Skocz do zawartości
BNX

Logitech Z-640 Czy X-530 Opinie Posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem oba zestawy - niby są podobne w brzmieniu. Ja bym wybrał X-530 z tego względu, że to nowsza konstrukcja (jeśli się nie mylę).

X-530 jakas wielka nowoscia nie jest, mam ten zestaw od blisko roku, a o ile pamietam w kwietniu '05 nie byla to jakas hiper nowosc. No ale do rzeczy. Nie slyszalem w akcji Z-640, wiec nie moge porownac. Moge natomiast z cala pewnoscia szczerze polecic X-530. Jakosc dzwieku jest swietna - gry, filmy i muzyka odtwarzane sa rewelacyjnie. Jedyny mankament to stosunkowo krotkie kable do tylnych satelit (nie chce mi sie mierzyc ich teraz, ale na oko mniej wiecej kolo 3m) wiec na dzien dobry polecam kupno dodatkowych kabli (mnie to kosztowalo dodatkowe 70zl). Lecz jesli nie bedziesz umieszczal ich daleko za plecami to mozliwe, ze nie beda ci potrzebne. Reasumujac - X-530 rzadza :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje X-530 maja tylne kable lekko przekraczajace 4m :)

 

Bardziej natomiast irytuje mnie w tych glosnikach pomysl Logitecha, zeby kable do karty dzwiekowej szly z przedniej satelity... jakby nie mozna ich bylo puscic bezposrednio do wzmacniacza. Ale coz poczac, taki ich urok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...