Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

co grozi za niezastosowanie sie?

0/10 siadaj [;

 

Nic nie grozi :P no chyba że jakis serwis zaczał by publikowac takie SS'y to moglby sie crytek doczepić ( o ile by się dowiedzieli...) z reszta na google tego pełno.

 

to tak IMO

 

Co wy tak biadolicie na to AI... chcecie dobre "AI" on-line czeka, jak dla mie wystarczające jest wiadomo lepsze ciekawiej ale bez przesady ;]. Natomiast Fizyka to fakt przydała by się lepsza, szczególnie możliwość psucia wszystkiego no ale to wymaga mocy obliczeniowej i chęci programistow...

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CarsonPoland

 

Nie pije do konkretnej osoby ,nawet nie pamietam kto i co pisal w temacie o Stalkerze

ale pamietam ze byly tam takie buraczane bzdury ,tak samo jak w tym temacie o CRYSIS

agronomi i inni specjalisci ;) pisali ze Crysis bedzie smigal w full detalach

na sprzecie zblizonym do mojego :)

To czy ktos jest przyslowiowym kartoflanym specem ;)

to pozostawiam ocenie ludzi naprawde znajacych dany temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... kontynujac posta Mario2k, przypomnialem sobie taka dyskusje z udzialem jednego wróżbity.

jak Crysis może mieć większe wymagania od takiego kompa ? zastanówcie sie ? kto by kupił taką gre ? gra nie jest robiona po to by miała jak najwieksze wymagania, ale po to by jak najlepiej sie sprzedała , to stara zasada na rynku gier.

na conroe 6800, 8800gtx, 2gb ram powinna śmigać na jakichś 1600x1200 spokojnie !

 

to czysta logika.

oczywiście, że takie sceny będą w grze.

 

to co niektórzy tu piszą to żal.

 

zastanówcie sie racjonalnie, gra nie może mieć mega hiper [ciach!]a zajebistych wymagań, bo nikt by jej nie kupił, taką gre jak Crysis kupuje sie głównie by zobaczyć grafike, sam marekting o tym mówi, wiec teorise "do gry potrzebne beda 4 rdzeniowe procesory, sli 8800gtx, 4gb ram" ... to jest poprostu zabawne ;]

 

e6300, 1gb ram, 8800GTS spokojnie powinny wystarczyć do gry na full detale.

 

parallax maping na screenie, wcale nie potrzebuje 4 rdzeni jak niektórzy tu piszą :lol2: poprostu karta dx10, PM to nic innego jak "dobrze graficznie zbudowana textura" a nie jakieś insynuacje wysnute z palca, niewiadomo kurde co.

STALKER, gra którą interesowałem sie 5 lat, dobrze znany wszytkim tytuł, miał mieć najlepszy PM w historii gier 3d, no i ma bardzo dobry, i wcale nie trzeba do niego jakiejś hiper mocnej maszyny. tak samo bedzie z Crysis, po samym video widać że gra ma bardzo elastyczny engine.

 

poczytajcie troche na googlach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja jeszcze jest w dx10, śpioch w filmiku z ostatnio podanego tu linka mówi, że gra i sprzęt dx10 idą w parze. Przecież nowy dairekt ma zapewnić większą płynność przy większej ilości detali. Hehehe... tak tak, jestem niepoprawnym optymistą.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja jeszcze jest w dx10, śpioch w filmiku z ostatnio podanego tu linka mówi, że gra i sprzęt dx10 idą w parze.

"mis koala" w ogole jakis przepelniony optymizmem :) ciekawe co oni chca zrobic przez dwa mies, bo jakos watpie, aby mieli gotowca dx10 gdy nawet dx9 im sie momentami krzaczy. o "wspolpracy" obecnej bety z vista nawet nie wspomne. moze ktos w koncu obudzi tego "misia", albo ograniczy mu dostep do lisci?

co do medium i fsaa x2 - nie uznaje takich trybow ;) , a tak powaznie, fsaa na takim poziomie daje mizerny efekt - raz jest, raz go nie ma, tak wiec lepiej jak go w ogole nie ma i jest high.

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

zal to mi jest ciebie FanEk :wink: a nie tych o ktorych piszesz. Wcale nie jest zabawne to ze ktos twierdzi ze Crysi moze zabic wymaganiami. Takie logiczne jak ty to piszesz to to nie jest.

Wystarczy sobie przypomniec Boiling Pointa, Operacje Flashpoint, Army Assault itp...

Jakos "wbrew logice" te gry byly i - BA - sa dalej killerami sprzetowymi.

Wiec daruj sobie gadanie jakie to jest zabawne jak sie czyta ze Crysis moze zarżńąć nie jeden wydawalo by sie dobry komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis Multiplayer Beta Impressions

 

...

Even on medium our system struggled a bit though and, just so you know, this isn’t exactly a weak PC. It’s the system I use to test all my games on – 2GB of RAM and an Nvidia GeForce 8800 GTS 640MB. In the end I had to take advantage of Tim being away at IDF and I stole one of his 8800 Ultras in order to play the game – but even then the framerate was still woefully low.

...

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość morita-san

Crysis Multiplayer Beta Impressions

 

...

Even on medium our system struggled a bit though and, just so you know, this isn’t exactly a weak PC. It’s the system I use to test all my games on – 2GB of RAM and an Nvidia GeForce 8800 GTS 640MB. In the end I had to take advantage of Tim being away at IDF and I stole one of his 8800 Ultras in order to play the game – but even then the framerate was still woefully low.

...

hmm ... cos mi sie wydaje ze jesli sprawy tak sie maja nie zobaczymy Crysis w tym roku :P

nVidia - it's meant to be played , ha ha ha . ale coz , beta betą, ale jak juz sie coś udostępnią do testów to chyba żeby to testować , prawda ? :) a w testach poległy już nawet mocne maszyny . Brawo Crysis ! czekamy na DX10 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że wcale się bardzo nie starają przy optymalizacji,jak gra wyjdzie i będzie wolno chodzić na 8800 i 2900 to Amd Ati i Nvidia wydadzą nowe karty.I interes się kręci chcesz pograć to kup coś mocniejszego,nie ma się co oszukiwać za kilka miesięcy karty pokroju 8800 i 2900 będą dużo słabsze jak nowy midend.Mnie też denerwują takie posunięcia producentów sprzętu i gier kupił sobie człowiek dobrą kartę żeby wymieniać ją co kilka miesięcy.

Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj więcej niż ostatnią stronę ....

o co Ci chodzi ? Przecież o tym co napisałeś wiadomo od tygodnia (sam z resztą dałem linka do info o tym) zakładałem oczywiście że zadający pytanie o tym wie :D

 

Co do betki możesz szukać na torrentach multi z crackiem :P może coś znajdziesz i przynajmniej sobie po levelu pochodzisz hehe - ale nie sądze :(

 

Pozostaje czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AndyN

 

No wlasnie , miesiac do premiery dema ,jesli nic im znowu nie "wyskoczy"

Dlatego pytalem o jakas Betke ,co by sie nie nudzilo .

100% niewyskoczy to juz oficjalne,właśnie wróciłem z show Digitallife odbywających się w New York.Mam mase info,zdjęć,filnik, a to wszystko za jakieś 4-5H jak relacje napisze z tego show,narazie macie pierwsze zdjęcie i pierwsze w polsce z gry z tego show :D

Dołączona grafika

Dołączona grafika

a to chodziło na Dellu 2407WFP-HC

Reszta

www.tuneupc.bnx.pl

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

właśnie wróciłem z show Digitallife odbywających się w New York.

to bylo otwarte show ? Crysis mial duzy stand ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna zauwazyc na tych skromnych screenach ze pojechali detalami w dol :/

np palma wyglada jak zywcem z FAR CRY'ja :)

ujeli polygonow , textury na medium/high i Crysis bedzie wygladal jak podrasowany FC .

ot taka optymizacja dla mass

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to mi to nie przeszkadza, szczególnie, że najmocniejszego kompa nie mam. Moim zdaniem jest to idealne rozwiązanie, a jeszcze lepsze miał CoD 2 z dx7,8,9. COD 2 mnie pozytywnie zaskoczył, jak płynnie się uruchomił w 1440x900 na kompie 2000XP 512 DDR i 6600 non GT. Już nie pamiętam detali.

 

Każdy mógł zagrać, bo dla mnie to Kryzys może mieć grafikę z Far Cry na średnich detalach. Ja się doczekać nie mogę tej miodności, FIZYKI, fabuły.

 

Pod względem fizyki Far Cry mnie rozbroił, gdyż był to mój pierwszy FPS od dawnych czasów giercowania :) Nie mogłem uwierzyć, że koleś dostał w tors odrzuciło go przewrócił się o beczkę i przekoziołkował do morza.

 

Ciekawie też wydaje się fabuła w Crisis, te Ufo mnie rozbroiło:)

Edytowane przez miras19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...