Skocz do zawartości
SpiderMAN

Street Legal Racing

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamietam, wysoce prawdopodobne ze reinstalka byla jeszcze na MX440. Potem nabylem Radka, wywalilem detonatory jakims driver-killerem i wio...

I wlasnie sobie uswiadomilem ze od dawna mam najnowsze Catalysty zapodane - bodajze 7.84-030228a1. Co dalej?

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam, wysoce prawdopodobne ze reinstalka byla jeszcze na MX440. Potem nabylem Radka, wywalilem detonatory jakims driver-killerem i wio...

I wlasnie sobie uswiadomilem ze od dawna mam najnowsze Catalysty zapodane - bodajze 7.84-030228a1. Co dalej?

 

Pozdr...

A instalowales wogole te patche do tej gry... tego cos ze 100 MB bylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina ATI.

To pewnie wina 8 sterownikow, w ktorych nie zmieniles 33 opcji i do tego directx z nakladka softmode ver 3.1 + rage3d z aplikatorem od tylu. Jak to wykonasz to jeszcze musisz pomalowac karte na srebrno zeby odbijala promienie sloneczne.

Karta nie ma z tym nic wspolnego - jest git.

Pierwsze slysze zeby z ATI jakies problemy byly  8O

no co ty nawrociles sie czy se jajca robisz? bo zawsze mowisze ze to wina ATI a tu taka zmiana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina ATI.

To pewnie wina 8 sterownikow, w ktorych nie zmieniles 33 opcji i do tego directx z nakladka softmode ver 3.1 + rage3d z aplikatorem od tylu. Jak to wykonasz to jeszcze musisz pomalowac karte na srebrno zeby odbijala promienie sloneczne.

Karta nie ma z tym nic wspolnego - jest git.

Pierwsze slysze zeby z ATI jakies problemy byly  8O

slyszales moze kiedys ze milczenie jest zlotem ???

jak masz takie glodne kawalki puszczac to lepiej nic nie mow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe on tak zawsze ;] ja juz uwagi nie zwracam i radze innym tez ...a co do tematu ..to jesli gre zainstalowales na karcie nv i ich sterach to bardzo prawdopodobne ze ci bedzi bledy walic albo sie nie uruchomi .jak juz bylo mowione ..format c: i ladny sys od nowa i jak gry przeinstalujesz nie zaszkodzi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, temat schodzi na boczny tor :|. No ale w sumie kiedys trzeba bylo to sobie wyjasnic...

 

A instalowales wogole te patche do tej gry... tego cos ze 100 MB bylo...

No ba, wszystkie cztery zapodalem! BTW. Jest 133 mega paczy - chyba rekord ;)

 

"]Co moge powiedziec ,U mnie dzialaja obydwie ,Win XP SP1 ,DX 9eng(a) ,Catalist 3.2 ,control panel najnowszy. 

Zrob wkoncu porzadek z tym sysem ,tzn backup, format C: ,instalka windy a potem via4in1 (najnowsze a nie jakies starocie co tam trzymasz) ,dx 9.0 ,potem stery ,potem control panel ,i oczywiscie rob restarty za kazdym softem jaki instalujesz.Jak bedziesz mial czysty sys ze sterami do grafy i dx 9 ,WTEDY odpal giery ,moze to wina jakiegos softu pobocznego i/badz sterow do niego.

RaVu, mam najnowsze Hyperiony czy jak to sie zwie, wlasnie najnowsze Catalysty (jak przeczytasz ponizej) byly sprawca calego zamieszania. Chce zrobic formacik ale nie wiem czy nie poczekac z tym do zakupu nowego dysku... Czas pokaze...

 

A tak przy okazji to problem juz sie rozwiazal, *upy daja najnowsze stery ATI, po zapodaniu Herculesowskich problem zniknal (przynajmniej z SL, nie wiem jak z GTA3).

 

Teraz moze krotka refleksja n/t slawetnego Patch'a #3 (upgrade do wersji 1.31). Wg producenta wnosi on niemalo zmian, pozwolcie ze zacytuje i dodam kilka swoich komentarzy:

 

- improved handling system (moim zdaniem sie pogorszyl)

- updated car physics (jak wyzej...)

- quicker and more stabile texture loading (*owno prawda)

- most of random crashes has been removed (tu spora poprawka)

- skidmarks (naprawde swietne!)

- new particle system and new effects (na poczatku zderzenia byly wyje*ane 8O, teraz jakms cudem znikly :| )

- improved water physics (wodowania nie zaliczylem)

- no crash on Win XP if avi codec isn't installed (no problemo)

- non-lineal steering system (znacznie utrudnil kierowanie na lukach)

- drive aids and options to modify their values (driving aids - przetlumacz to :mrgreen: )

- analog steering help (nie kumam o co tu chodzi...)

- force feedback support (uzyczy ktos fajery?)

- new ambient sounds (nareszcie traffic ma dzwiek silnikow)

- improved sound engine (prawie jak w Live For Speed!)

- built in MP3 player (tego jeszcze nie sprawdzilem)

- Alt+Tab support (no nie do konca, ale przynajmniej sie nie wiesza)

- crash if clicking edge of the screen bug fixed (nie spotkalem sie z tym wczesniej)

- control options improved (uuhhh? ze co?)

 

Wprowadzono takze kilka ciekawych bajerow, np zuzycie silnika podczas ekstremalnych wyscigow stalo sie naprawde niebezpieczne, sam raz tego dowiadczylem gdy wstawilem limiter obrotow o poziomie bliskim redline tej jednostki napedowej - dwa wypady na miasto i silnik do kapitalki :P.

Ponadto ktos wreszcie wpadl na to ze turbo jest mocniejsze niz supercharger, ze samochod zeby jezdzil nie potrzebuje filtra powietrza (dawniej gdy urwal sie podczas stluczki auto bylo unieruchomione :roll:), ze w sklepie jest taniej jak w katalogu i ze butle z N2O nie maja w zwyczaju uzupelniac sie same pomiedzy wyscigami :lol:. Wprowadzono tez kilka nowych bugow, np. gdy silnik zuzyje sie na -50% (tak, minus 50!) naprawa bedzie wtedy drozsza jak nowy silnik (to rozumiem, zdarza sie) - ale zebym musial doplacac sprzedajac go? :? Sknocili tez maksymalnie system poruszania sie po garazu. Najbardziej wkurza powolnosc reakcji na mousewheel (przyblizenie) i znaczace ograniczenie zoomu :x. Ciekawe jest tez dlaczego wylaczyly sie zniszczenia. Tzn zniszczenia sa ale ich nie widac :(. Np zderzak potrafi zejsc do 24% i nie bedzie nawet najmniejszego wgniecenia czy ryski. Na poczatku, tuz po instalacji najnowszej latki wsio bylo oki doki, dorobili nawet wgniecenia (wklesle) na srodku blach (!) i slady obcego lakieru (!!!) 8O. Teraz ani sladu nie zostalo...

 

Dooobra, nie bede sie wiecej rospisywal (choc lubie) - sami sprawdzcie co to za dobrodziejstwa...

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o przepraszam, Hard Trucka przejechalem w 2 dni, tak mi sie giera spodobala i jest o wiele lepiej dopracowana.

 

Nie zrozum mnie zle, ja po prostu mialem za duze oczekiwania co do tej gry

 

PS

Jak jestes zwolennikiem tuningu to polecam Gearhead Garage - symulator mechanika, gierka jest niewielka, ale calkiem przyjemna.

Jestes mechanikiem, kupujesz na aukcjach jakies uszkodzone auto, naprawiasz i sprzedajesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS 

Jak jestes zwolennikiem tuningu to polecam Gearhead Garage - symulator mechanika, gierka jest niewielka, ale calkiem przyjemna.

Jestes mechanikiem, kupujesz na aukcjach jakies uszkodzone auto, naprawiasz i sprzedajesz

Marcin, jesli mamy byc szczerzy i otwarci too... Street Legal jest na enginie GearHead Garage... :D Dlatego ta gierka jeszcze nie chodzi tak jak powinna. Zwaz na to ze tamta gra nie miala opcji jazdy (dobrze mowie? nie mialem jej... btw. gdzie ja zdobyc?). Narazie jest zrobiona tak na naplul-przykleil ale wsio prezentuje sie calkiem niezle, chociaz stare bugi zastepuja nowe.

A co do HT2 - mnie tez wciagnelo bardzo, na wieele godzin, ale przyznac musisz ze bledow miala ogromna ilosc i dopiero dluga seria kilkumegowych patchy w miare naprawila sprawe (w miare... bo AI komputerowych kierowcow nadal bylo beznadziejne). Dopiero King of the Road pokazal na co stac genialny engine HT2 - ta gra od poczatku powinna tak wygladac, nie zgodzisz sie?

 

a jakies inne opcje bo moj hdd jest za maly, zeby sie gdzies podlaczyc  bardziej interesowalby mnie jakis FTP.

Jak bardzo maly? Huba na 1-2 GB udostepnienia nie trudno znalesc, ale jak ten dysk jest skrajnie maly to mozesz miec problemy z zainstalowaniem, gra wymaga bodajze 707 MB na sama instalke!

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonthan, jak Ty zes sie uchowal nie znajac serii Hard Truck??? Hard Truck 2 i jego wspanialy nastepca - King of the Road to symulatory ciezarowek z watkiem strategiczno-ekonomicznym (taki drogowy Transport Tycoon w wersji symulacyjnej ;)). Pozwole sobie opisac tutaj KotR, gdyz HT2 rozni sie od niego niewiele, mozna powiedziec ze KotR w porownaniu do HT2 wyglada tak jak bysmy chcieli zeby wygladal i dziala Street Legal :).

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Na poczatek dostajesz ZiŁa z plandeka i ganiaj po towar i rozwoz go po miasteczkach hyhy :). Jak juz troszke kasy zarobisz to wymieniasz plandeke na ciagnik siodlowy tez ZiŁa lub lepiej KamAZa, podpinasz cysterne i rozwozisz paliwko z przepompowni do poszczegolnych stacji benzynowych. Na tym mozna sie niezle dorobic, jak juz bedziesz mial troche wiecej kasy zakup cos lepszego, polecam Mack Vision i Renault Magnum AE470, chociaz jest cala masa innych wozow, Scanie, Volvo, Freightlinery, Internationale, Kenworthy, Peterbilty, 8-osiowe bialoruskie MaZy (wiele z nich do wyboru w wersjach skrzyniowej lub jako ciagnik siodlowy - taaak, mozesz przypiac kontenerek i wozic gry wideo hyhy) i cala masa aut dostawczych, terenowych oraz osobowych produkcji roznej, wszystkie zarowno nowe - od dealera, jak i uzywane a nawet kradzione :D. Wszystkie auta sa licencjonowane, nie ma zadnych wymyslonych cudow. Warto tez zwrocic uwage na swietny engine samochodow, jest on bardzo zlozony, bierze pod uwage ruchome czesci zawieszenia, silnika, szoferki i innych elementow, zachowanie sie aut jest obliczane biorac pod uwage te wlasnie czynniki, to samo dotyczy naczep (inna sprawa ze same auta rowniez sa wykonane nienagannie i bardzo szczegolowo). Wszystkie elementy ulegaja zuzyciu lub zniszczeniu co wplywa na osiagi i zachowanie aut, trzeba je naprawiac. Zuzywa sie takze paliwko ktore musisz tankowac na stacjach (tych samich do ktorych dowozisz je cysternami). Ceny oczywiscie roznia sie miedzy stacjami, warto wyszukiwac te najtansze. Do dyspozycji masz co prawda tylko jedna mape, za to potezna, szczegolowa i bardzo rozbudowana, zlozona (producent mowi o ponad 100 milach szosy). Masz rowniny, lasy, gory, troszke stepowego krajobrazu (wawoz kolo Sandy Ranch) a nawet wysokie gory, nie zapomniano oczywiscie o porze dnia i nocy oraz o zmiennych warunkach pogodowych. Na mapie rozsianych jest kilkanascie miejscowosci w ktorych znajduja sie punkty przeladunkowe. Miedzy nimi wlasnie przewozisz towary. Za dowiezienie towaru na czas dostajesz kase, a jesli uczynisz to szybciej niz konkurencja - otrzymasz licencje pozwalajaca zatrudnic kierowce i tym samym zalozyc swoja firme przewoznicza. Gdy opanujesz ponad 50% rynku - wygrywasz. Nie jest to jednak takie latwe bo przeszkadzac Ci w tym beda patrole policji (kontrola radarowa, kontrola ladunku), policyjne smiglowce (wspomoga poscigi naziemne gdy za bardzo nabroisz ;)), fotokomorki i pare innych wrednych rzeczy a takze mafia ktora chetnie zatroszczy sie o Twoj ladunek jesli przedstawia on jakas wieksza wartosc (wodka, sprzet hi-fi i takie tam).

Postaram sie zarzucic pare screenow to zobaczysz czy warto sprobowac :).

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko.. wypadł mi ostatnio starter jak przywaliłem w latarnie.. i za choinke nie umiem tego naprawić.. kupiłem wszystkie startery jakie sa tylko w katalogu.. ale żaden nie chce sie zamontować :(

help :(

 

Bo masz wygiętą karoserię. Usuń wszystkie części, zostaw tylko gołe blachy i napraw konstrukcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 3cim patchu jest ciut lepiej.. ale i tak porażka jeśli chodzi o engine..

ale wie ktoś co zrobić z tym starterem?

Po trzecim jest już zupełnie dobrze (nie wywala do systemu, samochody zyskują tekstury, można uszkadzać konstrukcję, nie można ścigać się w nieskończoność z tym samym gościem, itp. Ale jeszcze czwarty patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze starterem już sobie poradziłem ale to nei o karoserie chodziło ;)

teraz mam już 5 autek wyrąbanych w kosmos (np Stallion co robie setke w 1,6 sekundy :twisted: ) i mi sie zaczyna nudzić... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 4 patche. I żaden nie chce się zainstalować. Jak chcę #1 to pisze że jakaś nie znana wersja któregoś tam pliku. Exe'ek nie jest jeszcze yyyy, no wiecie.

 

 

BTW czym się różnie Street Legal, 1 od 2 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...