Skocz do zawartości
set2004

Lg Ge50-222y Ma Ktoś Tego Lapa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam już 2 miesiące notebooka nieco nieco mocniejszego od GE50-222y (opis) i jak narazie jestem z niego bardzo zadowolony. Można nawet pośmigac w najnowsze gierki (oczywiście na najniższych detalach ale można :D). A pozatym bardzo dobra matryca ładny kąt widzenia. Jak dla mnie jest wystarcajacy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze pytanie jak podniosłeś taktowanie proca prgramowo czy w biosie jest taka opcja ?? czy sa jakeś problemy z windows'em XP SP2 bo na HP nx6110 miałem takie problemy, moze jeszcze jakieś uwagi na temat tego lapa PROSZE O WYPOWIEDZI

 

chciałem sie jeszcze dowiedziec kilka zeczy

1.Jaka jest zastosowana nagrywarka firma i predkość

2.Czy lap mocno sie nagrzewa podczas pracy

3.Czy LG wypuszcza nowe biosy

4.Jaki wynik osiaga grafa w 3Dmark01

5.Jak sprawuje sie k.muzyczna

6.Jak czesto włącza sie wentylator

7.Opinia na temat lapa wykonanie itd...

Edytowane przez set2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

hehe Stąd Twoja prywatna wiadomość Phuong - Co do podkręcenia to w BIOSie nie ma takiej opcji jedynie w moim przypadku możliwa jest zmaina np timingów pamięci. Porgramowe podkręcenie wyjaśniałem w poście pod tym linkiem zobacz: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=170305&hl=BIOS

 

Nagrywarka w moim laptopie jest Lg GSA 4082N DVD Super-Multi(DVD-R/RW, +R/RW, RAM) Dual Layer, co do prędkości max nie szukałem, dotychczas nagrywała wszystkie płytki i nie miałem z nią żadnego problemu. Co do nagrzewania to jest mały kołopot bo po kilku godzinnej pracy lub graniu szczególnie mocno nagrzwa się od spodu w centralnej części i jeżeli się przytrzyma dłużej ręke to nieco parzy. Jednak to ciepło nie jest odczuwalne na górnej cześci notbooka gdzie trzy ma się rece. Co do kary muzycznej to mogę pochwalić je działenie, ponieważ nawet generuje przyzwoity dźwięk, w połączeniu z głośnikami z 2.1 lub 5.1 dzięk jest ładnie odgrywany. Uważam, że jak na laptop tej klasy to karta muzyczna jest godna uznania. Np. po ostatnich aktualizacjach sterowników pojawiła sięopcja wyjsćia cyfrowego. Po jego wałczeniu gniazdo out świeci na czerowno :D ciekawe. he. Wentylator działa praktycznie cały czas w tym samym trybie, jedynie przy bardzo ale to bardzo duzym obciążeniu się włącza szybsze działanie lecz i tak nie słychać go, trzeba by się bardzo dobrze wsłuchać w otoczenie. Jako moja opinia co do tego sprzęciku jest pozytywna, ładne wykonanie, małe gabaryty jak na 15 nie jest grubu, matryca jest wszędzie doświetlona nie ma np w rogach ciemnych oszarów, ładna wydajność, można w wolnej chwili zagrać w jakąś gierkę np NFS Most Wanted ładnie chodzi na 640x480. Bateria trzyma katalogwe ok 2,5 godz nie np wystarcza w zupełności. Ogólnie fajny sprzęcik.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...