Skocz do zawartości
rambo32

Radiatory Czy Najlepsze?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Chciałbym z swojego kompa wyrzucić wszystkie wentylatory i zastąpić je radiatorami widziałem kiedyś zailacz z radiator... ogólnie morze to też być chłodzenie wodne ale głośność musi być poniżej 20dBa.Prosze o pomoc nie wchodzą w gre żadne urządzenia które mają powyżej 20dBa kasy mam dużo ok 800 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasy masz mało, a nie dużo... A same radiatory nie spełnią swojej funkcji. Pasywny zasilacz to koszt ok. 500zł, resztę możesz przeznaczyć na WC, które i tak nie będzie bezgłośne.

 

Co to jest WC, które i tak nie będzie bezgłośne ewentualnie zrezygnuje z nowego monitora więcej o 1200złotych. Chciałbym żeby nikt się nie kapnoł że komp jest włączony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co rodzice bronią Ci grać w jakichś godzinach? ;-)

WC = Water Cooling

 

PS. Poszukaj trochę na tym forum, a nie idziesz na łatwiznę, znalazłbyś odpowiedzi na mnóstwo swoich pytań...

PS2. Spójrz w moją sygnaturkę - kiedy wszystkie wentylatory chodzą mi na lo-rpm to go WOGÓLE nie słychać, i ani WC, ani radiatory mi niepotrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, jeszcze nie wiesz nawet polowy ;) W pewnym momencie rozkminisz tak jak ja, ze slyszysz dysk a jak uporasz sie jako tako z dyskiem to zaczniesz slyszec monitor i tak dalej...

 

Ale dzialaj, zeby nie bylo ze cie zniechecam

Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xantos2001

Heh... kiedy chodzi na full obrotach owszem, ale kiedy chodzi na lo (800rpm) u mnie jest zupełnie niesłyszalny (chyba, że ucho do niego przystawisz ;-)), więc nie masz racji. W nocy słychać u mnie TYLKO dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...