Skocz do zawartości
GoLo

Palit GF3 Ti200 raz jeszcze...

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis kupilem to goofno :evil:

i mam kilka powaznych zastrzezen.

1.karta nie wchodzi mi do budy - musialem zdjac sledzia zeby ja wsadzic :evil: 8O :x

 

2.max co udalo mi sie wykrecic bez artefaktow to 175@200/400@410 :evil: :!: :evil:

Przeciez on powinien sie super krecic.. a przy 420 na pamieciach mialem artefakty w 3Dmarku :evil: :x

 

za tydzien jade te goofno zwrocic na wgk pod pretekstem ze mi niedziala w obudowie a ja przecie lama i niewiem czemu ;) i kupic od majdan-a R8500BBA bo dzis sie nie udalo :(..

 

Zastanawia mnie tylko czy na az tak c*ujowa karte trafiem, czy moze palit ostatnia serie takich goofien wyposcil.. bo jak wczesniej czytalem to sie bardzo ladnie krecily.. a ten moj nie chce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam palita i mi sie kreci na core 175@250 i pamieci 400@545 (jak zapodam 55o juz sa artefakty) ale nie caly czas mam go tak podkreconego. normalnie na codzien mam go podkreconego na 175@235 i pamieci 400@535 i z takimi ustawieniami chodzi mi non stop od kilku miechow i jest wszystko ok a czasem do testow ide z nim wlasnie wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh radka dopiero jutro zamontuje i sie martwie jak sie będzie kręcił :( bo standardowe taktowanie ma 250na440!!! 4ns pamięć samsunga podobno bardzo słabo :( tak mi kumpel mówił teras szukam nowego biosu bo mi ktoś powiedział że to pomoże tylko po co mi bios jak go wgrać nie umeim:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no naprawde cieniutko... ja na takich jak ponizej jade na codzien, a ekstremalnie: 237/546 Trafiles na jakis maxymalnie h***wy egzemplarz. moze sie zastanow nad wymiana na inny poprostu bo karta naprawde godna polecenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis kupilem to goofno :evil:  

i mam kilka powaznych zastrzezen.

1.karta nie wchodzi mi do budy - musialem zdjac sledzia zeby ja wsadzic  :evil:  8O  :x  

 

2.max co udalo mi sie wykrecic bez artefaktow to 175@200/400@410  :evil:  :!:  :evil:  

Przeciez on powinien sie super krecic.. a przy 420 na pamieciach mialem artefakty w 3Dmarku :evil:  :x  

 

za tydzien jade te goofno zwrocic na wgk pod pretekstem ze mi niedziala w obudowie a ja przecie lama i niewiem czemu ;) i kupic od majdan-a R8500BBA bo dzis sie nie udalo :(..

 

Zastanawia mnie tylko czy na az tak c*ujowa karte trafiem, czy moze palit ostatnia serie takich goofien wyposcil..  bo jak wczesniej czytalem to sie bardzo ladnie krecily..  a ten moj nie chce :(

 

sproboj wymienic karte na inny egzemplarz bo karta naprawde jest niezla ja na tym co ponizej mialem prawie 8k w 3d marku i to przeciez na chamskich sd ramach 133mhz a przeciez na ddr mialbym ok 10% wiecej co juz byloby calkiem nielichym wynikiem. ja bym zamist sie pienic poszedl cos sciemnil i poprodsil o wymiane na inny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis kupilem to goofno :evil:  

i mam kilka powaznych zastrzezen.

1.karta nie wchodzi mi do budy - musialem zdjac sledzia zeby ja wsadzic  :evil:  8O  :x  

 

2.max co udalo mi sie wykrecic bez artefaktow to 175@200/400@410  :evil:  :!:  :evil:  

Przeciez on powinien sie super krecic.. a przy 420 na pamieciach mialem artefakty w 3Dmarku :evil:  :x  

 

za tydzien jade te goofno zwrocic na wgk pod pretekstem ze mi niedziala w obudowie a ja przecie lama i niewiem czemu ;) i kupic od majdan-a R8500BBA bo dzis sie nie udalo :(..

 

Zastanawia mnie tylko czy na az tak c*ujowa karte trafiem, czy moze palit ostatnia serie takich goofien wyposcil..  bo jak wczesniej czytalem to sie bardzo ladnie krecily..  a ten moj nie chce :(

miałem GF3 Palita...teraz ma GF4Ti4200 128 Palita i obie naprawdę kiepsko się kręcą......no nie wina egzemplaża tylko "Palita".....

 

Maxymalny zegar pamięci jaki mogłem ustawić na GF4Ti to 472MHz (powyżej artefakty).....teraz w weekend zamontowałem radiatory Termaltakea na pamiątki od karty i teraz kręci się do 500Mhz......

ale z tego co pamiętam 3Ti standardowo miała radiatory na pamiątkach więc wiele nie zdziałasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie wyboru musisz dokonac sam bo sa 2 sprzeczne opinie niektorzy mowi ze sie dobrze kreci inni ze slabo .wybor pozostawiamy tobie(znajac zycie to zalezy od egzemplarzu). ale wybierz sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myśłe że trafiłeś jednak na kiepski egzempl. Mialem do czynienia z dwoma palitami gf3ti200 64 mb, Moj spoko chodzi na 240/540 drugiego testowałem do 220/500 - bez problemów, dalej nie probowalem bo nie mó komp i czasu było za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis kupilem to goofno :evil: 

i mam kilka powaznych zastrzezen.

1.karta nie wchodzi mi do budy - musialem zdjac sledzia zeby ja wsadzic  :evil:  8O  :x 

 

2.max co udalo mi sie wykrecic bez artefaktow to 175@200/400@410  :evil:  :!:  :evil: 

Przeciez on powinien sie super krecic.. a przy 420 na pamieciach mialem artefakty w 3Dmarku :evil:  :x 

 

za tydzien jade te goofno zwrocic na wgk pod pretekstem ze mi niedziala w obudowie a ja przecie lama i niewiem czemu ;) i kupic od majdan-a R8500BBA bo dzis sie nie udalo :(..

 

Zastanawia mnie tylko czy na az tak c*ujowa karte trafiem, czy moze 

palit ostatnia serie takich goofien wyposcil..  bo jak wczesniej czytalem to sie bardzo ladnie krecily..  a ten moj nie chce :(

 

Koleś!!! Palit jedyne co dobrze robi to sraj taśmy. Ja mam GF3Ti500 Gainward`a i normalnie przy odrobinie czasu można z niego zrobić takiego rumaka który mi kompa rozwali od środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary trafiles chyba na jakis z<span style="color:red;">[ciach!]</span>y egzemplarz albo podkrecac nie umiesz ZOBACZ MOJ PODPIS(chlodzenie standartowe) mam palita gf3ti200 64mb i kreci sie o wiele dalej tylko ze przy core 280 i mem 580 mam artefakty (wycisnolem tyle po wystawieniu budy na na balkon przy -10 na dworze) TA karta Kreci sie zajebiscie!!!

ps. moze masz egzeplarz z pamiatkami 10 ns :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis kupilem to goofno :evil: 

i mam kilka powaznych zastrzezen.

1.karta nie wchodzi mi do budy - musialem zdjac sledzia zeby ja wsadzic  :evil:  8O  :x 

 

2.max co udalo mi sie wykrecic bez artefaktow to 175@200/400@410  :evil:  :!:  :evil: 

Przeciez on powinien sie super krecic.. a przy 420 na pamieciach mialem artefakty w 3Dmarku :evil:  :x 

 

za tydzien jade te goofno zwrocic na wgk pod pretekstem ze mi niedziala w obudowie a ja przecie lama i niewiem czemu ;) i kupic od majdan-a R8500BBA bo dzis sie nie udalo :(..

 

Zastanawia mnie tylko czy na az tak c*ujowa karte trafiem, czy moze palit ostatnia serie takich goofien wyposcil..  bo jak wczesniej czytalem to sie bardzo ladnie krecily..  a ten moj nie chce :(

..dziwne. mi sie podoba. sciagnolem radiator a tam Ti500 (!) ..zreszta poczytaj sobie: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=112...der=asc&start=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary trafiles chyba na jakis z<span style="color:red;">[ciach!]</span>y egzemplarz albo podkrecac nie umiesz ZOBACZ MOJ PODPIS(chlodzenie standartowe) mam palita gf3ti200 64mb i kreci sie o wiele dalej tylko ze przy core 280 i mem 580 mam artefakty (wycisnolem tyle po wystawieniu budy na na balkon przy -10 na dworze) TA karta Kreci sie zajebiscie!!!

ps. moze masz egzeplarz z pamiatkami 10 ns :)

Moja trochę gorzej bo tylko na 280/505 - ale 128MB więc dla tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...