Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

haha a ja dostalem cdkeya bety od kuzyna i juz sobie gram od wczoraj

 

Gierka wyjebista, jaka grafa jest to nie wiem bo na kompie kuzyna C2D/8800/2gb ramu etc jest 30 klatek w 640x i wszystko low HAHAHAHAHA co za masakrator kompow gierka. Ale zajebiscie sie gra. Pomysl z modyfikowalnym pancerzem wspomaganym jest genialna. Nie ma to jak podbiec gdzies na trybie speed, wlaczyc kamuflaz i przykampic z gaussem :) no kosmos ten pomysl z pancerzem, naprawde sie te tryby czesto przelacza:)

 

wiecie moze jak to jest z tym cdkeyem? ile osob na jednym moze grac? jedna czy nieskonczenie wiele? bo jesli nie ma ograniczen to moze go udostepnie wam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak udostepnij nam ten numerek, potem jak juz nie bedziesz nic pisal na forum to bedziemy spać spokojnie wiedząc ze ci kuzyn po prostu łeb rozwalił za pomocą swojego 35-cio kilogramowego monitora crt jak mu beta-key "popsułeś"... buehehheeh. na jednym keyu w KAZDEJ grze mp moze grac JEDNA osoba. skad ty sie urwałeś z tym pomysłem? jak go udostepnisz to praktycznie juz nikt z niego nie skorzysta łącznie z tobą wiec lepiej pykaj dalej i nie rozdawaj tego co nie twoje, wypadalo by chyba raczej kuzyna spytac najpierw, a nie nas tutuaj. keyów sie nie rozdaje bo to bez sensu. lepiej napisz cos o wymaganiach bo zachłysnales sie pancerzem, a moglbys cos wiecej o wymaganiach skrobnac mimo wszystko, to tak trudno w systemie sprawdzic grafike? no, ochłoń nieco i postaraj sie nieco bardziej... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha a ja dostalem cdkeya bety od kuzyna i juz sobie gram od wczoraj

 

Gierka wyjebista, jaka grafa jest to nie wiem bo na kompie kuzyna C2D/8800/2gb ramu etc jest 30 klatek w 640x i wszystko low HAHAHAHAHA co za masakrator kompow gierka. Ale zajebiscie sie gra. Pomysl z modyfikowalnym pancerzem wspomaganym jest genialna. Nie ma to jak podbiec gdzies na trybie speed, wlaczyc kamuflaz i przykampic z gaussem :) no kosmos ten pomysl z pancerzem, naprawde sie te tryby czesto przelacza:)

 

wiecie moze jak to jest z tym cdkeyem? ile osob na jednym moze grac? jedna czy nieskonczenie wiele? bo jesli nie ma ograniczen to moze go udostepnie wam

30Fps W 640X480? Low Detail? Na 8800? Chyba twoj kuzyn zapomnial zainstalnac sterow do grafy :D albo ta beta taka skopana jest. Nie wierze zeby full tak dzialal i to jeszcze na takim konfigu.To jakas propaganda normalnie.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@slimeck

Zamiast mnie pouczac bla bla bla lepiej przeczytaj jeszcze raz mojego poprzedniego posta. Jasno stoi - CORE 2 DUO, GEFORCE 8800, 2x1gb RAMU. NA LOW totalnym w 640x480 (ROZDZIELCZOSC ;p ) gra spada do 30 albo nawet mniej przy duzych starciach.

 

Na moim laptopie (x1600, 2x1666, 2x512) w low 640 mam 30-50 klatek w pomieszczeniach i jakies 10-20 jak jest akcja, czyli nie da sie grac online moim zdaniem, za duzo sytuacji ze przez scinke gine:)

A ze to beta swiadczy chociazby konsola na ktorej caly czas leca errory i missingi jakies :) Mysle ze duzo chlopaki nie zmienia z wydajnoscia, nie jest to ani doom3 ani bioshock. W tym sensie ze zamkniete pomieszczenia. Chociaz D3 to akurat super nie byl pod wzgledem optymalizacji.

 

crysis mnie podbudowal na duchy, po tym gniocie quakewars :) o boze co za g0wno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast mnie pouczac bla bla bla lepiej przeczytaj jeszcze raz mojego poprzedniego posta. Jasno stoi - CORE 2 DUO, GEFORCE 8800, 2x1gb RAMU. NA LOW totalnym w 640x480 (ROZDZIELCZOSC ;p ) gra spada do 30 albo nawet mniej przy duzych starciach.

to chyba gramy w dwie rozne bety, bo na tej mojej fakt spada ponizej 30, ale w 1280x1024 high ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem ponizej 800x600 juz nie ciagnie betka bardziej z proca? No i roznica wydanosci miedzy C2D a C2Q...

Chociaz bardziej obstawiam na pewne braki w sterownikach/systemie ;]

 

Sulaco

Masz pod reka jakas panorame zeby przyrownac strate wydajnosci na szerszym polu widzenia? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o rany... czytam twojego posta i malo w nim informacji... a c2d 1.8 czy 3@3.6? 8800 gts czy gtx...? 320 czy 640/768? podałeś konfiguracje tak niedokladnie to chyba wolno spytac, nie? a co do pouczania to jakbys podal ten key to by bylo zwyczajnie głupie i dlatego ci napisalem co napisalem wiec nie denerwuj sie tak.

i mimo ze tez mysle ze wydajności nie zmienią ( niestety ) to spokoju mi nie daje taki jeden filmik , o ktorym juz pisalem gdzie pokazywali slicznie wygladajaca gre z fizyką i chyba z wysokimi detalami chodząca bardzo płynnie. taka mala iskierka nadziei ze moze-moze-moze-jednak-cośtam-zrobią, szczególnie ze crysis to jedna z dwoch gier na jakie czekam z zaintersowaniem ( druga to White Gold, jak kto chce niech poszuka trailerka na www.gametrailers.com , wyglada interesujaco :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem ponizej 800x600 juz nie ciagnie betka bardziej z proca? No i roznica wydanosci miedzy C2D a C2Q...Chociaz bardziej obstawiam na pewne braki w sterownikach/systemie ;]

troche za malo danych daje bart - sys, stery, ver bety itd itp. moze ma zawalony system, moze jakies spore lagi z sieci osiedlowej, trudno powiedziec.

 

Masz pod reka jakas panorame zeby przyrownac strate wydajnosci na szerszym polu widzenia? :wink:

moj domyslny to wide 24'', te 1280 to tak dla testow, oczywiscie spradzic moge, tylko co z NDA? ;)

 

to nie sa moje screeny, wklejam bo imo, sa swietne - 8800gtx c2 2750 mhz jakies fsaa i mody na very high

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jednym keyu w KAZDEJ grze mp moze grac JEDNA osoba. skad ty sie urwałeś z tym pomysłem?

slimeck sor, ale farmazony piszesz ;) przyklad? chociazby q3, gdzie gralo sie po 3 osoby na jednym kluczu na jednym servie.

niektore gry moga pozwolic na gre nawet 5 clientow na jednym kluczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Masz pod reka jakas panorame zeby przyrownac strate wydajnosci na szerszym polu widzenia? :wink:

Hmm, ale o co biega z tą stratą wydajności? :blink: Przecież nie ma żadnej straty wydajności, jak porównujesz rozdziałki 1280x1024 i 1440x900 czy 1600x1200 i 1680x1050, wygląda to nawet tak, że w trybach wide może być wyższa wydajność ze względu na mniejszą ilość punkcików :D pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slimeck sor, ale farmazony piszesz ;) przyklad? chociazby q3, gdzie gralo sie po 3 osoby na jednym kluczu na jednym servie.

niektore gry moga pozwolic na gre nawet 5 clientow na jednym kluczu.

no cóż, trudno mi w to uwierzyc, ale jako ze nigdy nie gralem w Q3 po necie z kumplami na jednym keyu, to zapewne się myle, a wy macie racje... ;-) ( co innego w sieci lokalnej, tam moze byc jeden na wszystkich, bo nie ma autoryzowania na master serwerze ). co nie zmienia faktu ze jak sie ma wlasny key to imo bez sensu go rozdawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj domyslny to wide 24'', te 1280 to tak dla testow, oczywiscie spradzic moge, tylko co z NDA? ;)

 

to nie sa moje screeny, wklejam bo imo, sa swietne - 8800gtx c2 2750 mhz jakies fsaa i mody na very high

 

2761361[/snapback]

Hmm, ale o co biega z tą stratą wydajności? :blink: Przecież nie ma żadnej straty wydajności, jak porównujesz rozdziałki 1280x1024 i 1440x900 czy 1600x1200 i 1680x1050, wygląda to nawet tak, że w trybach wide może być wyższa wydajność ze względu na mniejszą ilość punkcików :D pzdr

Zastanawiam sie czy przy szerszym polu widzenia nie trzeba bedzie zjechac z rozdzielczoscia ze wzgledu na ilosc modeli do przerobienia. Ot takie gdybanie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny obledne to trzeba przyznac. Tylko dobijaja cyferki w lewym dolnym rogu patrzac na detale i wygladzanie krawedzi. Moze bedzie jakas promocja na grafiki? Kup 2x8800GTS dostaniesz kupon na Crysis? :wink:

nie widze nic oblednego ani zamiatajacego w tych screenach ... na dodatek nikt nie zauwazyl ze cala dyskusja o Crysis znowu zjechala na temat sprzetu i klatek na sekunde ... czy geforce 8800 taki taktowany , czy taki , czy taka rozdzielczosc czy taka ....

LUDZIE !!! my mowimy o benchmarku czy o grze dalej ?! bo ja mam wrazenie ze o benchmarku .... wydajnosc i wydajnosc - a gdzie przyjemnosc z grania ?!

rzygac mi sie juz chce wysluciach!ac o tych wszystkich efektach graficznych i rozdzielczosciach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weq, na logike - gdzie tu przyjemność z grania - jeśli pykasz w 20stu fpsach [;, zawsze najpierw rozprawiamy o wymaganiach, silniku graficznym i osiągach, a dopiero jak juz się wszyscy zoptymalizują, to zaczyna się temat samej gry i jej fabuły, przyjemności itd. Jeszcze nie przywyknąłes? :) A screeny, to się zgodzę, nic obłednego w nich nie ma, a te textury to tez takie jakies "zwykłe" - anizo gdzieś się zapodziało czy cóś xD

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weq, na logike - gdzie tu przyjemność z grania - jeśli pykasz w 20stu fpsach [;, zawsze najpierw rozprawiamy o wymaganiach, silniku graficznym i osiągach, a dopiero jak juz się wszyscy zoptymalizują, to zaczyna się temat samej gry i jej fabuły, przyjemności itd. Jeszcze nie przywyknąłes? :) A screeny, to się zgodzę, nic obłednego w nich nie ma, a te textury to tez takie jakies "zwykłe" - anizo gdzieś się zapodziało czy cóś xD

you've got the point , but ... zauwaz ze glownie o tym gadaja ze musi byc koniecznie kosmiczna rozdzielczosc i max detale w DX10 ( tez bym tak panikowal gdybym wydal ponad 2 tysiace zlotych na grafike :P ) .

przegladajac inne fora jest jeszcze gorzej , ludzie chca sie pozabijac zeby zagrac w Crysis juz , za klucze niektorzy sa gotowi oddac wlasna siostre lub brata :P

to jest masakra jaki hype nakrecila firma i sami gracze ... niedlugo niektorzy beda po sufitach chodzic z podniecenia :P

Edytowane przez WeqWeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, czyli jednak u nas nie jest tak źle, jeszcze nikt siostry czy brata nie opycha za klucze ;) Natomiast kosmiczne rozdzielczosci i DX10...cry-tek nakręcił graczy filmikami ze stacji roboczych, gdzie ta gra smigała w najwyzszych mozliwych ustawieniach i rozdzielczościach HD, nic dziwnego że każdy woli pograc w takiej jakości w jakies się naoglądał teaserów, trailerów, gameplayów itd, ja na przykład mam manię, że nie nawidzę grać w rozdzielczościach niższych niż natywna mojego lcda (1280x1024), po prostu rozmazany obraz mnie drażni i denerwuje, dlatego jak chce zagrac sobie w cos czego mój dziadzio 7600GT nie pociągnie powyzej 30fpsów, to smigam do kumpla i pykamy na xboxie - i dlatego własnie na dziadku n7 kończe moją przygodę z ładowaniem hajsu w pieca, bo to nie ma najmniejszego sensu imao - czekam na crysisa xboxowego, zapewnie nie zmiecie graficznie tak jak pokazywali to w trailerach itd, ale przynajmniej bedzie płynnie, a o to głównie chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja głównie o sprzęcie, bo grę chcą sprzedać za pomocą grafiki.

Jak nie będzie chciało chodzić, to se można wsadzić fabułę, AI i inne rewolucyjne rozwiązania.

 

Jak się już wyrzygasz, to możesz rzucić jakiś ciekawy temat.

chcecie gwarancji plynnej rozgrywki w Crysis ? zróbcie prezent nVidii i kupcie dwa GF8800 Ultra i polaczcie je w SLI . to tylko 4 tysiace zlotych , nie ? :) niewiele ze super relistyczna gre w ktora nikt jeszcze nie gral :P

Edytowane przez WeqWeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widze nic oblednego ani zamiatajacego w tych screenach ...

Biorac pod uwage poczatkowe screeny, te screeny przy ilosci fps wygladaja oblednie. Ze wzgledu na to ze serwowane z poczatku arty zabijaly a te wygladaja dobrze (bardzo? moze [; ) i zazynaja highend.

Co do reszty to przemilcze bo nie chce sie nakrecac na kolejna zbedna dyskusje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na crysisa xboxowego, zapewnie nie zmiecie graficznie tak jak pokazywali to w trailerach itd, ale przynajmniej bedzie płynnie, a o to głównie chodzi :)

no z ta "plynnoscia" to tak roznie na konsolach, ale faktem jest, ze dostaje sie gotowy produkt, z predefiniowanymi ustawieniami, na standardowy sprzet i koniec. zadnej mozliwosci zmian, a nie kazdemu moze to odpowiadac. ja wole miec mozliwosc ustawienia cfg pod siebie, mi np. wystarczy fps na poziomie 30, inny bedzie chcial miec min. 60, tez sobie zmieni. nie chodzi mi tutaj o jakis flame konsole-pc, bo kazdy sprzet jest dla kazdego i nic mi do tego :) ale wlasnie tak wyglada specyficzny swiat PC - najpierw piszemy o grafice, framertate, sprzecie, a potem o samej grywalnosc, bo kazdy sprzet/user jest inny, a w przypadku konsol zostalo to maksymalnie uproszczone, praktycznie tylko do poziomu grywalnosci.

 

chcecie gwarancji plynnej rozgrywki w Crysis ? zróbcie prezent nVidii i kupcie dwa GF8800 Ultra i polaczcie je w SLI . to tylko 4000 tysiace zlotych , nie ? :) niewiele ze super relistyczna gre w ktora nikt jeszcze nie gral :P

no 4mln zlociszy to faktycznie prezent ;) a swoja droga, sadze ze nie nam decydowac, kto na co swoje pieniadze wydaje. no chyba, ze "lubisz" wiedziec i decydowac za innych, ale to zdaje sie z powolaniem sie rozminales ;) Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się może tylko wydawać, ale WeqWeq ma chyba jakiś kompleks nie wiem czy zawiedzionych nadziei związanych z grą czy brak dobrego kompa do grania, ale najeżdża na grę bardzo ostro mimo, że pewnie nie grał, a sugeruje się filmikami i screenami, ale to można przemilczeć, tylko przy okazji probuje wszystkim na forum wmówić, że gra to shit, niewypał, suchym kijem nie tykać. Nie chce wywiązywać żadnej wojny, ale po co pisać po raz któryś raz, że gra mi się nie podoba, OK każdy przeczytał przyjął do wiadomości, a nie po raz któryś znowu WeqWeq wraca do problemu słabego AI sugerując się prezentacjami.

 

Jak ktoś chce super AI to zamiast grać na kompie/konsoli lepiej niech wychyli nos z domu i pogra z kumplem w szachy będzie miał prawdziwą inteligencją, a jak lubi AI to zawsze może pograć w szachy z kompem.

 

Nie chcę tego pisać, ale chyba moder powinien zamknąć temat do czasu opublikowania dema lub open bety. Najlepiej jakby ktoś trzymał pieczę nad tym i wrzucał jakieś info/filmiki bo topic się rozrósł, a jak widać 3/4 to zbędne posty i wywody.

 

no z ta "plynnoscia" to tak roznie na konsolach, ale faktem jest, ze dostaje sie gotowy produkt, z predefiniowanymi ustawieniami, na standardowy sprzet i koniec. zadnej mozliwosci zmian, a nie kazdemu moze to odpowiadac. ja wole miec mozliwosc ustawienia cfg pod siebie, mi np. wystarczy fps na poziomie 30, inny bedzie chcial miec min. 60, tez sobie zmieni. nie chodzi mi tutaj o jakis flame konsole-pc, bo kazdy sprzet jest dla kazdego i nic mi do tego :) ale wlasnie tak wyglada specyficzny swiat PC - najpierw piszemy o grafice, framertate, sprzecie, a potem o samej grywalnosc, bo kazdy sprzet/user jest inny, a w przypadku konsol zostalo to maksymalnie uproszczone, praktycznie tylko do poziomu grywalnosci.

To taki mały OT jeszcze, zgadzam się ja lubię kompa pod tym względem, że mogę wszystko skonfigurować pod moje potrzeby/możliwości, nie ma to jak czasami rozłożyć na kawałki wyczyścić, poskładać, mogę w QW, Quake 3 i wielu innych grach skonfigurować .cfg pod siebie, komp i jak to tak jak mój sąsiad z podwórka zawsze kupuje stare auta bo lubi sobie przyjść po pracy rozłożyć pod samochodem i grzebać/regulować to taki nałóg i hobby.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym AI, to jestem przekonany, że częściowo na filmikach AI wydaje się słabe ze względu na niewidzialność gracza w pewnych momentach. Jakoś nie wyobrażam sobie, aby dali gorsze AI od Far Cry, a tamto nie było takie niskie. Chyba się powtarzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym AI, to jestem przekonany, że częściowo na filmikach AI wydaje się słabe ze względu na niewidzialność gracza w pewnych momentach. Jakoś nie wyobrażam sobie, aby dali gorsze AI od Far Cry, a tamto nie było takie niskie. Chyba się powtarzam.

ogolnie o AI do dnia premiery dema single, nie mozna nic napisac. w Crysis MP widac, ze pewne "mozliwosc" zaskakuja samych graczy, a co tutaj pisac o AI. sam suit daje "pare" mozliwosci, do tego dochodzi tez juz nawet minimalna interakcja z zielenina jaka w becie jest obecna (jezeli kogos nie widac, to widac, ze np. w krzakach cos sie dzieje, bo sie dziwnie ruszaja). mamy tez "toole" do "markowania" celow, ktore potem sa widoczne dla calej grupy. "fizyka" pojazdow - ladnie i mocno wybuchaja, tez ladnie lataja ;) AI bedzie mialo co robic i faktycznie musi byc na wysokim poziomie, aby to wszystko "ogarnac". moze dlatego tez demo zaliczylo opoznienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...