Skocz do zawartości
nrl

Crysis - Zamykamy :]

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie niestety klapa na Viscie.Nie idzie wogole w to pograc, kombinowalem i dalej mam pelno krzakow, stery i aktualizacje wszystkie nie pomogly.W weekend wracam do XP moze wtedy w koncu pogram sobie :)Jak pogram troszke to napisze jak na moim slabym procku to idzie.,..

Hmm albo backup zrobic ?? i na nowo z sterami sprobowac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ey w ogóle takie pytanie , prócz zdobywania tych elektrowni , bunkrów i tych dwóch budynków gdzie można zakupić czołgi albo te dziwne bronie , to naszym zadaniem jest wystrzelenie nuke w łódź albo w baze chińczyków ? :lol: Ja jedynie gram sobie i zdobywam bunkry i fragi , a widze , że niektórzy strzelają nukami. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ey w ogóle takie pytanie , prócz zdobywania tych elektrowni , bunkrów i tych dwóch budynków gdzie można zakupić czołgi albo te dziwne bronie , to naszym zadaniem jest wystrzelenie nuke w łódź albo w baze chińczyków ? icon_lol.gif Ja jedynie gram sobie i zdobywam bunkry i fragi , a widze , że niektórzy strzelają nukami. icon_lol.gif

hehe ostatnio sie dorobilem XP( experience ) i kupilem czolg TAC za 750 ktory strzela... glowiacami bojowymi jak walnolem a tu patrze atomowka :) sluzy on do zniszczenia bazy .. niestety 3 strzal za blisko siebie oddalem i mnie zmiotlo razem z trzema z mojego teamu i 4 obcego ;p.. podoba mi sie ze czolgi maja ograniczona amunicje "FIZYKA" jazdy jest O WIELE lepsza od tego co ET:QW przedstawia.. generalnie troche mnie gerika wciagnela .. lepsze niz QW mialem kupowac ale pogralem w demo 15h i mi sie znudzilo a tu mi przypomina troche bf'a ... no ale jeszcze ut 3;p zobaczymy..

Co do chodzenia gry na viscie chodzic chodzi ale o wiele gorzej niz na XP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem że ci co mają klucze grają jeszcze w bete, ale gdyby ktoś mógł prosze o klucz na PM, chce tylko przetestować gre na godzinke i oddaje klucz spowrotem.

 

dziekuje :P

-------------------------

chciałem podziekwać WDK za klucz, dziękówa ;)

 

tylko mam problem, nie moge podłączyć sie do rzadnego serwera, tworze konto, pobiera mi liste serwerów, wskazuje pingi ilość graczy, gdy biore gdzieś connect , niby łaczy ale później wyskakuje "connection failed" lub " authentic serwer failed" czy jakoś tak. Firewall wyłączony, ktoś zna rozwiązanie ??

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FanEk - wystarczy poczekac bo nieraz serwery maja updejt ;p

2 dni temu w nocy tez mialem to samo wlazlem na chata w grze i mowia tam wlasnei ze nitk nie moze sie polaczyc no i tam ktos wlasnie tak pisal :)

Btw wiesza wam sie ta beta mnie sie dzis zawiesila po 2h grania ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bywa. Ja mialem pecha bo bieglem sobie sam i nacialem sie na ziomka na plazy... A tak to byloby boom i chwala dla Korei...

Jak w tę wodę wjechałem to zdałem sobie sprawę z dramatu tej sytuacji i nie zdążyłem zatrzymać maszyny. Chyba liczyłem, że to jest podwodny pojazd pancerny.

:D

Sam nie wiem.

Teraz to się obśmiałem ale jak ktoś by taki numer zrobił w jakiś ważnych rankingowych rozgrywkach...

 

Możemy tak na 22 się wstępnie umówić. Jak jest z kim grać to nawet reguły podłapałem a nie chodziłem jak pijany na safari. No i może włączę sobie mikrofonik bo wszyscy mieli zdaje się łączność.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zagrał z chęcią :). Nie wiem dlaczego , ale często mi wyłazi crysis do pulpitu :(. Najnowszych sterów nie mogę zainstalowaćbo mi pulpit znika ;/.

A jak się gra zachowuje na x2900 ?? Może ktoś coś opowie ??

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się gra zachowuje na x2900 ?? Może ktoś coś opowie ??

Wystarczyło wejść do topicu o 2900xt, albo chyba nawet parę stron temu ktoś pisał już o tym, no ale jakby nie było to napiszę.

 

25-60 FPS wszystko HIGH bez AA 1280x1024. Średnia podczas gry trzyma poziom 35-38 FPS. Nie licząc ogólnych bugów gra chodzi u mnie stabilnie ani razu crash to desktop, żadnej zwiechy, sprawdzone i męczone przez 5 godzin bez przerwy nie licząc restartów serwa.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@qqrydza

 

22 to odpowiednia pora , ale jaki serwer ? ;) Zapodaj IP pare minut przed 22 ;) Może być nawet pusty ;)

 

Dzisiaj rano jak pogrywałem to Crysis mi wyszedł do pulpitu nie wiem czemu heh :lol: Denerwujące w gdzie jest to jak się zderzają samochody i wybuchają :/ Często własnych kompanów zabijamy przy tym ... Aaa takie małe pytanie da się rozwalić te wieżyczki (to coś co wykrywa wroga i strzela w niego) na wodzie u USA ,albo w bazie chinoli ?

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło wejść do topicu o 2900xt, albo chyba nawet parę stron temu ktoś pisał już o tym, no ale jakby nie było to napiszę.

 

25-60 FPS wszystko HIGH bez AA 1280x1024. Średnia podczas gry trzyma poziom 35-38 FPS. Nie licząc ogólnych bugów gra chodzi u mnie stabilnie ani razu crash to desktop, żadnej zwiechy, sprawdzone i męczone przez 5 godzin bez przerwy nie licząc restartów serwa.

No to ja myślę, żę logo ati tam bardziej pasuje niż nvidia ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem juz do kupy z 12 godzin ,

zawieszanie systemu i wyjscia do pulpitu :)

mialem to samo na taktach 2813MHz ,raz zwieszka innym razem wyjscie do pulpitu

obnizylem takty -100MHz do 2712 i teraz moge i 3 godziny nonstop pykac .

 

Czasami warto troche odpuscic z max oc dla pelnej stabilnosci

za kazdym razem jak wychodzi nowa wymagajaca mocy gra

.np Stalker ,Bioshock teraz Crysis powracaja te same problemy :)

 

Co do samej gry to mogli by zapodac wiece j opcji z BF2

zakladanie druzyn i respawn na dowodzcy druzyny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrrr głupie fileplanet zawsze rozdają seriale gdy niemam czasu siedzieć przy kompie :mur:

Prosiłbym o wypożyczenie keya, z góry zobowiązuję się do nieużywania "pożyczonego" seriala gdy

pierwszy właściciel będzie miał ochote grać.

Chętnych zaprzaszam na priv :wink:

Gierka zapowiada sie naprawdę smakowicie, miejmy nadzieję że panowie wydawcy dotrzymają terminu wydania.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem podzielić się z Wami jednym faktem jaki zauważyłem, a mianowicie podczas grania w crysisa grafa grzała się max do 69 stopni, a takie demo medala airborn to temp przekroczyła 80stopni. Czyżby ta gra nie ciągnie maxa z grafy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...