Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Wielkimi Krokami...

Rekomendowane odpowiedzi

Film wybrałeś dobry, wszystkie kobiety podniecają sie tym Zakościelnym ;)

A odnośnie żarełka - jak Ja coś robie homemade to lepiej tego nikomu nie podawać - zawsze musze coś spier[ciach!]ić :(

IMHO Łażenie po mrozie odpada

Pizza Hut już zajęta (zwykle tam jem pizze - najlepsza ;)), ale zawsze pozostaje zamówienie przez telefon ;)

Ogólnie 3m sie i żeby Ci sie udało

Jak Ja nie lubie tych walentynek - same problemy ;)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj ze starszymi, że jest taka i taka okazja, a ty masz pusty portfel, pewnie dadzą Ci trochę gotówki. Też kiedyś byli młodzi to zrozumieją :-)

Ja wczoraj zrobiłem zakupy na walentynki, wole wcześniej niż później latać i szukać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam pojęcia co zrobić... ;) To już moje 3 walentynki z moją drugą [lepszą] połóweczką :) Macie jakieś pomysły dla starego zgreda? :lol: 14 wypada we wtorek w tym roku... Moja Niunia skończy pracę o 18, w domu będzie przed 19... :( Co by tu wymodziź? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem zakupy:

ten łańcuszek fioletowy:

http://img221.imageshack.us/my.php?image=dscn67001ux.jpg

http://img221.imageshack.us/my.php?image=dscn67082zt.jpg

do tego, ta bransoletka w takim samysm stylu jak łańcuszek:

http://img221.imageshack.us/my.php?image=dscn67026zk.jpg

 

Dzień wcześniej zadzwonie do mamy mojego skarbu, że nie będzie jej w szkole bo ją porywam do restauracj lub przytulnej knajpy, a tam wręcze prezeńcik, reszta potoczy się sama :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja lubie jak sie chlopcy tak nad nami mecza :) no to teraz rada od dziewczynki :D

 

Drunk_ZoZol na urodzinki powinny byc 3 roze zlaczone a na walentynki jedna ale identyczna :) to polaczy jakby te dwa swieta :)

co do pizzy => ODPADA moze jak starsi bedziecie to tak ale narazie zostan przy spagetti dziewczyna napewno to doceni hehe no i misio koniecznie musi byc ale to juz po kinie jak juz bedziesz ja odprowadzal :D film bardzo dobry :)

 

a teraz do luks_pl

my nie jestesmy materialistkami :-P lancuszek bardzo ladny ale lepiej by bylo jakbys do tego cos romantycznego wymyslil bo tak dziewczyna moze pomyslec ze kupiles go tak na odczepnego zeby nie marudzila a tak pokazesz jej ze tobie bardzo zalezy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra... (co do pieniędzy to właśnie od nich wyciągnąłem tyle ile mogłem [; ) robie tak: Sprzedam swoją karte graficzną za 340 zł jakiemuś swojemu koledze, za 240 kupie radeona 9550, podkręce go i będe mieć to samo za mniejszą cene ;) a 100 zł będzie na czysto ;) (a teraz zbieram jeszcze na dysk bo mi pada :/) ehh... w tym roku same problemy...

a dzisiaj za 50 minut spotykam sie ze swoją miłością i sie gdzieś przejdziemy [; mam nadzieje że walentynki sie udadzą...

co do tych 3 róż na urodziny, ok, mogę też i tak zrobić, co do misia-Zastanawiałem sie nad kupnem takiego jaśka- poduszki w kształcie serca z napisem "i love you" xD [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz do luks_pl

my nie jestesmy materialistkami :-P lancuszek bardzo ladny ale lepiej by bylo jakbys do tego cos romantycznego wymyslil bo tak dziewczyna moze pomyslec ze kupiles go tak na odczepnego zeby nie marudzila a tak pokazesz jej ze tobie bardzo zalezy :D

Daj jakiś pomysł :) Zabiorę ją napewno do jakiejś fajniej knajpy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z lodami też myślałem, zaraz po obiado-kolacji zapodam lody, np. czekoladowo waniliowe z polewą z airkoniaku (wódka z mlekiem skondensowanym) ;) powinno być git ;)

 

KamiLcia08 - wiesz... ja pomysły mam może i fajne, ale nie wiem czy jej np. sie spodoba [; pzdr.

 

ThX for @ll :* [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drunk_ZoZol Ty chcesz ja upić :lol2: ktoś proponował winko ( nie wiem czy skorzystasz ;) ) i teraz jeszcze lody z "mocną" polewą :lol2: nie no żartuje ;)

 

ale respect dla Ciebie za to że w wieku 8 lat już całowałeś się z jezyczkiem ;) :lol: a teraz tak poważnie myślisz o swojej kobiecie. tylko nie rozpedzaj się tak żebyś nie został za wcześnie ojcem :lol2: ;]

 

a z sprzedaza grafy to mnie z nóg zwaliłeś no ale czego nie robi się dla kobiet :lol: z nimi źle a bez nich jeszcze gorzej ehh niestety złe doswiadczenia :oops:

 

moja wizja jest taka: na urodzinki jakiś skromny prezencik, taki przedsmak walentynek ( tak żeby nie pomyślała sobie ze zapomniałes o niej) a 14 to romantyczna kolacyjka w domu, przy świecech, romantycznej muzyce itp

Edytowane przez SABUR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziobak- jestem wyluzowany [;

 

SABUR-Patrz-mój nick xD

 

Wkońcu jak Drunk_ZoZol, to musi też być np. Drunk_women [;

 

a karte sprzedaje bo chce na tym zarobić xD przecie jak nic 100 zł na czysto będzie [;

 

no dobrze... ale jaki ten prezencik? Może tak jak koleżanka z postów wyżej poradziła że 3 róże? [; pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie obowiazkowo wino :) i muzyka

 

moj przepis na lody walentynkowe :D:D:D lody lekko rozmrozone zeby mozna bylo wrzucic i wymieszac w nich owoce czyli jablko zielone, mandarnynki , winogrona itp. <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> 3 gałki do miski polac je jogurtem naturalnym tylko ma byc dobry a nie jaksi biedronkowy :D do tego duzo polowy truskawowej zeby bylo czuc smak polowy i jogurtu a zarazem lodow ;] + bita smietana i na bita smietane owoce :):):):) niebo wgebie

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie obowiazkowo wino :) i muzyka

 

moj przepis na lody walentynkowe :D:D:D lody lekko rozmrozone zeby mozna bylo wrzucic i wymieszac w nich owoce czyli jablko zielone, mandarnynki , winogrona itp. ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> 3 gałki do miski polac je jogurtem naturalnym tylko ma byc dobry a nie jaksi biedronkowy :D do tego duzo polowy truskawowej zeby bylo czuc smak polowy i jogurtu a zarazem lodow ;] + bita smietana i na bita smietane owoce :):):):) niebo wgebie

Nie serwuj mu wina, Drunk ma 14 lat ;)

 

Dobre winko, dobre jedzenie, dobra muzyczka, fajny prezencik i swieczki ;) To jest to, co tygryski lubią najbardziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, co Wy myślicie? że ja wino pijam? ja to tylko wódke z gwinta xD...

a tak serio, wino... odpada [; starsi by sie wq*wili i to ostro [; alkoholu nie będe podawać... nie chce jej spić [; ehh... sądze że ten rok zapowiada sie bardzo ciekawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do luks_pl

hehe chlopcze mecz sie :) patrz ile chlopcy tu pomyslow rzucają :D hehe no a teraz

 

do Drunk_ZoZ ol

:P alkohol odpada bo dziewczyna pomysli sobie odrazu ze pijak ze chciesz jej cos zrobic itp :P hehe rob tak jak mowiles wczesniej :) co do lodow... hmm czekoladowo waniliowe... moze byc problem bo wiekszosc dziewczyn <ja tesh> nie lubi przynajmniej jednego z tych smakow lepiej zapytaj ja tak dyskretnie jakie lubi i jush :lol: a najlepiej wez truskawkowe girl to uwielbiaja :) i pamietaj rozyczek zawsze nieparzysta ilosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no pełen podziw Drunk_ZoZol dla Ciebie :) 14 lat a takie plany... no no ach ta mlodziez dzisiejsza, taka dorosla ;)

 

ja z moja wyjezdzam na 4 dni do zakopca ;) do tego jakies perfumy i walentynkowy gadzet :-)

 

respect Drunk_ZoZol

 

ps. lepiej sam cos ugotuj i alkohol odpusc sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkoholu wogóle nie chciałem, jedynie ten do lodów airkoniak [;

A po co dyskretnie? [; już wiem jakie lubi, lubi pomarańczowe, cytrynowe... czyli raczej takie kwaśne, słodkie i ogólnie cytrusy [; no to lody cytrynowe z airkoniakiem... no nie wiem czy pasuje ale spoko [; xD [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co dyskretnie? [; już wiem jakie lubi, lubi pomarańczowe, cytrynowe...

to jak wiesz co lubi to po co kombinować daj jej cytrynowe <tesh je kocham xD> daj cos co chce hehe bedzie jej milo ze wiesz co lubi i ogolnie :) a tamte nie wiesz czy jej zasmakuja wiec po co krecic jak mozna to prosto zrobic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczepie sie pod ten temat, co mi tam...

Czy ktos z Wawy moglby polecić mi jakies fajne (czyt. klimatyczne, z dobrym menu) restauracje w okolicach woli, bemowa (najlepiej by bylo) lub w centrum?? Znam sporo ciekawych kawiarni, ale chodzi mi o restauracje. Od razu mowie, ze wszelkie "pizzahuty" odpadaja (za malo wyrafinowane dla mnie;]). Nie pogardze też poradą dot. innych ciekawych miejsc. Kiedys w super ekspresie w kazdym numerze zamieszczali informacje o tego typu miejscach... Pamietam, ze gdzies jest jakis ogrod na dachu czegos-tam - wie ktos coś o tym?;] A propos - ma ktos linka do arta w nesweeku o restauracjach w wawie? Bylbym bardzo wdzieczny.

 

Ps.

Sa moze jakies restauracje w wiezowcach w centrum? Na wysokich pietrach? Coby panorame miasta zobaczyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...