Skocz do zawartości
Lord Puchacz

Neverwinter Nights 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiec, jeśli się nie myle, jest zaznaczony na mapie (taki mały straganik, musiałes go widziec). Hm, znajduje sie chyba obok swiatyni (a w zasadzie naprzeciwko niej).

 

O tym koboldzie powie Ci ta laska (nie pamiętam jej imienia), która przeprowadza Cię do Czarnystawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to kobold nazywa sie Deekin. Na podanym screenie druzyna stoi obok jego stoiska. Pokrec sie wsrod kupcow, ktos rtec miec powinien - moze ta baba niedaleko przejscia z dokow do dzielnicy handlowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to jest to miejsce:

2460063[/snapback]

Jakby co, to kobold nazywa sie Deekin. Na podanym screenie druzyna stoi obok jego stoiska. Pokrec sie wsrod kupcow, ktos rtec miec powinien - moze ta baba niedaleko przejscia z dokow do dzielnicy handlowej?
O właśnie! Ja kupiłem rtęć u Deekina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc, już nieaktualne wczytałem poprzedni save i to zadanie jeszcze raz wykonałem no i koło kaplicy kupiec miał rtęć

 

zresztą miałem jużróźne cyrki z grą, raz do mnie postać sięnie przyłączyła (w ogóle nie wyskoczyło to okno) i nie dało się wyjść z lokacji - poprzedni save też pomógł

 

raz nie chciało mi otworzyć mapy świata - też nie dało się wyjść z lokacji - też poprzedni save pomógł

Edytowane przez futureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie ale tak ze mi po przejsciu z dokow do handlowej wszyscy znikneli i nie byli nawet w karczmie widoczni ale za to mozna ich było wybrać jak sie wychodziło z dzbana.

 

Co do straty to w sumie mała bo od Niszki i jej textow to az glowa boli :lol:. W sumie jak chodziłem z 5 postaciami to musiałem je daleko od walki zostawiać bo mi tylko przeszkadzały (moze i szybciej wszystko szło ale od ilości czarów i "prysków" z broni nic na ekranie nie widziałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec gry tez sie zastanawialem na co mi wlasciwie druzyna. Pod koniec jakiejs wiekszej walki wszyscy ledwo zywi albo przynajmniej mocno naruszeni, tylko ja biegam calkiem zdrowy.

Zaczynam sie przychylac do opinii, ze Uczen Czerwonego Smoka jest przegiety :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.03 PL ma byc jeszcze w tym tygodniu

Czas najwyższy czekam na tego patcha i czekam ,kupiłem oryginał Edycje Kolekcjonerską (udało mi się za 140 zł na allegro) i w morde chce pocieszyć się grą z jej pełną wartością a nie bugami...cikawe czy będzie kolejna obsówa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

OK. Troche poczytalem o tej grze i chce ja zakupic.

Jak wyglada sprawa z multi? Gral ktos z was? Jak to wyglada?

Z tego co slyszalem to wymagania sa koszmarne, ktorys z patchy optymalizuje gre?

BTW - nie wiecie gdzie najtaniej mozna kupic gre? Szukam po allegro i tak chodzi za 80-90 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli plynne granie w 1024x768 i prawie maks detalach na sprzecie z podpisu uwazasz za koszmarne wymagania ;)

Moge podeslac pare screenow jak ktos chce.

 

@Pioorek - jesli masz zapas wPLN, to w tej chwili najtaniej bedzie na gram.pl - 75zl przy wykorzystaniu 55 wPLN. Jesli nie, to Allegro - 80-90zl nie jest zla cena, cena wydawcy to 130zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Costi, tego Sandiego masz ladnie wykreconego w porownaniu z moim prockiem wiec roznica moze byc.

Na poczatku tego tematu ludzie ostro narzekali na plynnosc. Patche to poprawily? O grafike akurat mi nie chodzi wiec nie musze miec all max [;.

A co powiecie o multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz za to lepsza grafe od mojej i 2x wiecej ramu na lepszych taktach - moim skromnym zdaniem sopkojnie bedzie Ci chodzic w takich ustawieniach, jak moje (pisalem o tym strone wczesniej), a pewnie i wyzszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

OK, zamowilem gre na allegro, jedynka mi sie podobala i mam nadzieje ze z 2 nie bedzie inaczej, ciekawi mnie ten tryb multi, graliscie cos/bedziecie grac? Ferie mam na dniach wiec musialem sie w cos dobrego zaopatrzyc :> jezeli kampania jest tak dobra (i dluga) jak ludzie pisza to moze byc ciekawie.

 

Moze w piatek jak dostane te gre to napisze jak mi sie ona widzi

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa... na oficjalnym forum ludzie bawaiacy sie edytorem twierdza, ze jest prostszy niz ten z jedynki, wiec pewnie cos ciekawego sie w miare szybko pojawi.

Sporo modow juz zreszta jest, szkoda, ze duzo do singla. Z modow do multi na dzien dzisiejszy tylko ten zwrocil moja uwage: http://nwvault.ign.com/View.php?view=NWN2M...etail&id=39

 

Niech CDProjekt wypusci wreszcie patcha 1.03, bo polowy modow nawet sie sprawdzic nie da :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

"Nie można otworzyć pliku z patch'em: /nwn2_pc_polish.txt

Pobierz poprawke w postaci "Crtitical Rebuild".

http://www.atarisupport.com

Zrezygnowano z patch'a"

 

No to sobie pogralem :|. OMFG, nie moge zaktualizowac gry... a nie chce odpalac jej bez patcha. Macie jakies pomysly?

 

 

EDIT:

W lewym gornym rogu mam taka wersje :

1.02.809

Wiec jakby sie gra zaktualizowala, ale w sumie nie do konca...

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Aaaa ;] - myslalem ze standardowo gra jest w 1.0.

OK, pogralem troche i jak na razie jest ok - jednak klatki spadaja niezle jak sie kamere bardziej nachyli. Musze grac z wysoko umiejscowiona kamera zeby bylo plynnie, ale wtedy nie widze gdzie ide... do tego gra ma dziwne bledy, postac raz mi sie zatrzymala przy jakims plocie i nie moglem jej ruszyc, jakims cudem sama sie teleportowala w inne miejsce...

Zobaczymy jak dalej bedzie, na razie nie trafilem na ciekawych kompanow (mialem jedynie tych poczatkowych) i biegam samotnie, ale to dopiero sam poczatek gry wiec mysle ze sie rozkreci ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwazam, ze kwestia 1.03 PL jest juz zenujaca.

 

Latka w wersji ENG pojawila sie juz dluzszy czas temu (2 miesiace???), a jeszcze nie ma wersji polskiej. Wydaje mi sie, ze nie ma tam duzo tlumaczenia, a jesli juz jest to pewnie tylko tekst, a nie glos. Kurde, to przeciez nie powinno zajac z testami wiecej niz 2 tygodnie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz bedziemy czekac nie wiadomo ile na 1.04, bo im sie nie chce dwoch patchy wypuszczac :?

Najlepsze jest to, ze 1.04 bedzie dosyc sporym patchem, bo zmieni sie m.in. wyglad drzew, jest sporo zmian w interfejsie oraz pojawiaja sie nowe podpowiedzi podczas ladowania obszarow, wiec pewnie sobie poczekamy hoho i troche :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ok pogralem troche dluzej.

 

Jak na razie to gra mi sie po prostu nie podoba. Czuje sie jakbym gral w cos bardzo liniowego, tzn ide ciagle przed siebie i nie mam mozliwosci wybrac innej drogi tylko jest jedna sciezka (chodzi mi o podrozowanie) spotkalem tego krasnoluda i neeshke (czy jak ona miala) i jak chcieli sie do mnie dolaczyc to nie mialem opcji w dialogu aby im odmowic... jaki bez sens. Moge jakos ich wywalic z druzyny?

Aha - nie wiecie moze czy moge zmienic glos swojej postaci w czasie gry ? Troche mnie irytuje ten co wybralem.

 

Jak na razie to troche gra mnie wkurza, grafika nie jest brzydka ale jakos mi nie odpowiada, glosy postaci nie robia wrazenia i jakos nie zachwycaja tak jak w wypadku np baldurow, planescape'a itp - troche amatorszczyzna wieje miejscami wrecz. Poczatkowo fabula tez nie wydaje sie ciekawa, nie wiem co ma mnie przyciagnac do tej gry. Troche pogram jeszcze, moze sie wciagne a jak nie to allegro ---> sprzedaj przedmiot ;]

 

BTW - jezeli zaznaczam lewym przyciskiem myszki jakas postac z mojej druzyny to pojawia mi sie jej portret u gory ekranu ale nie moge jej kontrolowac. Po co to jest?

 

EDIT: No i ta ocena w cda (9+) gdzie recenzent w plusach umiescil fabule... jak na poczatek to jest ona dosc smieszna i chyba ktos ja wymyslil z mysla o dzieciakach 8-12 lat.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...