Skocz do zawartości
$kubi

Coollaboratory Liquid Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, a czy izopropylenem nie zetre jakichkolwiek napisow z Venic'a? I czy na BOX'owym chlodzeniu dolaczanym do Venic'a moge ze spokojem uzyc tej pasty?

BOX-owy radiator jest (o ile nic się nie zmieniło) aluminowy więc nie możesz łączyć go z tą pastą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie wszyscy zaglądają do działu Chłodzenie Wodne zamieszcze i tutaj dwa screeny temoperatur proca.

Na pierwszym temperatura na paście Arctic Silver 5, na drugim Coollaboratory Liquid Pro

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Podziekowania dla firmy Cooling.pl od której dostałem ten miły prezencik :)

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kutfa ... ładnie ;)

 

Smarowałeś pendzelkiem czy stosowalem metode ziarnka na środku smarowanego elemntu?

Zastosowałem inną metodę. Łopatka mod z kawałka opakowania po czekoladkach (tworzywo) ;)

Potem resztę tego co mi sie zostało na łopatce pacnąłem na podstawę bloku wodnego a potem palcem owiniętym w chusteczkę higieniczną rozsmarowałem na bloku - zrobiło sie cudowne lusterko ;) w którym sie można przejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam pytanie czym najlepiej zmyć tą paste z procka?

Zastosowałem ją na X2 3800+, efekt był taki że przyssała się do chłodznie i wyrwałem z soketa proca razem z chłodzniem, później musiałem proca odłupać srubokrentem.

Aktualnie mam Core 2 Duo i z tego co wiem jeżeli nadruk z proca (oznaczenie ) znikną to traci się gwarancje. Czym najlepiej pozostałości pasty zmyć, czy jest to wogóle możliwe by po zastosowaniu tej pasty wyglądał jak nowy?

http://img116.imageshack.us/my.php?image=dscf1608wv8.jpg

http://img20.imageshack.us/my.php?image=dscf1602qx6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

Panowie nałożyłem tą pastę raczej bez żadnych problemów ale... Po paru dniach kiedy grzebałem coś w kompie wpadła mi śrubka nie mogłem jej wydostać , więc zastosowałem terapie wstrząsową i na dywanik skapnęła wielka kropla pasty (w postaci rtęci). Zwykła śrubka uratowała bebechy mojego kompa :mur: Więc uważajcie a tak wogóle to wydawało mi się że nie wiele jej położyłem.:)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wielka roznica miedzy AS5 a tym liquid pro.... przynajmniej w tescie miazgi... czy u innych tez taka roznica? zastanawiam sie nad kupieniem tego wynalazku :>

Tak u innych jest rowniez taka roznica, bylo to juz pisane dlugo przed Miazga <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie napisac jaki jest zakres pracy tej pasty? Nadaje się do temperatur ujemnych? -70*C?

CLP jest podobno najlepszą pastą do ujemnych temperatur

 

Witam

 

Czy ktoś zakładał oollaboratory Liquid Pro na Big Typhona ??

Były jakieś problemu czy raczej żadnych ?

toż to sie zachowuje niewiele inaczej jak zwykła pasta - stopa miedziana - nic się nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Was w sprawie usuwania tego wynalazku. Mianowicie przesmarowany rdzen 7900GT, zalozony Zalman. Jak to "rozbroic" zeby nic sie nie stalo rdzeniowi ?

Z rdzenia schodzi bez problemu... ja daje waciki do demakijazu + nafta albo benzyna ekstrakcyjna... (zalezy co mam pod reka)... i problemu nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ja mówiłem ile ta pasta daje jeszcze przed miazgą to mi nikt nie wierzył :P

Heheh dokladnie o tym samym pomyslalem :)

 

Hary ciiiiii, nie denerwuj sie i idź na fajka ;)

Ja tą różnicę pokazałem po prostu czarno na białym

NO ok to ja tez na Fajka musza isc?? :rolleyes: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie smarowalbym ta pasta pamieci, pewnie nic sie nie stanie z plastikowymi obudowami, ale jak to potem usuwac.. Zreszta to jest pasta ktora ma sie sprawdzac przy maksymalnie rownych powierzchniach (blok/cooler - rdzen), a docisk bloku nie jest tak idealny do pamiatek. No i w pamieciach nie sa istotne takie male roznice. Wazniejsze zeby do kazdej pamiatki blok dobrze dolegal niz zastosowanie najwydajniejszej pasty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...