tak naprawde???-przeciez to foto a nie zaden screen,niektorzy to naprawde maja wiare w programistow :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty tak naprawde???-przeciez to foto a nie zaden screen,niektorzy to naprawde maja wiare w programistow :lol2:

 

Pamiętasz pierwsze screeny z crysisa gdzie wszyscy porównywali rzeczywistość i screen (porównanie typu wskaż różnicę). Troszkę to poźniej zostało sprowadzone do poziomu ale... Aha, ja tak naprawdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A "oficjalny licznik" dalej swoje...

Pewnie założyciel strony jeszcze się nie obudził.

 

Niech wszystkie gamonie zapiszą to zdjęcie i zobaczą we właściwościach, to co napisał Orgiusz! :lol: :wink:

Trzeba być prawdziwym debilem żeby dać wiarę, że to screen z gry mam nadzieję, że wypowiedzi sugerujące na to, że jest to screen z gry były tylko ironicznymi wypowiedziami, bo jeśli jednak ktoś w to uwierzył to należy mu się przynajmniej tydzień ochłonięcia od forum będzie miał czas na przypatrzenie się zdjęciu.

 

Tak w ogóle nie wiem jaki jest też sens wrzucania takich śmieci na forum jedno fajne zdjęcie ze słoniami i cała strona niepotrzebnych komentarzy włącznie z moim.

 

Co do dema mnie to zupełnie nie dziwi fakt jestem trochę zażenowany całą tą sytuacją nie mniej jednak pomyślcie w czy w tak wielkich produkcjach jak Crysis wydaje się demo na 2 miesiące przed premierą full'a z reguły dema takich produkcji wychodzą na tydzień przed premierą full'a lub nawet na 2-3 dni przed, ale nie 2 miesiące. Myślę też, że CryTek się przestraszył wydać dema, które mogłoby być killerem najlepszych kompów i nie pozwolić na w miarę płynne granie z obniżonymi detalami na trochę mniej zaawansowanych konfigach, jeśli demo zostałoby źle przyjęte przez graczy to liczba sztuk sprzedanego full'a mogłoby znacznie spaść, lepiej więc patrząc z pozycji CryTeka wydać demo jak najpóźniej oby tylko full się dobrze sprzedał.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszyscy wiedzą że to zdjęcie. W wypowiedziach da się wyczuc nutkę ironii.

 

Takie zagrania z pewnością nie są fair wobec graczy ,ale do tego się przyzwyczaiłem. Mało to przesunięc premiery mieliśmy w życiu.

 

BTW czy ja dobrze zrozumiałem ten tekst z incrysis ,że mają dodac jakiś edytor ? I co tam niby będzie można tworzyc ? :)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholerne "ci" mi nie działa

Skasuj Catalyst Control Center i gitara.

 

Branie fotki za screena to objaw zbyt długiego czasu spędzonego przed grami komputerowymi ;)

Demko by się przydało na gwałt, bo miało by się jakiś punkt odniesienia przy kupnie nowego kompa. A teraz nie wiadomo czym się kierować, żeby wydać optymalną ilośc kasy i otrzymać optymalną wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP jedyna nadzieja że zrobią cracka do MP beta chocby takiego zeby sobei pochodzic po levelu :)

 

btw jest update na countdownie, możliwe ze ten cały delay to bullshit :D

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW czy ja dobrze zrozumiałem ten tekst z incrysis ,że mają dodac jakiś edytor ? I co tam niby będzie można tworzyc ? :)

Sandbox 2, edytor map dla cryengine 2. taki sandbox, ale jedynka, był dodawany do far cry i dzięki niemu powstało wiele dodatkowych map/misji/modów.

Edytor ma być łatwiejszy w obsłudze od jedynki. Jeśli to prawda, będzie dużo darmowych dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo ten koleś co zapodał to zdjęcie to jakiś troll skutecznie torpedujący temat i jak komuś należy się zpp na tydzień to właśnie jemu :lol2: pzdr

ha ha ha , to byl tylko taki test jak bardzo niektorzy sa napaleni na Crysis i wszedzie potrafia sie dopatrzec niesamowitej grafiki :P taki spozniony zart prima-aprilisowy ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha , to byl tylko taki test jak bardzo niektorzy sa napaleni na Crysis i wszedzie potrafia sie dopatrzec niesamowitej grafiki :P taki spozniony zart prima-aprilisowy ;P

Ja myślałem, że od żartów to już jest topic na oślej łączce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie Crysis wszystko można :) ,a ów raczej i tak długo nie pożyje ;)

 

Czekam już na to demko i mam nadzieję .że premiery fulla również nie przesuną. Z drugiej strony jednak mi to odpowiada ,bo do tego czasu nieco edytuje swój sig . ;) Pozostanie jeszcze wybór GPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest real, gości sobie żarty robi a wy wszystko łykacie ale przynajmniej można się pośmiać. :lol2:

:blink:

 

Patrz, ja tez glupi myslalem, ze to mozliwosci Cry-Engine 2...

 

Zeby nie robic kompletnego OT ;)

 

Troche mnie zazenowala wiesc o przesuneiciu terminu wypuszczenia w eter dema...

Wiem jednak, ze gdyby nie bylo potrzeby, to bysmy za niecale 2 dni raczyli sie Crysis'em ;)

 

Dodam jeszcze, ze chyba nikomu nie trzeba mowic, ze czekac warto :)

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe widział kto kiedy słonie w grach tego typu :lol:

 

btw dema, to się zastanawiałem (3 dni temu) jak to jest możliwe,że jeszcze kluczy nie rozdali wszystkich do bety,a już demko wypuszczają...myśle sobie wtedy jak wszyscy demo dorwią to komu normalnemu będzie się chciało czatować na kluczyk...

...i masz babo placek :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw dema, to się zastanawiałem (3 dni temu) jak to jest możliwe,że jeszcze kluczy nie rozdali wszystkich do bety,a już demko wypuszczają...myśle sobie wtedy jak wszyscy demo dorwią to komu normalnemu będzie się chciało czatować na kluczyk...

...i masz babo placek :laugh:

Ja bym chciał np. kluczyk bo demko miało być singleplayer, a kluczyki rozdają do MP, chciałbym sprawdzić jak to się je w MP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał np. kluczyk bo demko miało być singleplayer, a kluczyki rozdają do MP, chciałbym sprawdzić jak to się je w MP.

hmm . podstawowa róznica między demem Sp a betką MP to to że SP miało byc DX10 i na to czekałem i przypuszczam że czekało masa ludzi ....... najprawdopodoniej coś kiepsko z optymalizacją było jeszcze i twórcy w dalszym ciągu nie wiedzą jakie zapodać tetale , co wyciąć :) aby to jakoś chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby właśnie nie było jak to z jakąś grą (tytułu nie pamiętam) ,gdzie musieli przed premierą zjechać z detalami by tamtejsze sprzęty to uciągnęły chociaż na medium.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby właśnie nie było jak to z jakąś grą (tytułu nie pamiętam) ,gdzie musieli przed premierą zjechać z detalami by tamtejsze sprzęty to uciągnęły chociaż na medium.

The Elder Scrolls IV: Oblivion. Inaczej gra wyglądała na filmiku przed jej ukazaniem się, a inaczej w wersji finalnej (cela w więzieniu).

 

Przesunięcie premiery? Normalka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby właśnie nie było jak to z jakąś grą (tytułu nie pamiętam) ,gdzie musieli przed premierą zjechać z detalami by tamtejsze sprzęty to uciągnęły chociaż na medium.

Niech juz niczego nie wycinaja. Wole by gra skakala, ale by juz ja wydali. Nie musicie odrazu grac na full :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...