Skocz do zawartości
Kml

Z javÄ… czy bez??? ??? ???

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebne z Javą - uwierz mi :) Część stron nie będzie pracować prawidłowo bez niej (strony z javascript)

Javascript to nie Java!!!!

JS dziala w wersji bez Javy bez zadnych problemow.

Sam korzystalem jedynie z wersji bez Javy, bo nigdy jej nie potrzebowalem (nie korzystam z chatow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne z Javš - uwierz mi :) Częœć stron nie będzie pracować prawidłowo bez niej (strony z javascript)

a co ma java script do javy? to tak samo jak roznica pomiedzy krzeslem a krzeslem elektrycznym ;> ogólnie java się raczej nie przydaje. przez ostatnie kilka lat na stronach po których surf'uję trafiłem tylko na jednš stronę z javš.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewnien na 100%, ale nowa opera ma chyba jakąś prostą jave wbudowaną. Poza tym javy prawie się nie używa.

a jak ktos ma w pracy duzo wolnego czasu i jest "czatownikiem" albo pogrywa w gierki ineraktywne to bez Javy ani rusz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewnien na 100%, ale nowa opera ma chyba jakąś prostą jave wbudowaną. Poza tym javy prawie się nie używa.

Prosta jave? Buaaah moze midlety ;P Ej no bez kitu ;P

Opera moze korzystac z VM SUNa i jest wersja dystrybuowana z Java 1.4 SUNa

Zreszta biorac pod uwage maxymalnie <span style="color:red;">[ciach!]</span>lnieta licencje Javy to i tak nie ma sie co nia zajmowac ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewnien na 100%, ale nowa opera ma chyba jakąś prostą jave wbudowaną. Poza tym javy prawie się nie używa.

Prosta jave? Buaaah moze midlety ;P Ej no bez kitu ;P

Opera moze korzystac z VM SUNa i jest wersja dystrybuowana z Java 1.4 SUNa

Zreszta biorac pod uwage maxymalnie <span style="color:red;">[ciach!]</span>lnieta licencje Javy to i tak nie ma sie co nia zajmowac ;P

Nie wiem co to za wbudowana java - nigdy z niej korzystałem bo jakoś dla mnie java za wolna :)

Co do licencji popieram całkowicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...