Skocz do zawartości
SpiderMAN

Street Legal Racing

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna stronka ->

www.invictus.hu

Zobaczcie na screenshoty jakie sa tam bryki. Moze nie hiper realne marki, ale za to mozna sobie je tuningowac w amerykanskim stylu - NOS rulez... :) :P :D

Zajebiscie wygladajaca gra w klimatach The Fast And The Furious, jak zainstaluje w domu podziele sie wrazeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też ta gra się podoba tylko podobno jest nie dopracowana i co chwila patche jakieś się pokazują. Na WP można je ściągnąć

potwierdzam pelno bugow - samochody przezroczyste, znikajace tekstury, jak wchodzilem do garazu to byly takie FREEZ'y ze glowa mala :(

a co do paczek - trzeba miec oryginal hie hie ;)

gierke sprawdzalem bo u kumpla ktory ja podrzucil wystepowaly podobne bledy - tak wiec nawet sobie nie pogralem i oddalem plytke :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też ta gra się podoba tylko podobno jest nie dopracowana i co chwila patche jakieś się pokazują. Na WP można je ściągnąć

Nie no klimat giery i pomysl jest xtra, ale to, jak jest niedopracowana to juz mega porazka, jak Activision moglo ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> tak niedorobiony produkt pod swoje skrzydla. Po spachowaniu owszem nic juz nie kisi, ale za to kursor mychy w menu stoi na srodku ekranu i ni cholery nie mozna go przesunac. KICHA, a tak mi sie pomysl spodobal. :(

Jestem zawiedziony :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zawieszajacej sie myszki to mialem to samo, ale problem rozwiazalem po skasowaniu pliku:

Street Legal/save/game/options

z tym ze nie pamietam czy to dokladnie ten wiec zrobcie sobie kopie zapasowa tego pliczku.

Wiem ze mi to naprawilo i moge spokojnie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też ta gra się podoba tylko podobno jest nie dopracowana i co chwila patche jakieś się pokazują. Na WP można je ściągnąć

Nie no klimat giery i pomysl jest xtra, ale to, jak jest niedopracowana to juz mega porazka, jak Activision moglo ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> tak niedorobiony produkt pod swoje skrzydla. Po spachowaniu owszem nic juz nie kisi, ale za to kursor mychy w menu stoi na srodku ekranu i ni cholery nie mozna go przesunac. KICHA, a tak mi sie pomysl spodobal. :(

Jestem zawiedziony :x

Ale nawet po spatchowaniu znikaja samochody z parkingu (te ktore juz mam). Mialem 5 ladnych bryczek, to najpierw zostaly 2, a potem jedna.

Podobno po 3 patchu nie mozna sie scigac z tym samym klientem, to troche utrudni gre, bo normalnie kupuje sie silna bryke i startuje kilakdziesiat razy od swiatel do swiateł ;) Nabiłem w ten sposób ponad 300tys. Troche dziwne jest, ze samochody z 10L silnikami po prostu plywaja. Nie da sie ich równo prowadzic. A jak opony sie szybko zuzywaja (pala się do felg ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, o co w tej grze chodzi? ;) kupuje samochodzik, wyjezdzam na miasto, i co dalej? Mam sie scigac... z kim i jak?

Jezdzisz po miescie i szukajac jakiegos tuninga jak go znajdziesz to podjezdzasz i ustawiasz sie zderzak w zderzak jadac kolo niego. Puzniej w grze wyskoczy ci okno gdzie ustawiasz trase i stawke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damn, kupilem samochod, fajne skrzydlo mu wrzucilem na tyl.. zadowolony wyjezdzam na ulice... i nie ma zadnego tunngowanego samochodu ?

Trzeba niekiedy dlugo jezdzic, a z tym klaksonem to fakt, tez dawalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, o co w tej grze chodzi? ;) kupuje samochodzik, wyjezdzam na miasto, i co dalej? Mam sie scigac... z kim i jak?

Wyjeżdzasz na ulice, podjeżdżasz do pierwszego lepszego przechodnia i wciskasz klakson. Pojawia się okienko, w którym wybierasz, czy chcesz się ścigać, czy szukasz sklepu z częściami (wszystkich części nie dostaniesz u siebie w katalogu - w sklepie z częściami jest znacznie większy wybór). Gdy wybierzesz, że chcesz się ścigać, to na mapie pojawia się ikonka samochodu. Musisz do niej podjechać, a wtedy znajdziesz przeciwnika. Znowu klakson i pojawia się mapa z trasą, ustalacie, czy ścigasz się tylko o prestiż, czy o gotówkę (jeśli masz większy prestiż niż przeciwnik, to możesz sam ustalać trasę przejazdu - jak masz szybką brykę, to ustalasz ją do najbliższych świateł i w ten posóśb zawsze wygrasz), a potem jedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie, to grafa cienka, realizm maly, ale jesli ktos lubi grzebac w samochodzie, upiekszac go i wkladac w niego rozne wynalazki... to jest ok

Realizm jest bardzo duży, ale musisz zainstalować wszystkie patche. Jak wjechałem na krawężnik, to samochód mi stanął. Okazało się, że urwałem miskę olejową. Poza tym, po najnowszym patchu uszkadza się konkstrukcja samochodu (we wcześniejszych mogłeś iść jak czołg i nie było większych uszkodzeń). Wystarczy, że zaliczysz bokiem latarnię, a już samochód wygląda jak banan i nie da się nim jeździć. Raz po jednym wypadku (czołówka), dosłownie wyskoczył mi silnik, a przód był całkowicie zgnieciony. No i po najnowszym patchu gra chodzi znacznie lepiej (nie znikają zamochody z parkingu, nie ma zwiech podczas save'owania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

damn, kupilem samochod, fajne skrzydlo mu wrzucilem na tyl.. zadowolony wyjezdzam na ulice... i nie ma zadnego tunngowanego samochodu ?

A to zalezy jak dużą dasz gęstość ruchu (w opcjach wybierasz Low,Mid,High), tak samo z pieszymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gra jest warta zachodu. Przeszedlem ja w 2 dni. Wystarczy zakupic Staliona (czy jak tam sie nazywa samochodzik z napedem na 4 kola) wstawic w nim szesciobiegowa skrzynie na szybkosc, silnik v6 z biturbo i 19" kola 315 z przodu i 375 z tylu i nie ma wala zeby ktos was lyknol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z tą grą mianowicie po kilku minutach gry tekstury robią się białe i wogóle jakieś krzaczki mam Durona 1ghz matroxa g400 32mb 256mb ram węc pytam czy komuś to się dzieje jesli tak to niech da znac i jak to usunąć. Uzywam powerstripa więc moge wyłączyć jakieś tam opcje grafy tylko jakie ??

Acha jak co to mam zainstalowania patcha ver. 2.2 jak co!!

 

I jeszcze jedno pytanie jak można włożyć do bryki model hyba "ninja" inny blok silnika bo ja jakoś niepotrafie!!??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem. i juz mnie to nie interesuje bo mam gierke na plycie od kumpla. a zreszta gra jest na 2 - 3 dni do przejscia i szybko sie nudzi.

To zależy ile dziennie grasz ;) Ja siedzę nad nią już z tydzień, ale nie poświęcam na nią za dużo czasu. To taka namiastka Need For Speed: Motor City Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do zawieszajacej sie myszki - problem jest juz rozwiazany. Wyszla nowa wersja patch'a 2.2 w ktorej nie ma juz tego problemu. Niestety, madrzy ludzie nie zmienili nazwy i nie mozna tak naprawde odroznic ktory jest ok a ktory nie. Staram sie propagowac ta wersje w necie jako 2.2m (zmodyfikowana), moze tak uda sie wprowadzic jakis lad w tej kwestii...

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moze ktos z Was mial problem z instalacja patcha 1 w street legal i wie jak go rozwiazac :?: Mi wyskakuje komunikat "activision.avi unknow version" 8O i niebardzo wiem jak to obejsc :evil: pomocy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...