Skocz do zawartości
Yearman

Residential Gateway Device

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie i opisie-od pewnego czasu z paska wyskakuje mi wiadomosc ze znaleziono nowe obiekty w otoczeniu sieciowym-informacje ta wyswietla wlasnie program o nazwie z tytulu.Co ciekawe niczego takiego sam nie instalowalem, pojawilo sie znikad. Moje lacze to osiedlowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie 1394

wylacz

co prawdopodobnie 1394 -sorry ale nie bardzo jaze a ta wypowiedz jest conajmniej lakoniczna a dla laika jak ja kompletnie nie zrozumiala. :oops: Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w panelu sterowania, system, sprzet, menedzer urzadzen, karty sieciowe, albo w biosie

"Magistrala IEEE 1394 jest używana głównie do podłączania do komputera wysokiej klasy cyfrowych urządzeń wideo i audio, ale za pomocą łącznika IEEE 1394 można także podłączyć do komputera niektóre dyski twarde, drukarki, skanery i stacje DVD".( to z pomocy windy)

ale moze tez inna karta dawac taki komunikat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: nie po to napisalem ze mam osiedlowke-zalosny 256 Lan osiedlowy przez kabel siecieowy zebys sie mnie pytal czy mam router...gdybym mial to bym nadmienil...temat raczej do zamkniecia...a ten caly RGD chyba zostanie do formatu

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie widzisz problem z routerem i osiedlowka no ale widac ze jednak laik jestes , chodzi o to ze moze wlasnie widzisz ten router na samym poczatku twojej osiedlowki ...

w kadym razie nic groznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...