Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna zauwazyc na tych skromnych screenach ze pojechali detalami w dol :/

np palma wyglada jak zywcem z FAR CRY'ja :)

ujeli polygonow , textury na medium/high i Crysis bedzie wygladal jak podrasowany FC .

ot taka optymizacja dla mass

Tak bylo od zawsze;] Pamietam akcje z TOCA 3, na screenach miod, kolizje itd, w grze kupa...zawsze screeny sa podrasowane, pozatym graja tworcy na kompie hiper full wypas.. potem jak sie nie uda zoptymalizowac to tna detale... hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna zauwazyc na tych skromnych screenach ze pojechali detalami w dol :/

np palma wyglada jak zywcem z FAR CRY'ja :)

ujeli polygonow , textury na medium/high i Crysis bedzie wygladal jak podrasowany FC .

ot taka optymizacja dla mass

Chodzi Ci o te ,które udostępnił ChrisG w swoim artykule?

 

A czytałeś w tej jego relacji , że to co pokazali, to późna Alpha ? Jeżeli tak chodziła na High z 8800GTS 640 na pokładzie to czego można się spodziewać w wersji finalnej? Dobra optymalizacja ,albo zjadą z detalami tak by współczesne konfigi to uciągnęły.Grafika na tych skromnych screenach wygląda średnio moim zdaniem.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem fizyki Far Cry mnie rozbroił, gdyż był to mój pierwszy FPS od dawnych czasów giercowania :) Nie mogłem uwierzyć, że koleś dostał w tors odrzuciło go przewrócił się o beczkę i przekoziołkował do morza.

No, to naprawde odzwierciedlona fizyka... :lol2: (na tym przykladzie).

 

A z ta alfa, beta demkiem i finalna wersja...

Zeby nie bylo jak w przypadku STALKER'a, ze alfa ladnie smiga a finalna juz nie tak rozowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to naprawde odzwierciedlona fizyka... :lol2: (na tym przykladzie).

 

A z ta alfa, beta demkiem i finalna wersja...

Zeby nie bylo jak w przypadku STALKER'a, ze alfa ladnie smiga a finalna juz nie tak rozowo.

Przecież tam alpha to by inny silnik graficzny (dx8) niż w fully ;).

 

A tak btw jestem ciekaw czy Crysis na max bedzie tak wylądał jak ze starych trailerów (albo tego trailera z krótkim przedstawieniem nanosuita ;)). Nie zdziwił bym sie jak nie ale trzeba poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do demka jest raptem 23 dni. Myślę że najlepiej poczekać na demko niż wyrabiać sobie mylną opinię po zagraniu w tą Betę. Zaraz dzieci Neo będą się żalić, że im nie chodzi na C2Q ,4GB ram i 88GTX.

 

Powinni to zamknąć do czasu wyjścia demka. Chociaż zakładam że temat będzie oczyszczony ,albo założony zupełnie nowy. Żeby poczytać konkrety o grze trzeba będzie przebić się przez ponad 90 stron. To nie przejdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do demka jest raptem 23 dni. Myślę że najlepiej poczekać na demko niż wyrabiać sobie mylną opinię po zagraniu w tą Betę. Zaraz dzieci Neo będą się żalić, że im nie chodzi na C2Q ,4GB ram i 88GTX.

 

Powinni to zamknąć do czasu wyjścia demka. Chociaż zakładam że temat będzie oczyszczony ,albo założony zupełnie nowy. Żeby poczytać konkrety o grze trzeba będzie przebić się przez ponad 90 stron. To nie przejdzie ;)

Teraz jak mogę osobiście betę odpalić zamknąć temat. Jasne.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm beta smiga niezle :)

Na max w 1600x1200 .. niedlugo cos napisze wiecej jaki framerate i wogole;p

cos jak bf2 na sterydach jak to sie jeden na serwie wyrazil :) takze walne edita pozniej bo musze wyjsc;p

qqrydza dzieki za info o 1:35 mowie a przejze forum przed snem a tu prosze taka wiadomosc .. cyk , cyk :) i beta przez nocke byla :)

Btw przez IE rejestrujcie sie bo FF codu nei chcial wyswietlic :)

PS2: Na poczatku nie przestraszcie sie ale textury sie musza zaladowac i czarne przeblyski sa albo zolte postaci ;] jakby VH ;p ale po kliku secudnach jest ok czasami jeszcze cos sie pojawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko. o gameplay pozniej, teraz grafa:

 

post-116203-1191325998_thumb.jpg post-116203-1191326006_thumb.jpg

 

post-116203-1191326025_thumb.jpg post-116203-1191326035_thumb.jpg

 

Mimo wymuszenia w sterach i ustawieniu w grze , krawedzie bija po oczach.

W menu wszystko na high i aa x4, 1024 x 768 , w sterach hihg quality aa4, af 16.

Biegalem sam po mapie wiec framerate byl znosy z zaznaczeniem na niski.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra słów kilka od gregora ;). Tyle czekania i bugów więcej niż jaka kolwiek gra kchyba kiedykolwiek miała !!!!

Zaczynamy grę a tu wszystko żółte. Powoli wskakują textury , chodzi dobrze bynajmniej u mnie , ale te textury mnie dobijają. Mało tego po 30 sekundach strzelania w palmę gra się zawiesiła. Nie ma szans aby wydali takie coś termin chyba przesuną , bo to jest żenada!!! Chyba , że mają coś już poprawionego a to co dali to wersja sprzed jednego roku. MASAKRA!!!! Narazie to się do niczego nie nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ... pograłem chwile , no i na początek problemy z wlezieniem na jakiś serwer bo ciągle timeout , więc ktoś tam poradził żebym zmniejszył ustawienia , więc wszystko dałem na medium i zostawiłem AA na 4. Wbiłem na serwer no i co ? Ciemno , nic nie widać , textury roz...e :lol: Więc wyłączyłem AA i wszystko wróciło do normy i działało poprawnie. Zapuściłem Frapsa , żeby sprawdzić FPS i na moim sprzęcie mam 30-50 FPS :lol: Ale co dziwne zmieniłem ustawienia na low i dalej tyle samo fps :lol: W ogóle to dziwna ta gra jest , te ulepszone pancerze , siła , szybkość , aaa jak działa niewidzialność bo kolesie i tak mnie zabijali :lol: A i jeszcze jedno pytanie da się jakoś podczas respawnu zdobyć inną broń , bo ciężko z pistolecikiem sie lata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no screeny gniota klate :lol: KaszaWspraju jestes pewny ze to sa screeny z ustawien "high" ? :D bo jesli tak to Crysis = FarCry + motionblur + kombinezon + klopoty z wydajnoscia ;)

 

tego co jest w tle (gory i roslinnosc) na tym screenie http://forum.purepc.pl/index.php?act=Attac...st&id=17133 juz nie skomentuje.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...